בחירת שולחן האוכל המושלם

המפתח הוא לבחור את שולחן האוכל המושלם
המפתח הוא לבחור את שולחן האוכל המושלם, כזה שמתאים לטעמכם ומתאים לחדר.
אנחנו הולכים לבחון את שולחן האוכל האידיאלי עבורך ועבור משפחתך.

כאשר אתה מקשט את הבית שלך, אזור אחד שלא זוכה לתשומת הלב הראויה הוא חדר האוכל. כאן מתאספת המשפחה לאכול וכדאי לשים לב לכל סנטימטר כדי שכולם ירגישו בנוח. המפתח הוא לבחור את שולחן האוכל המושלם, כזה שמתאים לטעמכם ומתאים לחדר. בואו נסתכל!

כשהגודל קובע

כדי לדעת כמה זמן צריך להיות שולחן האוכל המושלם עבורכם ועבור משפחתכם, הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת הוא מספר הסועדים שהולכים לשבת סביבו.

קחו בחשבון אם יש לכם הרבה אורחים וכמובן את המקום שיש לכם. צריך לשקול אם יש מקום להסתובב ולהזיז את הכיסאות.

יש כמה הנחיות לכך. לדוגמה, המרווח בין השולחן לקיר צריך להיות כ-2.5 מטר או לפחות 4 מטר אם אתה צריך מקום ללכת שם. אם יש לכם מקום קטן, תוכלו להשאיר את השולחן צמוד לקיר ולשלוף אותו החוצה כשצריך להשתמש בו.

יש גם מרחק משוער בין הסועדים כך שהם נוחים. בדרך כלל, אתה רוצה בערך 2 מטרים ממרפק למרפק.

לגבי גובה השולחן, חשוב לדעת שהשולחן צריך להיות במרחק של כ-2,3 עד 2,4 מטר מהרצפה. זוהי המדידה האופטימלית כך שהכסאות יתאימו בנוחות לכולם.

בחירת שולחן האוכל המושלם - סוגים שונים

שולחן מלבני

בדרך כלל זהו הסוג הנפוץ ביותר של שולחן אוכל ואורכם יכול לנוע בין 4 מטרים ל-5 מטרים. יתרון אחד של סגנון זה הוא שהוא משתלב טוב יותר בחללים המצומצמים של בתים מודרניים. יתרון נוסף הוא שהוא מאפשר לדחוף אותו אל הקיר או להוסיף שולחן נוסף בקצה בקלות אם יש לכם אורחים.

שולחנות פינת אוכל מרובעים

בחירת שולחן האוכל המושלם - סוגים שונים
בחירת שולחן האוכל המושלם - סוגים שונים.

אלה מדהימים ותמיד מושכים את עיניהם של חובבי עיצוב פנים. יש להם את אותם יתרונות של שולחנות מלבניים, עם היתרון הנוסף שניתן למקם מנות משותפות במרכז כך שכולם יוכלו להגיע אליהם בקלות. הבעיה היא שהם בדרך כלל דורשים הרבה מקום אם אתה רוצה אחד שיכול להתאים ליותר מ-4 אנשים.

יתרון נוסף הוא שהדברים מאפשרים לאנשים להתרועע מכיוון שכולם נמצאים באותו מרחק אחד מהשני, מה שעוזר לשיחה לזרום בקלות.

שולחן עגול

יש לזה איכויות הדומות מאוד לשולחנות מרובעים. בנוסף, כדאי להוסיף שתי נקודות מעניינות מאוד.

לשולחנות עגולים אין רגליים שיטרידו אותך. במקום זאת, הם נתמכים בדרך כלל על ידי כן מרכזי. כמו כן, אם יש לכם ילדים, קחו בחשבון שלשולחנות האלה אין פינות. אז אתה לא צריך לדאוג מפגיעה בקצה חד.

שולחנות פינת אוכל אובליים

זה סוג של הכלאה של כל האמור לעיל, אתה לא חושב? שולחנות פינת אוכל בצורת אליפסה מרככים את החלל, כמו שולחנות עגולים, אבל הם נותנים לך יותר אפשרויות. אתה יכול להושיב אנשים לאורך השולחן מבלי שאף אחד יצטרך לשבת בפינה לא נוחה.

שולחנות פינת אוכל ניתנים להרחבה - מקום נוסף

שולחן הניתן להארכה הוא דרך מצוינת לחסוך במקום, במיוחד אם יש לך אורחים לבקר מדי פעם. אנו ממליצים לשים לב כיצד להאריך אותו, במיוחד כיצד היצירה משולבת. אתה רוצה לוודא שזה קל לחיבור ולא משאיר רווחים שיכולים להיות מעצבנים בזמן האכילה.

בדרך כלל, לשולחנות אלה יש תוספת אחת או שתיים, תלוי בגודל. אלה יכולים להיות ממוקמים במרכז השולחן או בצד אחד. לגבי המידות שלהם, הם נעים בדרך כלל בין 1,3 ל-2 מטר, תלוי ביצרן.

אם תשימו לב לנקודות אלו, בחירת שולחן האוכל המושלם תהיה קלה יותר. אתה צריך לקחת בחשבון את הצרכים של המשפחה שלך, את השטח הפנוי, ואת הטעם האישי שלך.