4 טיפים לטיפול ותיקון עור

חשוב לדעת שלעיתים תצטרכו לטפל ולתקן עור במידה ויש בביתכם רהיטי עור
חשוב לדעת שלעיתים תצטרכו לטפל ולתקן עור במידה ויש בביתכם רהיטי עור.
עור הוא חומר בשימוש נרחב בריהוט הבית, במיוחד ספות. עם הטיפול הנכון, זה יכול להימשך כל החיים.

עור הוא עור בעלי חיים שזוף שיש לו שימושים רבים. אחד מהם הוא קישוט. אבל עור צריך טיפול מאוד ספציפי. חשוב לדעת שלעיתים תצטרכו לטפל ולתקן עור במידה ויש בביתכם רהיטי עור.

עור בעיצוב פנים מציג אלגנטיות ונוחות. בדרך כלל ניתן למצוא אותו בסגנונות דקורטיביים קלאסיים יותר כמו אלו המשמשים בספריות או במשרדים.

עם זאת, זה יותר ויותר נפוץ לראות עור בסגנונות רבים של קישוט. גווני העור הנפוצים ביותר בעיצוב פנים הם שחור, חום כהה וקאמל. המאמר של היום ייתן לכם 4 טיפים לטיפול ותיקון עור.

כיצד לטפל ולתקן עור

אם יש לכם בבית רהיטי עור כמו כסאות, ספה, כריות וכו', יהיו זמנים שבהם תצטרכו לטפל בבד הזה. למרות שעור עמיד מאוד, הוא דורש טיפול מיוחד. מכיוון שעדיף למנוע את הבעיה במקום לתקן אותה כשהיא מתרחשת, כדאי שתדעו איך לטפל בריהוט העור שלכם.

שמש

שוב, עור חזק מאוד אבל חוסר תחזוקה יכול לקצר את חייו השימושיים. דבר אחד שיכול להזיק לעור הוא חשיפה לשמש. מסיבה זו, אנו ממליצים לא להניח רהיטי עור באור שמש ישיר. פעולה זו עלולה לגרום לעור להתייבש ולהיסדק.

ניקוי

נקה את העור פעם בשבוע. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא:

  1. אבק את העור עם מטלית מיקרופייבר או שואב אבק. השתמש בחיבור המברשת הרכה או רק בצינור.
  2. אם העור מוכתם, השתמש במטלית רכה עם חומר ניקוי עשוי עם מים מזוקקים וסבון עדין כדי לנקות אותו. כמובן, השתדלו לנקות מיד כל נשפך כדי למנוע מהנוזל לחדור לעור.

איך לתקן עור

אם העור שלך ניזוק, יש דרכים לתקן אותו. כאמור, נזק לעור עלול להתרחש כתוצאה מחשיפה לשמש. חיות מחמד ואנשים יכולים גם להזיק לרהיטי עור. עם זאת, ישנם מספר פתרונות לתיקון סדקים או עור בלוי. בחלק זה תלמדו שתי דרכים לתיקון עור.

טלאי עור

ישנן דרכים רבות לטפל ולתקן עור
ישנן דרכים רבות לטפל ולתקן עור.

תיקוני עור הם אחת הדרכים הנפוצות ביותר לתיקון עור. הם כל כך פופולריים כי הם קלים וחסכוניים. אתה פשוט מניח את הטלאים על אזורים פגומים.

התיקון עצמו עשוי מעור עם גב דביק. אז, אתה לא צריך דבקים נוספים או אפילו מחט וחוט. הם עולים כ-15 יורו ומגיעים בגדלים וצורות רבות. הם מושלמים לכיסוי היכן שהעור נסדק.

עור נוזלי

כן, עור נוזלי קיים. זו המצאה נהדרת. זה דורש מומחיות וזה קצת יקר. הוא משמש לתיקון חתכים קטנים, חורים או שריטות.

תזדקק למסיר שומנים מעור כדי לנקות את כל המשטח לטיפול. ראשית, אתה משייף את כל המשטח עד שהוא חלק. לאחר שעשיתם זאת, מרחו את העור הנוזלי בעזרת מרית.

הוא עולה כ-18 יורו וניתן למצוא אותו בצבעים שונים.

סיכום

ישנן דרכים רבות לטפל ולתקן עור. הדבר החשוב הוא לנקות אותו ולטפל בו באופן קבוע. עצה שימושית נוספת היא לטפל בעור מדי חודש במוצרים ספציפיים שנועדו למטרה זו.

ברור שעדיף לטפל היטב בעור מאשר לתקן אותו מאוחר יותר כאשר הוא ניזוק. אבל אם יש לך חיות מחמד, סביר להניח שהעור יסבול נזק מהר יותר.

מסיבה זו, אם אינך יכול למנוע מחיית המחמד שלך לטפס על רהיטי העור שלך, שימו מעליה כיסוי מגן כדי למנוע נזק.