להביא שגשוג עם פנג שואי

אנחנו הולכים לעבוד על הזמנת שגשוג רב יותר עם הפנג שואי
היום, אנחנו הולכים לעבוד על הזמנת שגשוג רב יותר עם הפנג שואי.
היום, אנחנו הולכים לפעול למען שגשוג על ידי שימוש בפנג שואי. צבעים, חפצים, חומרים וכמה מצביעים כולם עובדים יחד כדי להביא עוד בצק. שננסה את זה?

פילוסופיה עתיקת יומין זו הפכה לדרך מועילה לקשט הגדרות בריאות, לאזן את האנרגיה של הבית והחברים בו, ואפילו למצוא חן רב יותר עם עושר. היום, אנחנו הולכים לעבוד על הזמנת שגשוג רב יותר עם הפנג שואי.

הערכת הבית שלך היא הדרך הטובה ביותר להתחיל. בקש ממומחה להגדיר מפת בגואה לביתך ולקבוע את עצתו. בית הוא לא רק מרחב פיזי. לאנשים שחיים שם ולמאפיינים שלהם יש הרבה מה לעשות עם המוזרויות של כל בית. לכן, ככל שתכיר יותר את הבית שלך, כך תהיה לך יותר הצלחה עם משיכת שגשוג עם הפנג שואי.

אנחנו הולכים לתת לך כמה עצות כלליות. מוכן?

מפתחות לבית משגשג עם פנג שואי

קבלת הפנים

כדי להשתמש בפנג שואי כדי למשוך שגשוג, בואו נתחיל בהתחלה: הכניסה לבית שלכם. הכניסה לבית שלך מעניקה גישה, לאנשים ואנרגיה כאחד, לבית שלך, וזו הסיבה שחשוב לטפל בו בזהירות מיוחדת.

ודא שהדלת שלך נראית לעין. מספר הבית שלך צריך להיות יפה וברור, פעמון הדלת שלך צריך לעבוד, להשיג שטיח דלת יפה ולשמור אותו נקי, ולהניח צמח בכל צד של הדלת שלך. טיפול בפרטי דלת הכניסה שלך זה כמו לפתוח את הדלת לעושר.

אין הפרעה

זה נתון שבטח שמעתם כמו תקליט שבור, אבל נמשיך להזכיר לכם שמה שבחוץ הוא בפנים ושהדברים לא זורמים כמו שצריך בבית מבולגן.

אנחנו הולכים לפעול למען שגשוג על ידי שימוש בפנג שואי
היום, אנחנו הולכים לפעול למען שגשוג על ידי שימוש בפנג שואי.

חוסר ארגון מונע מהאנרגיה לזרום בחופשיות ובל נשכח שכסף הוא אנרגיה. שמור על סדר בבית, אל תאגור, תפטר מכל דבר שאתה לא משתמש בו או מכל דבר שבור וישן. זכרו לבדוק את השטחים המוסתרים: ארונות, מגירות, מזווה, מחסנים...

קצת טיפול בצבע

בעזרת צבע תוכלו ליצור בהצלחה הגדרות מסוימות ולשפר מצבי רוח, ריכוז ואפילו ענייני עושר. הצבע המשגשג ביותר לא יכול להיות שום דבר מלבד זהב; עם זאת, ישנם שלושה צבעים אחרים המעדיפים גם הם שגשוג בפנג שואי.

  • סגול: קשור לעושר.
  • אדום: למזל טוב ומזל.
  • ירוק: לצמיחה.

מצא את אזור הכוח שלך

באופן כללי, מהכניסה לבית, אזור החשמל נמצא במסדרון או בחלק האחורי של החדר, משמאל. אתה יכול להקים שם את אזור העבודה שלך ולקשט אותו בפריטים הקשורים לעושר (פריטי זהב, תמונות השראה, אבנים יקרות וכו'), נוחות והנאה. ודא שיש לך אלמנט שמשתמש במים או מנורת מלח.

זהירות עם חדר האמבטיה

חדר האמבטיה הוא אזור משמעותי מאוד בפנג שואי מכיוון שבמקרים רבים, זה המקום שבו האנרגיה מתנקזת. אי שמירה על חדר אמבטיה מאוזן עלול לגרום לך להפסיד כסף או לבזבז אותו.

  • שמור תמיד את מושב האסלה סגור.
  • מים מסמלים כסף; כל סוג של נזילה שאולי יש לך, כמו ברז, פירושו לאבד את הסחורה החומרית שלך. שמור על חדרי האמבטיה שלך במצב תקין ופועל.
  • מקשטים בצמחים כדי לנטרל את זרימת האנרגיה המהירה הקיימת בדרך כלל בחדרי אמבטיה.
  • בחר צבעים חמים, כמו כתום, חום או בז'.
  • אל תחסכו בפרטי עץ או קרמיקה; הם מושלמים עבור כיורים.

המטבח

אם אתה רוצה למשוך שגשוג עם פנג שואי, אתה צריך להפוך את המטבח שלך למקום שבו זהב זורם בחופשיות. הפילוסופיה מאחורי זה היא שהמטבח הוא מקום שמזין אותנו, בו אנחנו מכינים את האוכל שלנו, מה שאומר שהוא צריך להיות החדר הכי נקי בבית שלנו. הימנעות מלעשות זאת עלולה לעורר מזל רע.

תן לאוויר ולאור לזרום בחופשיות

חלון המכניס אור טבעי תוך שמירה על אוורור קבוע מסייע לזרימת העושר. זה נכון במיוחד אם החלון שלך פונה לדרום-מזרח מכיוון ששם טמון הצ'י (האנרגיה) השגשוג.