4 ספריות יפהפיות מתואמות צבע

אנחנו רוצים להראות לכם 4 ספריות יפהפיות המתואמות בצבע
היום, אנחנו רוצים להראות לכם 4 ספריות יפהפיות המתואמות בצבע.
בגלל האופן שבו הם מעוצבים, אתה יכול לארגן את הספרייה שלך פחות או יותר איך שאתה רוצה. רעיון נהדר אחד הוא לארגן אותם לפי צבע הכריכה. זהו מראה ממש כיפי ומקורי.

כשזה מגיע לארגון הספרים שלהם, חובבי ספרים יכולים להתחלק לשתי קטגוריות רחבות: אלה שדוחפים אותם לכל מקום שהם יכולים למצוא מקום, ואלה שהמציאו מערכת מיוחדת. אם אתם שייכים לקבוצה השנייה, זה המאמר בשבילכם. היום, אנחנו רוצים להראות לכם 4 ספריות יפהפיות המתואמות בצבע.

היתרונות של ספריות מתואמות צבע

אם אתה כמונו, כנראה ניסית מספר דרכים שונות לארגן את הספרים שלך - לפי גודל, מחבר, סדר אלפביתי, לפי איך הם גרמו לך להרגיש... אבל אז כשזה מגיע למציאת ספר ספציפי או הוספת ספר חדש לאוסף שלך, אתה מגלה שהמערכת שלך מתפרקת במהירות.

אם זה אתה, אולי אתה מחפש דרך חדשה לארגן את המדפים שלך. תיאום צבע של הספרים שלך הוא דרך מצוינת לארגן את הספרייה שלך, ומאפשרת לך למצוא ולהוסיף ספרים חדשים מבלי להקדיש שעות לארגון מחדש של הכל. אבל מה הופך את הטכניקה הזו ליעילה כל כך? בואו נסתכל:

1. זה מעשי

אולי אתה חושב שספרייה מתואמת צבע עשויה להתאים יותר לאינסטגרם מאשר לחיי היומיום. אבל זה לא המקרה למעשה. ארגון לפי ז'אנר או מחבר אינו בהכרח מעשי עבור כולם, במיוחד אם יש לך אוסף גדול. קל מדי לשכוח את שמות המחברים או באיזה ז'אנר בדיוק רשמתם אותו, במיוחד אם לא קראתם אותו זמן מה.

אל תזלזלו בכוחו של זיכרון חזותי. אנשים רבים זוכרים ספרים לפי הכריכה שלהם.

2. השפעה חזותית

אם אתה כמונו, הספרייה שלך היא כנראה הגאווה והשמחה שלך. ואיזו דרך טובה יותר להשוויץ באוסף שלך מאשר לסדר אותם לפי צבע! למרות שאוהבי ספרים רבים כבר חושבים על הספרים שלהם כעל יצירות אמנות, אתה יכול לקחת את הרעיון הזה צעד אחד קדימה, ולהשתמש בהם כדי לקשט את הבית שלך. אם תרצה, תוכל אפילו לתאם את הספרים שלך עם שאר העיצוב שלך.

3. כיף

זוהי דרך ממש מהנה לארגן את מדפי הספרים של הילדים שלך, או את מדור הילדים של הספרייה שלך. בנוסף, רומנים לילדים הם בדרך כלל הרבה יותר צבעוניים ממבוגרים... וזה בדיוק מה שהספרייה שלכם צריכה.

4 ספריות מתואמות צבע

אם אתה עדיין לא משוכנע לגבי ארגון הספרייה שלך לפי צבע, אולי הגיע הזמן להסתכל על כמה מהדוגמאות האהובות עלינו:

1. ספריית קשת

ספריות מתואמות צבע
ספריות מתואמות צבע.

מדפי ספרים מצוידים נועדו להפיק את המרב מהחלל שלך. הם צריכים להיות מותאמים בצורה מושלמת לגובה התקרה שלך, ולהתאים סביב דלתות וחלונות. המדפים הללו אידיאליים לכל מי שיש לו אוסף ספרים גדול במיוחד. אתה יכול לבחור לסדר את הספרים שלך בדוגמת קשת בענן, או כך שהם יעברו בהדרגה מצהוב לכתום לאדום, או מטורקיז לירוק לירוק.

2. ספריות מתואמות צבע: מדפי תא

למרות שדומים למדפי הקיר הקלאסיים, מדפי תא מהרצפה עד התקרה יעניקו לחדר שלך מראה הרבה יותר רשמי. המדפים הגדולים האלה נותנים לך הרבה מקום לשחק איתם, כך שתוכל ליהנות מאוד לארגן מחדש את הספרים שלך.

אנו ממליצים להשתמש בכל תא לצבע שונה, למקם ספרים שחורים על המדף התחתון, ואחריהם כחולים, ירוקים, לבנים ולבסוף אדומים וכתומים בחלק העליון.

3. מדפים קלאסיים

אתה לא צריך ספרייה ענקית כדי להיות מסוגל לתאם צבע את הספרים שלך. לדוגמה, אם יש לך רק שלושה מדפים, אתה יכול להניח ספרים בשחור-לבן בתחתית, ירוקים, כחולים וסגולים באמצע, ואדומים, כתומים וצהובים בחלק העליון. זה רעיון מצוין לחדרי ילדים.

4. ספרייה מתואמת צבע: ספרים מונוכרום

עבור אנשים מסוימים, הרעיון של ספרייה מתואמת צבע עשוי להיות קצת מוגזם מדי. אחת הדרכים להתנגד לכך היא לאגד מחדש את הספרים שלך עם כריכות בצבע תואם, כך שהם יעבדו בהרמוניה עם שאר העיצוב שלך.

כבר שכנענו אותך? אם כן, אנו ממליצים להקדיש זמן כדי להוריד את כל הספרים מהמדפים וליצור ערימות שונות עבור כל צבע. זה יקל הרבה יותר על הארגון שלהם.

מכיוון שכריכות שחור ולבן בדרך כלל שולטות במדפים שלנו, אנו ממליצים למקם את הספרים האלה במרכז התצוגה שלך. כך, יהיה הרבה יותר קל למצוא מקום לתוספות חדשות בעתיד.

כעת, לאחר שראית את כל הדרכים השונות שבהן תוכל לתאם צבע את הספרייה שלך, תוכל לארגן את האוסף שלך תוך זמן קצר.