מפתחות לקישוט חדר קטן

הגיע הזמן לבחור את שולחן הקפה המושלם לחדר קטן
לאחר בחירת הספה הנכונה, הגיע הזמן לבחור את שולחן הקפה המושלם לחדר קטן.
חדר קטן לא חייבת להיות בעיה. נוכיח זאת בעזרת הטריקים הבאים.

אל תיכנס לפאניקה. אם יש לך חדר קטן, אתה רק צריך למצוא את המשאבים המושלמים כדי להגדיל אותו... לפחות מבחינה ויזואלית. עם כמה טיפים, תהפוך אותו לנוח, פרקטי ומרווח.

שים לב והתחל לעבוד כדי לשנות את החללים הקטנים שלך - יש הרבה אפשרויות. כפי שאתם כבר יודעים, הגודל לא קובע ואנו נוכיח לכם זאת.

הספה המתאימה לחדר קטן

הספה היא החלק המרכזי וגודלה צריך להיות פרופורציונלי לשטח הפנוי. אז תשכחו מהספה המרהיבה הזו עם שזלונג שראיתם בחנות. זה יתפוס יותר מדי מקום.

לכן, עליכם למדוד את החדר כראוי ולשקול כי ספות מודולריות הן פתרון מצוין לחללים צרים. בהתאם לצרכים שלך, אתה יכול להצטרף אליהם או להפריד ביניהם.

שולחן הקפה שאתה צריך

לאחר בחירת הספה הנכונה, הגיע הזמן לבחור את שולחן הקפה המושלם לחדר קטן. זה רעיון טוב אם שולחן הקפה יש מקום אחסון, שבו אתה יכול לשמור ולארגן דברים, תוך כדי שהוא משמש גם כקישוט.

כמו כן, ישנן כמה שידות יפות שניתן להשתמש בהן למטרה זו, וכן שולחנות מודרניים, כמו ה-KVISTBRO מאיקאה, בהם ניתן לאחסן שמיכות.

קירות כאלמנטים מרכזיים בחללים קטנים

אם החדר שלכם לא גדול, תוכלו להשתמש בפתרונות פרקטיים כמו הקירות לטובתכם.

למשל, אם רוצים טלוויזיה בחדר, רצוי לעגן אותה לקיר, וכך לא צריך להשתמש במעמד טלוויזיה.

יתר על כן, אתה יכול לשים מדפים צפים על הקיר כדי להחזיק ספרים. הימנע משימוש במדפים גדולים שתופסים הרבה מקום. אל תשכח שקווים אופקיים גורמים לך להרגיש שהחדר גדול יותר.

מינימליזם הוא הבחירה הטובה ביותר שלך

אם יש לך חדר קטן
אם יש לך חדר קטן, אתה רק צריך למצוא את המשאבים המושלמים כדי להגדיל אותו.

המפתח להצלחה הוא שיהיו לך דברים פשוטים ובסיסיים, אפילו יותר כשיש לך חדר קטן. אתה צריך ספה, כיסא ושולחן קפה, וזהו. כפי שצוין בעבר, ניתן להציב מדפים על הקיר, או להוסיף מנורת רצפה, אך השתדלו לא להעמיס את החדר בריהוט.

יתר על כן, בחר בסגנון דקורטיבי קל ופונקציונלי, שבו המאפיינים העיקריים הם קווים פשוטים. היופי טמון בחלל ובסדר.

הקסם של מראות

אחד הטריקים העיקריים להגדלת חללים הוא להשתמש במראות. אם יש לכם חדר קטן, אל תהססו לתלות אחד. אפילו טוב יותר, אתה יכול להתקין קיר זכוכית כדי לגרום לחדר להיראות גדול ומואר יותר.

צבעים לחדר קטן

כפי שאתה יודע היטב, לוח הצבעים של חללים קטנים חייב להיות ניטרלי, עם צבעים בהירים. כך השטח ייראה זוהר וגדול יותר. גווני אדמה עובדים היטב, אבל גם כחול, ורוד וצהוב פסטל הם אפשרות טובה.

אם אתה רוצה להוסיף קצת שמחה, עשה זאת באמצעות אביזרים. לדוגמה, כריות הן אידיאליות כדי להוסיף מגע אישי וצבעוני יותר.

טריק שמצמצם

באותו האופן שבו נעלי עקב מחליקות את הגזרה שלך, רהיטים שיש להם רגליים גבוהות יכולים לשנות לחלוטין את מראה החדר .

היתרונות שלו כוללים זרימת אוויר ואור טובה יותר בתוך החדר, כמו גם ניקוי החדר קל יותר.

תוך כדי חשיבה כיצד לקשט חדר קטן, אל תשכחו שהמפתח הוא לא להעמיס על החלל ולשמור עליו כמה שיותר מסודר.

לאחר מכן, יש כמה טריקים שיעזרו לך להבהיר את האזור באופן חזותי, כמו מדפים צפים, רהיטים עם רגליים גבוהות וצבעים רכים. האם יש לך סודות נוספים כדי לגרום לחדר להיראות גדול יותר?