פריטים חיוניים לחלל צ'יל-אאוט

על מנת ליצור חלל צ'יל-אאוט של חמישה כוכבים
על מנת ליצור חלל צ'יל-אאוט של חמישה כוכבים, יש כמה פריטים חיוניים שתצטרכו.
האם אתה רוצה ליצור מרחב צ'יל-אאוט אבל אתה לא יודע מאיפה להתחיל? כאן תמצאו את הפריטים שתצטרכו כדי ליצור מרחב להירגעות.

כולנו אוהבים לחזור הביתה אחרי יום עבודה קשה כדי להירגע. ומה יהיה טוב יותר מאשר להירגע במקום המיוחד שלך? על מנת ליצור חלל צ'יל-אאוט של חמישה כוכבים, יש כמה פריטים חיוניים שתצטרכו.

גודל הבית שלך לא משנה - תמיד תהיה פינה או פינה שבה אתה יכול ללכת להירגע, לבלות את הערבים עם ספר או לתרגל יוגה או פילאטיס.

חללים מרגיעים אלה הופכים נפוצים יותר ויותר. הם חלק מהדרך הנינוחה ליהנות מהחיים, להשאיר מאחור לחצים ודאגות ולהעריך את הדברים הקטנים.

בפוסט זה נראה לכם אילו פריטים חיוניים ליצירת חלל צ'יל-אאוט מושלם.

לפני שנראה לכם אילו פריטים חיוניים בחלל צ'יל-אאוט, כדאי שנסביר תחילה מהם החללים הללו בעצם. צ'יל אאוט התחיל לראשונה כסגנון מוזיקלי, שהתאפיין בהרמוניה של יצירותיו. "להירגע" היא גם מילה נרדפת ל"להירגע".

ככל שחלף הזמן, צ'יל-אאוט הפך לא רק לסגנון מוזיקלי "רגוע", אלא גם הפך לטרנד בעיצוב פנים. לכן חלל צ'יל-אאוט מחמם, מסביר פנים ומושלם למנוחה בכל שעה ביום, גם לבד וגם עם חברה.

בעיצוב פנים, מגמה זו ידועה בריהוט הנמוך, הפופים המובלטים, הספות והכריות, השטיחים והצבעים הבהירים שלו המקדמים רוגע.

כיום, הרבה מסעדות, ברים ובקתות חטיפים על החוף מעוצבות בסגנון זה. עם זאת, ניתן למצוא כעת חללי צ'יל-אאוט גם בבתים שלנו

זה הופך נפוץ יותר ויותר למצוא חללים בבתים שלנו, לא משנה כמה קטנים, המוקדשים אך ורק למנוחה. חללים אלה יכולים להיות בחדר נפרד. הם יכולים להיות בפינה של הסלון או בגינה, במרפסת או במרפסת זכוכית.

פריטים חיוניים לחלל צ'יל-אאוט

פריטים חיוניים לחלל צ'יל-אאוט
פריטים חיוניים לחלל צ'יל-אאוט.

לחללי צ'יל-אאוט יש מאפיינים דומים מאוד. מי שמשתמש בחלל ישאיר את חותמו על אופן העיצוב שלו, ויוסיף אלמנטים המשקפים את טעמו ואישיותו. עם זאת, הנה כמה פריטים שנחשבים חיוניים עבור כל חלל צ'יל-אאוט.

שטיחים

שטיחים הם התוספת המושלמת לכל חלל צ'יל-אאוט. הם מביאים מידה רבה של חום ונוחות. הם גם מאפשרים לך להוריד את הנעליים מבלי לקבל רגליים קרירות. בשילוב עם פופים או כריות מובלטות גדולות, שטיחים יכולים להפוך את החלל שלכם לנעים במיוחד.

שולחנות קפה

מאפיין מרכזי אחד של חללי צ'יל-אאוט הוא שהרצפה היא אמצעי התמיכה העיקרי. אם עקב העדפה או בעיות בריאות, אתה מעדיף לא לשבת על הרצפה, רהיטים נמוכים יכולים להפוך לשימושיים.

שולחנות קפה מתאימים לפיכך לחללים אלה, מכיוון שהם כמעט תמיד כמעט בגובה פני הקרקע ולכן הם לעולם לא יכולים להיות גבוהים מדי. כפי שהשם מרמז, הם גם אידיאליים להנחת משקאות או ספרים, למשל.

מנורות ו/או נרות

תאורה היא גם היבט חשוב של חללים אלה. אור חם עוזר לנו להירגע והופך את החללים ליותר מסבירי פנים. חלל צ'יל-אאוט טוב יהיה, אם כן, עם תאורה אווירה וחמימה.

אתה יכול להשתמש במנורות ונרות כדי ליצור סוג זה של אור. אתה יכול פשוט להדליק או להדליק אותם, ולאחר מכן לכבות את האור הראשי שלך כדי ליהנות מחלל הצ'יל-אאוט שלך.

מיני בר

אנחנו אוהבים את הרעיון של שילוב מיני בר בחלל הצ'יל-אאוט שלכם. כדאי גם לזכור שיש סוגים שונים של מיני בר, בהתאם לטעמכם ולשטח הפנוי שלכם.

עם זאת, אם אינך מתלהב מהרעיון של מיני בר, אתה יכול להציג כל דבר אחר שנראה לך מרגיע ואשר מצית את התשוקות שלך בחלל שלך, כגון קריאה, תרגול יוגה או פילאטיס, או עיסוק באומנויות ומלאכות.

כל הפריטים הללו חיוניים בחלל צ'יל-אאוט. הם יהפכו את החלל שלך לייחודי, אישי, מרגיע ואיפשהו בו תוכל לתרגל את התחביבים האהובים עליך. יצירת חלל צ'יל-אאוט בבית שלך אינה קשה ואין לזה שום קשר לשטח הפנוי בבית שלך. אתה יכול להתאים את החלל שיש לך כדי להכיל מקום שבו אתה יכול להירגע.