3 טיפים להסרת כתמי יין מהשטיחים שלך

היום יש לנו שלושה טיפים שיעזרו לכם להסיר כתמי יין אדום משטיחים
היום יש לנו שלושה טיפים שיעזרו לכם להסיר כתמי יין אדום משטיחים.
לא קל להסיר את הכתמים שנשפכים על השטיח שלך. אבל עם כמה טריקים, אתה יכול להקל על זה בקלות מתמיד.

כתמי יין הם כאב ראש גדול. יין הוא אחד הנוזלים הקשים ביותר לניקוי מטקסטיל. לאור זאת, ניקוי יין שנשפך לפני שהוא מתייבש, או לפחות טיפול במקום כדי לנקות אותו מאוחר יותר, הוא קריטי. היום יש לנו שלושה טיפים שיעזרו לכם להסיר כתמי יין אדום משטיחים.

לא תאמינו שהטריק טמון במוצרים יומיומיים שיש לכם בבית. ואם אתה לא חובב פתרונות תוצרת בית, נמליץ גם על מוצר מעולה שהוא גם חסכוני. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד תוכל להסיר כתמי יין מהשטיחים שלך.

1. הסרת כתמי יין: יין לבן להצלת היום

יותר יין יכול להיות הפתרון לכתמי יין. כן, קראתם נכון: יין יכול להיות גם הבעיה וגם הפתרון שלך. הטריק הזה עובד הכי טוב עבור כתמים קטנים שעדיין לא נספגו במלואו בטקסטיל.

במקרים כאלה, לא תצטרך לשטוף את כל השטיח שלך. אתה רק צריך לשפוך מעט יין לבן על כתם היין האדום. הקפד לשפוך אותו מיד לאחר הדליפה כשהוא עדיין רטוב.

כשאתה מוזג את היין הלבן על הכתם, תראה שינוי מיידי בצבע. האדום יתבהר ויהיה פחות מורגש. תן לזה לשבת כמה דקות ולאחר מכן השתמש בסמרטוט כדי לטפטף קלות את הכתם. לעולם אל תשפשף; שפשוף כתם רטוב רק יחמיר את המצב.

2. מלח, סופר יעיל נגד כתמי יין

תמיסת כתמים ביתית נוספת ליין היא מלח. זה לא חייב להיות מסוג מיוחד, פשוט השתמש במלח הבישול הרגיל שלך. בדיוק כפי שראינו עם היין הלבן, צריך לשפוך על המלח כשהשפך עדיין רטוב. אם תנסה את זה אחרי שהוא כבר התייבש, המלח לא יעבוד.

יותר יין יכול להיות הפתרון לכתמי יין
יותר יין יכול להיות הפתרון לכתמי יין.

כדי להסיר את הכתם, שפכו כמות נדיבה של מלח על היין שנשפך. אל תהיו שמרניים בכמות המלח, במיוחד אם אתם מטפלים בכתם גדול יותר.

משאירים את המלח לספיגת היין לכמה דקות. תתחיל לשים לב שהמלח הופך לצבע אדמדם. לאחר מכן, הסר בזהירות את המלח. אל תשפכו את הגרגירים על השטיח או שתגדילו את הכתם.

מלח בדרך כלל לא מסיר כתמים בשלמותם. אבל זה מקל עליהם, ומקל עליהם לנקות לאחר מכן.

זהו פתרון מצוין לנזילות המתרחשות במהלך ארוחות ערב עם משפחה או חברים. באמצע ארוחת ערב, אין לך זמן להסיר את השטיח ולבצע ניקוי עמוק. אבל לשפוך קצת מלח זה קל ותאפשר לך להסיר את הכתם לאחר מכן.

3. הסרת כתמי יין בעזרת חומרי ניקוי שטיחים מוקצפים

אם פתרונות ביתיים לא משכנעים אותך, אתה יכול לנסות אופציה מסחרית במקום. ניתן למצוא מוצרי ניקוי המיועדים לשטיחים בכל סופר. הם בדרך כלל מתחילים בערך ב-5 יורו, מה שהופך אותם לאופציה חסכונית שתהיה נוחה להחזיק בארון הניקוי שלך.

כדי להסיר את הכתם, מרחו כמות נדיבה של קצף על השטיח שלכם. השאר את המוצר דולק כפי שצוין על ידי היצרן. מסירים את הקצף מבלי לפזר אותו מסביב, שוטפים במים ומניחים לייבוש. לניקוי עמוק יותר, שאבו גם את האזור.

חומרי ניקוי קצף יעילים מאוד, וזו הסיבה שאנו ממליצים תמיד להחזיק אחד במטבח שלך. זה בהחלט יועיל יום אחד.