איך לחסל קרדית בבית?

כדי לחסל קרדית מבד
כדי לחסל קרדית מבד, כגון בגדים, סדינים, וילונות ומזרונים, עליך לפעול לפי ההנחיות האלה.
קרדית היא בעיה בכל בית. יש לנו פתרונות להיפטר מהם.

הבית שלך צריך להיות מרחב נקי, בריא והיגייני. עם זאת, כדי לשמור על זה, אתה צריך לשמור על שגרת ניקוי קבועה. וייתכנו בעיות שיכולות להיעלם מעיניהן, למשל, באגים או קרדית. מאמר זה יספר לכם כיצד לחסל קרדית.

סוגי חרקים אלה אינם נראים לעין אך ניתן למצוא אותם בכל מקום. למעשה, הם נפוצים ביותר בסדינים. עם זאת, ישנן תרופות להיפטר מהן ולשמור על ביתך נקי ונקי.

ברור שקשה לחטא לחלוטין את הבית שלך. למעשה, ייתכן שיש לך חיידקים, פטריות או חרקים שאתה לא יכול לראות. עם זאת, אלו הן בעיות קלות שתוכל לפתור אם תפעל לפי הטיפים הבאים.

כיצד לזהות קרדית בבית

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לקבוע אם יש קרדית בבית. עם זאת, ישנם סוגים רבים לחפש. לדוגמה, אתה יכול למצוא אותם במקומות שונים, כגון משטחים, סדינים, מזרנים, וילונות או בגדים.

עם זאת, אם אינך שומרת על שגרת ניקוי, קרדית אלו עלולה לגרום לאלרגיות או לבעיות בעור או בריאות שלך. למעשה, הם יכולים לגרום לך להתעטש, לגרד או להרגיש חולה. בטווח הארוך, זה יכול לגרום לבעיות בריאותיות. אולי אתה חושב שיש לך אלרגיה לאבקה, אבל במציאות, יש לך אלרגיה לקרדית.

קרדית האבק עלולה לגרום לבעיות. עם זאת, אתה יכול בקלות להיפטר מהם כדי להפחית את ההשפעות המזיקות. זוהי דרך למנוע התפתחות של אסטמה ומחלות נשימה אחרות.

כיצד לזהות קרדית בבית
כיצד לזהות קרדית בבית.

תאמינו או לא, אנחנו מוקפים בקרדית שעלולה לגרום לבעיות בריאות ארוכות טווח.

הסר קרדית מבדים ב-4 שלבים

כדי לחסל קרדית מבד, כגון בגדים, סדינים, וילונות ומזרונים, עליך לפעול לפי ההנחיות האלה. בהתחלה, לא תשים לב אם השלבים האלה יעילים או לא. עם זאת, העור שלך בהחלט יעריך את זה.

  1. ראשית, אתה צריך לכבס את כל פריטי הבד שלך במכונת כביסה (כריות, וילונות, שטיחים רחיצים...). שימו לב במיוחד לכתמים, לכלוך או ריחות רעים. אלה יכולים למשוך קרדית. אתה צריך לשמור על טקסטיל זה נקי ככל האפשר.
  2. לאחר מכן, השתמש בבקבוק ספריי עם תערובת של 96 אחוז אלכוהול מעורבב עם סודה לשתייה. אתה צריך להשתמש רק בערך 2 כפות סודה לשתייה. מערבבים היטב את התערובת כך שתתאחד היטב.
  3. לאחר מכן, השלב הבא הוא ליישם את המוצר הזה על הבד. עם זאת, שמור את בקבוק התרסיס במרחק טוב מהבד. אתה לא רוצה שהבד יירטב מדי. במקום זאת, פשוט רססו את פני השטח כך שהתערובת תכסה כמה שיותר ממנו.
  4. לבסוף, השאר את הבד לייבוש. עדיף להשאיר אותו בחוץ או בשמש. לאחר מכן, אתה יכול להיות בטוח שהבד נטול קרדית ומחוטא. תהליך זה יעיל ב-99 אחוז, אז כדאי מאוד לעשות זאת!

מחק את קרדית האבק מהבית שלך אחת ולתמיד

אתה יכול לקבל קרדית על כל סוגי המשטחים, כגון מדפים, רהיטים, שטיחים או ספות. עם זאת, יש פתרון! זה יכול לעזור לך לשפר את הניקיון של הבית שלך ולהימנע מהידבקות באלרגיות כלשהן מקרדית.

ראשית, חשוב שלא יהיו לכם הרבה קישוטים עודפים. הימנע משימוש ביותר מדי בכל חדר אחד. אתה גם לא צריך יותר מדי ספרים, יותר מדי רהיטים, או אפילו חפצי חפצים בסביבה. הסיבה העיקרית לכך היא שאם אתה צריך לנקות כל שבוע, ככל שיש לך יותר חפצים, הסיכוי להזיז הכל ולנקות ביסודיות קטן יותר.

כדאי לוודא שהבית שלכם מאוורר היטב. כמו כן, שאבו כל שבוע והשתמשו במסיר לחות כדי להפחית את האפשרות לקרדית. כתוצאה מכך, באמצעות עצות אלה, אתה יכול להפחית בהצלחה את הסבירות של טפילים אלה לחיות בבית שלך.

זכרו שבית מטופח הוא בית בריא.

ריחות שדוחים קרדית

על פי מחקר, ריחות מסוימים יכולים לעזור להסיר קרדית מהבית שלך. אחת הדרכים לעשות זאת היא להשתמש בעלי נענע. עוצמת הארומה למעשה עוזרת להרוג את הטפילים הללו. זה נכון גם לגבי שמן לבנדר, שיש לו ריח נעים מאוד.

לבסוף, נציין כי אתה יכול לשפשף משטחים עם כל מוצר נגד קרדית. זה עוזר להיפטר מהם וגם משאיר ריח נעים בבית שלך.