4 דרכים נהדרות לקשט בפאייטים

פאייטים הם דרך מצוינת לתת לחפצים ישנים חיים חדשים
זכור, פאייטים הם דרך מצוינת לתת לחפצים ישנים חיים חדשים, או להאיר פריטים פשוטים יותר.
ניתן להשתמש בפאייטים לכל מיני קישוטים. במאמר זה, אנו נותנים לך כמה רעיונות מקוריים על איך אתה יכול להשתמש בהם כדי לקשט את הבית שלך.

פאייטים הם חרוזים קטנים ומבריק בצורת דיסק. הם עשויים בדרך כלל מפלסטיק באים בכל הצבעים, הצורות והגדלים השונים. בעוד שהם בדרך כלל בצורת מעגל, אתה יכול למצוא גם עיצובים בצורת כוכב, פרפר וצורת ריבוע.

כיום, הם לא משמשים רק לקישוט קישוטי חג המולד, בגדים, תכשיטים או קישוטים למסיבה. מכריות ועד מיכלים, עכשיו אתה יכול להשתמש בהן כדי לקשט כל מיני פריטים לבית שלך.

במילים אחרות, פאייטים אינם עוד רק שם נרדף לקישוטים למסיבה; החפצים הרב-תכליתי האלה יכולים להביא מגע של נצנוץ לכל חדר. אבל זה לא אומר שהם איבדו משהו מהתחושה החגיגית שלהם.

פרויקטי המלאכה הבאים הם ממש פשוטים לביצוע. הם אינם דורשים חומרים נוספים רבים, והם נהדרים להכנת קישוטים יפים לבית שלך.

1. מסגרות לצילום נצנצים נצנצים

במקום להשתמש בכפתורים או נצנצים, אתה יכול לקשט את מסגרות התמונות שלך עם לא יותר מאשר דבק על ופאייטים. אתה יכול לבחור איזה גודל שאתה רוצה, כל עוד יש לך מספיק כדי לכסות את כל המסגרת.

אם מסגרת התמונה שלך היא בצבע מתכתי (זהב, כסף, ברונזה) אנו ממליצים לבחור פאייטים באותו צבע. כך, גם אם לא תכסה את כל המשטח, המסגרת שלך עדיין תיראה נהדר.

כשזה מגיע להדבקה על הפאייטים שלך, כדאי לעבוד קטע אחר קטע. זכור, אינך צריך להתחיל בכיסוי כל המסגרת בדבק. זה פשוט יאלץ אותך למהר להדביק את כולם לפני שהדבק יתייבש, מה שעלול לקלקל את התוצאה הסופית.

ככל שהפאייטים גדולים יותר, כך קל יותר לטפל בהם. עם זאת, ישנם כלים המקלים על העבודה עם פאייטים קטנים.

2. פמוטים של נצנצים

כדי ליצור כמה פמוטים יפים, תצטרך לקנות פאייטים מאותו צבע, אבל כולם בגדלים שונים. אתה יכול לקשט את החצי התחתון של הפמוט עם הפאייטים הגדולים יותר, ובהדרגה להשתמש בקטנים יותר ויותר כאשר אתה מתקדם לכיוון העליון.

אחת הדרכים הפשוטות והטובות ביותר לשלב פאייטים בעיצוב שלך היא להשתמש בכריות
אחת הדרכים הפשוטות והטובות ביותר לשלב פאייטים בעיצוב שלך היא להשתמש בכריות.

חשוב לזכור שאין צורך לסדר אותם בקווים ישרים. לדוגמה, אתה יכול לסדר אותם בתבנית גלים. לאחר מכן, הפחיתו בהדרגה את מספר הפאייטים ככל שתעלו למעלה, כך שהם ייראו קצת כמו בועות בחלק העליון של כוס סודה.

אם אתה רוצה עיצוב מקורי באמת, אתה יכול גם להשתמש בצורות שונות. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בפאייטים בצורת כוכב. לחילופין, אם ברצונכם לקשט את הנר עצמו ולא את הפמוט, אנו ממליצים לקשט סביב מרכז הנר, רחוק ככל האפשר מהלהבה.

3. גפת נצנצים

אם אתה אוהב לקשט את החדרים שלך עם גבעול, אתה תאהב את הרעיון הזה ליצירת גבעול נצנצים. ישנן שתי דרכים לעשות זאת. ראשית, אתה יכול לעשות את הגמלון שלך מבד, או שאתה יכול ללכת על האפשרות הפשוטה יותר של שימוש בכרטיס.

אם אתה מחליט לעשות את הגפת שלך מבד, אתה יכול פשוט לתפור את הפאייטים שלך עם מכונת תפירה. כדי שזה לא ייראה מעל לראש, אתה יכול לסירוגין, לקשט כמה חתיכות בד תוך השארת השאר פשוטים. זכור, לתוצאות הטובות ביותר, עדיף לבחור פאייטים התואמים את צבע הבד.

אם תפירה היא לא ממש הקטע שלך, אתה יכול לעשות צרור מכרטיס או קרטון, לקשט אותו בספריי צבע ולהדביק את הפאייטים עם דבק. לאחר מכן, השחיל קצת סרט דרך החורים בגבת והשתמש בו כדי לקשט את הבית שלך.

אבל איפה הכי כדאי לקשט בגביצה? אמנם אתה יכול להשתמש ב-bunting שלך כדי לקשט את חדר השינה שלך, אתה יכול גם להשתמש בו בעבודה או במשרד הביתי שלך. אולי כדאי להכין חתיכות קצרות יותר של גבנון כדי שזה לא ייראה מוגזם מדי.

4. כריות נצנצים

אחת הדרכים הפשוטות והטובות ביותר לשלב פאייטים בעיצוב שלך היא להשתמש בכריות. אתה יכול לקבל כריות מכוסות לחלוטין בפאייטים, או להשתמש בהן כדי ליצור דוגמאות או מילים.

כשזה מגיע להכנת כריות נצנצים משלך, עדיף להשתמש במכונת תפירה, מכיוון שהדבק הרבה פחות בטוח. אנו גם ממליצים להשתמש בפאייטים הפיכים, מכיוון שהם יוצרים טקסטורות ממש מעניינות.

פאייטים - אפשרויות נוספות

אם אלה לא האלמנטים הדקורטיביים שאתה מחפש, נסה למצוא אפשרויות אחרות. תן למיצים היצירתיים שלך לזרום, ואל תפחד להתנסות ולנסות רעיונות חדשים. זכור, פאייטים הם דרך מצוינת לתת לחפצים ישנים חיים חדשים, או להאיר פריטים פשוטים יותר.

לדוגמה, אתה יכול לקחת כמה ענפים יבשים, לצבוע אותם עם ספריי זהב מתכתי , ולקשט את אורך הענף בפאייטים. זוהי דרך מצוינת להוסיף טוויסט יפה לכל אגרטל או דמי-ג'ון.