רעיונות לבחירת כריות לבית

בחירת הצורה והגודל של הכרית שלכם היא חלק חשוב לא פחות בבחירת הכריות הנכונות
כפי שהייתם מצפים, בחירת הצורה והגודל של הכרית שלכם היא חלק חשוב לא פחות בבחירת הכריות הנכונות.
מגדול ועד קטן, כריות הן אביזר חיוני ורב-תכליתי עבור הבתים שלנו.

בחירת כריות לבית היא קלה ומתגמלת מאוד, שכן יש להן השפעה דרמטית.

כריות הן אביזר חיוני בעיצוב פנים והן אידיאליות לשבירת ערכות צבעים מונוכרומטיות. הם גם מושלמים להפיח חיים חדשים בחדרים שלך, וליצור מראה חדש עם מעט מאמץ. כמו כן, כריות אידיאליות לעיצוב מחדש של חדר אחד או יותר, מכיוון שהן מגיעות בבדים, דוגמאות ומרקמים שונים לכל חדר.

חדרי שינה, חדרי מגורים, גנים ומרפסות הם רק חלק מהחללים שבהם בדרך כלל משתמשים בכריות לקישוט.

בדרך כלל יש צורך בין 3 ל-5 כריות כדי להגיע לסידור הנכון, בהתאם לגודל המיטה או הספה שלך.

עדיף להשתמש במספר אי זוגי של כריות ולהימנע מהיערמות של יותר מדי על הרהיטים שלך.

בחירת כריות לבית

צבעים

הצבעים שבהם תשתמשו בבית הם גורם חשוב שיש לקחת בחשבון בבחירת הכריות המושלמות. ראשית, חשוב לקחת בחשבון את צבע הרקע שלך. במילים אחרות, צבע הספה שלך או מצעי המיטה שלך.

אם אתה משתמש בצבעי רקע ניטרליים, אז הכריות שלך צריכות להשתמש בצבעים בהירים יותר. אנו ממליצים לבחור שניים או שלושה צבעים בניגוד לצבע הרקע שלך.

מצד שני, אם הרקע שלך צבעוני יותר, עדיף לבחור בכריות בשניים או שלושה מצבעי הרקע הללו כדי שתהיה התמקדות גדולה יותר בטקסטורות או בדוגמאות שלהן.

זכור שכמו בכל דבר, כל הצבעים שלך צריכים להשלים זה את זה.

מיקס & מאץ'

כמו בכיסאות לפינת אוכל, גם כריות ניתן לערבב ולהתאים, אז אל תחששו לשלב טקסטורות או בדים. תהיה לכך השפעה חזותית דרמטית.

ישנה גם אפשרות של ערבוב תבניות. אין ספק ששמתם לב למגמה של שילוב קווים גיאומטריים עם דוגמאות פרחוניות או ערבוב כתמים עם פסים.

נראה שלמרות שדפוסים כאלה שונים זה מזה, הם בכל זאת תואמים ומשתלבים זה בזה בהרמוניה.

צורות וגדלים

כפי שהייתם מצפים, בחירת הצורה והגודל של הכרית שלכם היא חלק חשוב לא פחות בבחירת הכריות הנכונות.

הצבעים שבהם תשתמשו בבית הם גורם חשוב שיש לקחת בחשבון בבחירת הכריות המושלמות
הצבעים שבהם תשתמשו בבית הם גורם חשוב שיש לקחת בחשבון בבחירת הכריות המושלמות.

מכיוון שכריות הן סוג של טקסטיל, הן זמינות בכל הגדלים (גדול, קטן, מיני) ובמספר צורות (עגולים, מרובעים, מלבניים). המפתח הוא לבחור את המידה הנכונה.

אם הספה שלך קטנה, עדיף לא לערום אותה עם יותר מדי כריות. עם זאת, אם הספה שלך גדולה יותר, תוכל להשתמש במספר כריות בגדלים שונים.

אם אתה מחפש ליצור מראה רשמי, אז כל הכריות שלך צריכות להיות באותה צורה וגודל. עם זאת, אם אתם רוצים ליצור סגנון ביתי ונינוח יותר, עדיף לשלב כריות בצורות וגדלים שונים.

בחירת כריות לכל חדר בבית

הזכרנו בעבר שאפשר לתת לכל אחד מהחדרים שלכם מראה אישי משלו אם תרצו.

כדי לשנות מראה חורפי למראה קיץ, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשנות את כיסוי הכריות שלך. אתה יכול לשנות חומרים כבדים יותר לבדים בהירים יותר בצבעים בהירים יותר, שנותנים תחושה רעננה יותר.

ניתן להשיג גם כריות לחורף, המשתמשות בבדים המשדרים חמימות.

היכולת לשנות את הכריות שלך רק על ידי החלפת הכיסויים שלהן מראה עד כמה הן ניתנות להתאמה ואת האפשרויות הרבות שהכריות מציעות.

סיכום

כריות הן אביזרים חיוניים בעת עיצוב הסלון וחדרי השינה שלנו. על ידי החלפת כיסויים בלבד, ניתן להתאים כריות לשינוי מוחלט של סגנון החדר.

יכולת ההסתגלות שלהם פירושה שהם יכולים להיות מעורבים לא רק עם צבעים שונים, אלא גם עם צורות ודפוסים שונים. ניתן לסדר אותם כדי להעניק לחללים שלך מראה ייחודי שהוא גם מתוחכם ומתואם.

כאשר מערבבים צבעים, צורות או דפוסים, חשוב לוודא שהכריות שלך משתלבות אחת עם השנייה, כמו גם עם שאר האביזרים שלך. במילים אחרות, לא רק הכריות שלך צריכות להיות מתואמות אחת עם השנייה, אלא גם עם הספה שלך ופריטים דקורטיביים אחרים שלך.

עם זאת, כריות הן לא רק לקישוט. הם גם עוזרים לשמור על היציבה שלך בישיבה, כך שהם גם ממלאים תפקיד חשוב בבריאות הפיזית שלך. לכן, עליך לוודא שמילוי הכרית שלך הוא באיכות גבוהה. זה לא צריך להיות רך מדי, וגם לא קשה מדי.

לבסוף, אנו רוצים שתתנו לדמיון שלכם לרוץ חופשי. צור מראה שנפרד מהמונוטוניות של פלטת צבעים אחת בלבד.

נסה ליצור שילוב שבמבט חטוף אולי תחשוב שלא יעבוד. תגלו שאפשר למצוא הרמוניה בין הכאוס.