אמנות קיר בשכבות

האהבה לאמנות מקבלת תפנית חדשה עם טרנד חדש זה המכונה "אמנות קיר בשכבות"
האהבה לאמנות מקבלת תפנית חדשה עם טרנד חדש זה המכונה "אמנות קיר בשכבות".
האהבה לאמנות מקבלת תפנית חדשה עם טרנד חדש זה המכונה "אמנות קיר בשכבות". זה תפס את עיצוב הפנים בסערה.

שכבות אמנות או אמנות קיר בשכבות היא טרנד פופולרי ברשתות המדיה החברתיות, במיוחד באינסטגרם. שכבות אמנות יוצרות קירות יפים ומאפשרות למעצבים לחקור את הצד האמנותי שלהם.

אם אתה רוצה שנתאר איזה סוג של שכבות אפקט יוצרות, נראה ש"אלגנטי" פשוט לא חותך אותו. לא משנה באיזה סגנון עיצוב משתמש המעצב, אמנות קיר בשכבות נראית מדהים. אבל כמובן שלצופים יהיה בסופו של דבר את המילה האחרונה.

אז מה זה בעצם שכבות? שכבות מורכבות ממילוי חללי קיר ריקים כדי ליצור חלל מפוצץ בשכבות של צבעים, צורות ומרקמים. בפוסט שלנו, בואו נסתכל מקרוב על אמנות קיר בשכבות.

אמנות הריבוד

החל מקיר לבן, השכבות מתחילות בבחירת סט צבעים, צביעת הקיר ולאחר מכן, הקמת מספר תמונות. התמונות צריכות לא רק לעקוב אחר לוח הצבעים, אלא גם לעקוב אחר נושא משותף.

אתה יכול להשתמש בתמונות, יצירות אמנות, טקסט, קולאז'ים וכו'. רק הקפד לשמור על דברים שונים ורחוקים מלהיות מונוטוניים.

והאמנות לא מכסה רק את הקירות. אתה יכול להרחיב את הפלטה או הנושא שלך לאלמנטים אחרים כדי ליצור חלל יפה באמת: רהיטים, אביזרי עיצוב, מצעים וכו'. בואו נסתכל על דוגמה זו מאת desenio כדי לקבל מושג טוב יותר על שכבות.

הוורוד הדהוי יוצר מושג של רומנטיקה ועדינות. הצבעים מפרקים את האלמנטים בחדר ומתעצבים גם בטקסטורות שונות. כל יצירה אחת אוכפת ומתבססת על הרעיון המקורי.

היבטים חשובים נוספים

אמנות קיר בשכבות היא צורת אמנות שהיא גם עמוקה וגם מסתורית
אמנות קיר בשכבות היא צורת אמנות שהיא גם עמוקה וגם מסתורית.

בהתחשב בעובדה שאמנות קיר בשכבות שואבת השראה מרעיון מוגדר ומשתמשת בכל פרט ופרט כדי לבנות את הקונספט שלו, הריבוד הוא כמו למלא את הבית שלך באמנות. או אולי יותר נכון, זה יצירת אמנות.

השראה יכולה להגיע מכל מקום. אתה יכול למצוא את זה מהרגשות שצבע מסוים משדר (כפי שמוצג בתמונה למטה). או, במקום צבע, זה יכול להיות מילה, תמונה, מרקם, עיר וכו'.

הבנת רבדים

אתה לא בהכרח צריך לצבוע את הקירות שלך כדי ליצור חלל אלגנטי ושכבתי. אתה יכול לשכב גם על קירות לבנים. למעשה, לבן יעבוד מצוין עבור מושגים אקלקטי או סקרני.

אתה יכול גם שכבה על גבי טפט. הטפט פשוט יעבוד כבסיס לשכבות השונות של אלמנטים אחרים (רהיטים וחפצי עיצוב).

האם צריך לתלות את התמונות על הקיר? לא. שכבות מתייחסות למעשה רק ליצירת רבדים שונים של הרעיון. לפיכך, אתה יכול להגדיר את התמונות שלך איך שאתה מעדיף. לדוגמה, אתה יכול אפילו להישען אותם על ארון.

לחלופין, אתה יכול לתלות תמונה בודדת ולהשאיר את השאר על גבי רהיט או על הקרקע... הכל תלוי בתכנון היצירתי שלך!

הטוב ביותר שיש לשכבות להציע

  • שכבות עוזרות לצופים לקיים אינטראקציה עם האמנות בצורה מקורית ואינטימית. זה יעזור לדמיון להפוך למציאות.
  • הם גם משנים ויוצרים חללים מתוחכמים ביותר עם אישיות ייחודית.
  • השכבות פותחות את הדלת לאפשרויות אינסופיות, מה שאומר שיש עיצוב לכולם.
  • למרות שהשכבות עשויות להיראות יקרות בהתחלה, אין לה באמת תקציב מוגדר. אתה יכול להתאים את הרעיונות שלך לנסיבות שלך.

אמנות קיר בשכבות היא צורת אמנות שהיא גם עמוקה וגם מסתורית. אין זה פלא שכל כך הרבה מעצבים יצירתיים כבר הביאו שכבות לבית שלהם.