השתמש מחדש ברהיטים ישנים עבור חיות המחמד שלך

אם אין לך רהיטים ישנים בבית
אם אין לך רהיטים ישנים בבית, אתה יכול פשוט לקנות בחנות יד שנייה.
לפני שאתה יוצא לקנות אחד, למה שלא תנסה לסדר את המיטה של חיית המחמד שלך בעצמך?

אם יש לכם רהיט ישן שוכב בבית שאתם מתכננים לזרוק החוצה, אולי כדאי לשקול שלמרות שאולי לא יועיל לכם, הוא יכול להיות נהדר עבור חיות המחמד שלכם. שימוש חוזר ברהיטים הוא ממש פשוט, וניתן להתאים אותו בקלות ולהשתמש בו עבור חיות המחמד שלך.

למרות שהם עשויים לבלות את רוב היום בשכיבה על הספה, המיטה או במקום אחר בבית שלך, חשוב שלחיות המחמד שלך יהיה חלל משלהם. מומחים ממליצים להרגיל אותם לישון במיטותיהם מגיל צעיר. זה יעזור לשמור על הבית שלך נקי, ולא תצטרך להשקיע את זמנך בניקוי השיער שהם משאירים בכל הבית.

אתה יכול לקנות מיטות לחיות מחמד בכל חנות חיות מתמחה. תוכלו למצוא אותם בכל הגדלים, החומרים השונים, ובמגוון שלם של מחירים. במאמר זה נראה לכם אופציה הרבה יותר ירוקה, מקורית וביתית מאשר רכישת מיטה לחיות מחמד. אז למה שלא תעניק לרהיטים הישנים שלך חיים חדשים?

אם אינך בטוח כיצד לשנות את הרהיטים שלך, המשך לקרוא. בסעיף הבא זה, ניתן לך שני רעיונות כיצד תוכל לעשות שימוש חוזר ברהיטים הישנים שתכננתם לזרוק.

משידה ישנה ועד מיטת חיות מחמד נהדרת

הרעיון הראשון שלנו הוא להפוך את שידת המגירות הישנה שלך למיטת חיות מחמד חדשה לגמרי. רעיון זה נהדר גם לחתולים וגם לכלבים קטנים עד בינוניים, אבל אתה יכול גם ליישם את אותם השלבים על ארון ישן כדי להכין מיטת כלבים גדולה.

אל תשכח לשייף את הרהיטים ולהסיר כל סיכות או מסמרים ישנים כדי לוודא שהשידה שלך בטוחה עבור חיית המחמד שלך.

בכל סוג של ריהוט אתה משתמש, השלבים הם כמעט זהים. ההבדל היחיד יהיה הגודל והגובה של המיטה שלך. מכיוון שגודל הרהיטים בו אתה משתמש צריך להיות בפרופורציה לגודל חיית המחמד שלך, הגובה לא אמור להוות בעיה, מכיוון שהוא יוכל לקפוץ מעלה ומטה בקלות.

מדריך צעד אחר צעד

בצע את השלבים הבאים כדי להפוך את שידת המגירות שלך למיטה לחיות מחמד:

1. הסר את כל החלקים הנוספים שאתה לא מתכוון להשתמש בו. ראשית, הסר את כל המגירות או הדלתות, ואת החלק העליון המשמש לעתים קרובות כשולחן. ניתן גם להסיר את הדפנות, ולהשאיר רק את הרגליים והבסיס. אם אתה מעדיף סגנון סגור יותר של מיטת חיות מחמד, אתה יכול להשאיר שניים או שלושה צדדים.

לפני שאתם קונים משהו חדש עבור חיות המחמד שלכם
לפני שאתם קונים משהו חדש עבור חיות המחמד שלכם, נסו לעשות שימוש חוזר ברהיטים ובחפצים שיש לכם בבית.

2. לאחר שקיבלת את המבנה הרצוי, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לעשות את זה נוח עבור חיית המחמד שלך. ראשית, שיוף אותו מלמעלה למטה. הקפד לא להשאיר ברגים או סיכות בולטים החוצה, מכיוון שהם עלולים לפצוע את חיית המחמד שלך.

3. צבע את מיטת חיית המחמד החדשה שלך. אתה יכול לבחור צבעים דומים לאלה שבהם השתמשת כדי לקשט את שאר החדר כך שיתאים. אפשרות נוספת היא לכתוב את השם של חיית המחמד שלך על המיטה שלה או להשאיר אפילו פשוט להשאיר את הצבע הטבעי של העץ.

4. לבסוף, קנה כרית בגודל זהה לבסיס המיטה שלך. ודא שהוא רך ועבה. זכור, חיית המחמד שלך הולכת לבלות זמן רב במיטה שלה, אז היא צריכה להיות נוחה.

מגירות ישנות עדיין יכולות להיות שימושיות

אפשרות שנייה זו היא הרבה יותר פשוטה. בנוסף, זה מושלם עבור חיות מחמד בכל גודל. עבור הפרויקט הזה, כל מה שתצטרכו הוא מגירה שגדולה מספיק בשביל חיית המחמד שלכם לישון בה. זו יכולה להיות מגירה מארון, שידת לילה או שידת מגירות. אם אין לך רהיטים ישנים בבית, אתה יכול פשוט לקנות בחנות יד שנייה.

לאחר שקיבלת את גודל המגירה הרצוי, הסר את הצד עם הידית כדי ליצור מגירה פתוחה עם שלושה צדדים בלבד, המאפשרת לחיית המחמד שלך לקפוץ פנימה והחוצה בקלות. אם אתה משתמש במגירה גדולה, אתה יכול אפילו לדלג על שלב זה. זה פשוט תלוי בהעדפות האישיות שלך ובגודל חיית המחמד שלך.

שיוף את המגירה עד שהמשטח חלק לחלוטין, בטוח וללא רסיסים ומהדקים. לאחר מכן, אתה יכול לצבוע ולקשט אותו איך שתרצה, ולהוסיף כרית כדי לוודא שחיית המחמד שלך מרגישה בנוח.

וזה באמת קל כמו זה! בכמה צעדים פשוטים תקבלו מיטת חיות מחמד מעשית ומקורית שתוכל להזיז מסביבה בקלות, ולשים בכל מקום שתרצה.

שימוש חוזר ברהיטים עבור חיות המחמד שלך יחסוך לך כסף

לפני שאתם קונים משהו חדש עבור חיות המחמד שלכם, נסו לעשות שימוש חוזר ברהיטים ובחפצים שיש לכם בבית. כפי שראית, זה ממש קל להשתמש בהם ולהעניק להם חיים חדשים. בנוסף, המיטות האלה נוחות בדיוק כמו אלה שאתה יכול לקנות בחנות לחיות מחמד, כך שחיית המחמד שלך בטוח תאהב אותה.