רצפות מקוריות למרפסת

אם אתה חושב לשנות את הרצפות של המרפסת שלך
אם אתה חושב לשנות את הרצפות של המרפסת שלך, יש כל כך הרבה אפשרויות!
אם אתה חושב לשנות את הרצפות של המרפסת שלך, יש כל כך הרבה אפשרויות!

במאמר זה, אנו מתמודדים עם נושא שיכול לעזור לך להשיג רעיונות מעניינים לקישוט החיצוני שלך. אנחנו מדברים על ריצוף מרפסת מקורי! והדבר הראשון שיש לציין הוא שחשוב להשתמש בחומרים שיוצרים רצפה יציבה, עמידה ויציבה.

אולי רצפת המרפסת שלך ישנה, פגומה, סדוקה או חסרת צבע. רצפות מרפסת לפעמים לא מחזיקות מעמד זמן רב. מכיוון שהמרפסות נמצאות בחוץ, ריצוף המרפסת חייב לעמוד במזג האוויר. כתוצאה מכך, ריצוף באיכות ירודה לא מחזיק מעמד זמן רב.

ראשית, אל תהססו להחליף חומרים. אין דבר טוב יותר מאשר רצפה טובה שעמידה לאורך זמן ואינה מאבדת מהצבעים העזים שלה. אז, אנחנו הולכים להראות לך כמה מהרצפות המעניינות ביותר שיכולות לעזור לך להשיג את התוצאה הדקורטיבית הנכונה לבית שלך.

ריצוף מרפסת מקורי מעץ

ישנם מספר סוגים של רצפות עץ. אנחנו הולכים להתמקד ברצפות העשויות מרצועות עץ. הנחת רצפת עץ יכולה להיות פשוטה מאוד. חלק מהיצרנים מייצרים חלקים כך שתוכל להתקין אותם בקלות עם מערכת קליפס. כתוצאה מכך, אתה יכול להניח אותם במהירות וביעילות.

אנו ממליצים להשתמש בסוגים אלו של פסי עץ. עם זאת, המשטח עבור המרפסת שלך צריך להיות נקי וחלק. אם הקרקע אינה סדירה, חלק מהרצפה יהיה משופע. לכן, הצעד הראשון הוא לוודא שהקרקע מוכנה לריצוף.

כמו כן, זכור כי העץ מתרחב, במיוחד בקיץ. כתוצאה מכך, אנו ממליצים להשאיר כ-38 סנטימטרים בין העץ המרכיב את מסגרת התמיכה. כדאי גם להשאיר כ-1.30 ס"מ בין כל פיסת עץ. כך מונעים מהרצפה להתרומם או להיסדק.

יש לטפל ולטפל בעץ באופן קבוע.

סוגים פחות נפוצים אך יעילים של ריצוף מרפסת

ריצוף מרפסת מקורי מעץ
ריצוף מרפסת מקורי מעץ.

למרות שזה אולי לא נראה כך, חומרים אחרים עמידים מספיק עבור ריצוף מרפסת. בואו נסתכל על כמה מאפשרויות הריצוף הפחות מוכרות הזמינות כיום:

  • רצפת שרף - עשויה מסיבי פוליפרופילן, לרצפה מסוג זה יש גם בסיס פוליאתילן. אלה בדרך כלל בגובה של כ-5 סנטימטרים. כמו כן, אתה יכול להשתמש בזה על כל סוגי המדרכות, גם אם הוא משופע מעט. כמו כן, עיצובים מסוימים גורמים לזה להיראות כמו דשא!
  • ריצוף קומפוזיט - זה נשמע לכם מוכר? זו לא אופציה מוכרת. עם זאת, זוהי בחירה מצוינת ואיכותית. רצפות מרוכבות עמידות בפני פטריות, טרמיטים ועובש. קבלן חייב להניח ריצוף מסוג זה על גבי שכבת צמנט. זה חיוני שהוא מונח שטוח ויש לו שכבה קשה מתחת.
  • גומי - ללא ספק, זו אפשרות מעניינת לריצוף מרפסת. כיום, מקומות רבים מוכרים גומי ממוחזר. זהו חומר נהדר לבלימת זעזועים. זה גם מונע החלקה. זה נהדר לניקוז מים ולמניעת שלוליות מים.

קרמיקה, בחירה קלאסית

ישנו מגוון עצום של רצפות קרמיקה בשוק. בעת הבחירה, יש לקחת בחשבון את האיכות האסתטית יותר מאשר את החומר עצמו. הסיבה לכך היא שכמעט כל הקרמיקה עמידה ועמידה. במילים אחרות, זהו הימור די בטוח.

ריצוף כלי אבן הוא אופציה שמלבד היותה עבה ולימודית, יש לה הרבה אפשרויות צבע ועיצוב שונות. סוג זה של רצפה נראה נהדר בגווני אדמה או גוונים ניטרליים. כמובן, תרצו להימנע מכל צבעים נוצצים.

מצד שני, פורצלן היא עוד אפשרות מצוינת. חומר זה חזק, מבריק ומעודן. זה גם רך למגע ונשאר קריר במזג אוויר חם. ניתן גם לבחור בין שני סוגים - מרקמים חלקים או מחוספסים. כמו כן, יש הרבה אפשרויות צבע.

ריצוף מרפסת מקורי עשוי משטחים

פתרון מעניין נוסף לריצוף מרפסת הוא שימוש במשטחים. ראשית, תצטרך לשייף את המשטח כך שהוא חלק למגע. לאחר מכן, תצטרך גם להבריק אותו כדי שלא יפגע בכפות הרגליים שלך.

אפשרות דקורטיבית מהנה היא לשים אבנים בתוך המשטחים. זה יוצר אפקט אסתטי אטרקטיבי. זה גם מוסיף נופך של טבע וממלא את כל החסר. לכן אנו רואים בה אפשרות מעניינת לריצוף מרפסת מקורי.