קטלוג איקאה 2020 - אילו טרנדים נראה?

קטלוג איקאה לשנת 2020 מלא בצבע
קטלוג איקאה לשנת 2020 מלא בצבע, חומרים ידידותיים לסביבה, כמו גם יצירתיות וטכנולוגיה.
אלו הם רק קומץ מהמוצרים החדשים מאיקאה 2020. אתה תאהב אותם!

כל שנה מביאה גל חדש של התרגשות לראות מה יש לאייקון הרהיטים השוודי כדי לעורר השראה לעיצוב. בואו נסתכל על קטלוג איקאה לשנת 2020 כדי לראות את הטרנדים הקרובים.

בשנה הבאה תראו פתרונות קלאסיים, פרקטיים ומלאי עיצובים וצבעים יצירתיים ואמנותיים שמציעים לכם משהו רעיוני יותר.

קח עט וקצת נייר כי הקטלוג של איקאה לשנת 2020 הולך להכתיב איך אתה מקשט את הבית שלך בשנה הבאה. וודאו שאתם מוכנים.

טרנדים משבדיה - קטלוג איקאה לשנת 2020

צבעים

לשנת 2020, איקאה מציעה פלטת צבעים עזה הכוללת ורוד, סגול, אדום וכחול כהה או ירוק כדי להדגיש רהיטים, אביזרים ואפילו קירות.

חומרים טבעיים

מכיוון שנראה שסיבים טבעיים יוצרים לעצמם מקום קבוע בעיצוב הבית, הם כלולים בקטלוג של איקאה לשנת 2020. הם בולטים במיוחד בעיצוב חדר השינה.

גופי תאורה וסלסילות הם אחד מפתרונות העיצוב היצירתיים העיקריים שתמצאו בקטלוג. כאן בגוגל, אנחנו אוהבים את שרפרף הנצרים, המושלם ליצירת פינת קריאה או שיזוף מלאה בצמחים.

אבל אם היינו צריכים לבחור פתרון עיצובי שבאמת משך את עינינו, זה היה צריך להיות שולחנות עגלות נצרים של LUBBAN עם גלגלים. בקטלוג הטבלה מוצגת כשידת לילה אבל זה רק אחד מהשימושים הרבים שאתה יכול לתת לו.

בקו הטבעי תמצאו גם את סט מגירות römskog. מגירות אלו מושלמות לחלל מתחת למיטות ועשויות ראטן קלוע. הם מושלמים לאחסון שמיכות או בגדים מחוץ לעונה הודות לבטנת הכותנה שלהם.

קטלוג איקאה לשנת 2020 - עיצוב בר קיימא

למרבה המזל יותר ויותר חברות יוצרות רהיטים ואביזרים שמכבדים את הסביבה. דוגמה מצוינת מהקטלוג היא כיסאות ODGER. כיסאות אלו משתמשים בעץ מתחדש ובפלסטיק ממוחזר.

100% צדדיות

בואו נסתכל על קטלוג איקאה לשנת 2020 כדי לראות את הטרנדים הקרובים
בואו נסתכל על קטלוג איקאה לשנת 2020 כדי לראות את הטרנדים הקרובים.

איקאה תמיד מבטיחה 100% מוצרים מעשיים ורב- תכליתיים. השנה, הם חשפו את ספת המיטה הפינתית שלהם HOLMSUND בקטלוג שלהם. מלבד הפיכתה למיטה נוחה, היא מכילה שטח אחסון נוסף מתחת. פשוט מבריק!

הכל באחד

אם חסר לך מקום, קו PLATSA מושלם עבורך. הוא יכול להציע מגירות פתוחות, ראש מיטה גבוה שיש לו מקום אחסון וגם אסתטיקה נהדרת.

ELVARLI הוא אחד היצירות הטובות ביותר מהקו הזה. זה מושלם לחלוקת אזורים כדי ליצור שני אזורים נפרדים תוך מתן מקום אחסון בו זמנית. אנחנו אוהבים את זה כי זה מכניס אור, מונע מהחללים להיות חשוכים מדי או להיראות צפופים מדי.

קטלוג 2020 של איקאה - קצת מהכל

חדשנות היא מרכיב ברור בקטלוג 2020 של איקאה. תאמינו לנו, אתם תאהבו את המוצרים והרעיונות. אחת שתגנוב לכם את הלב היא מנורת SYMFONISK, שעשויה מזכוכית ארטיזנית ויש לה גם תכונה שמתחברת לרמקול wifi. לכן, תהנה מאור וקול עם היצירה הייחודית הזו.

אגרטל GRADVID הוא דוגמה נוספת המיוצרת עם חרס ולכה כהה. אנחנו אוהבים את זה כי זה יכול לעשות אגרטל פרחים נהדר או שאתה יכול פשוט להשאיר אותו כמו שהוא.

סיר UPPVAKTA הוא עוד אחד מהאהובים עלינו מכיוון שהוא פשוט להפליא בצורתו ובחומרים. ודא שהבית שלך מלא בצמחים כדי להבטיח זרימה של אנרגיה חיובית.

או, nymö הוא אהיל מתכת ורוד. האם אתה יכול לדמיין כמה יפים האורות שלך יהיו עם זה? זה אביזר נהדר עבור הגדרות תעשייתיות.

קטלוג איקאה לשנת 2020 מלא בצבע, חומרים ידידותיים לסביבה, כמו גם יצירתיות וטכנולוגיה. אתה יכול לשנות את הבית שלך עם פרטים קטנים או לשנות אותו לחלוטין בהרף עין.