רעיונות להפיק את המיטב ממסדרון צר

רעיון טוב הוא להפיק את המיטב מהמסדרון הצר הזה בבית שלך
רעיון טוב הוא להפיק את המיטב מהמסדרון הצר הזה בבית שלך.
מסדרונות הם דרך מצוינת להציג את כישורי הקישוטים שלך ולהעניק לבית שלך את הפונקציונליות ההרמונית הזו.

הפקת המיטב מכל חלל בבית שלכם תהפוך אותו למקום נוח, נינוח ואינטימי בו תוכלו להיות אתם. רעיון טוב הוא להפיק את המיטב מהמסדרון הצר הזה בבית שלך.

אם יש לך בית קטן, זה מאוד חשוב. אתה צריך להיות חכם וללמוד איך לנצל את השטח הפנוי. זו נראית כמו משימה פשוטה עבור מטבח, חדר אמבטיה או סלון.

הבעיה היא לעשות את אותו הדבר עבור אותו מקום שנשכח לעתים קרובות, המסדרון. זה יכול להיות הרבה יותר מסתם חיבור בין חדרים, זה חייב להיות גם מעוצב.

לפעמים המסדרונות יכולים להיות מאוד מאוד צרים, אבל זה לא אומר שאי אפשר לקשט אותם. הנה כמה רעיונות ללמוד איך להפיק את המיטב ממסדרון צר.

הצבעים הנכונים להפיק את המיטב ממסדרון צר

לפני שתתחיל לקשט, חשוב על הצבעים שבהם תשתמש למסדרון. תלוי באיזה צבע תבחר, זה יכול לגרום למסדרון להיראות קצר יותר או ארוך יותר.

אם אתה רוצה אשליה של מסדרון ארוך, השתמש בצבעים חמים ובהירים. למראה נועז יותר, הפוך אותו לדו-גוני - צבע אחד לחצי העליון וצבע נוסף לחצי התחתון.

תאורה נכונה אומרת הרבה

כדי להפיק את המיטב ממסדרון צר, בחרו בגופי תאורה הקרובים לתקרה. מנורות תלויות יגרמו למסדרון להיראות צר יותר. הצב כמה אורות לאורך המסדרון, כל עוד הוא עשוי להיות, כדי להאיר את כולו.

שימוש ברהיטים

הצבעים הנכונים להפיק את המיטב ממסדרון צר
הצבעים הנכונים להפיק את המיטב ממסדרון צר.

אתה יכול לשים רהיטים במסדרון תלוי עד כמה הוא צר. אם יש לך מספיק מקום, בחר רהיטים קטנים, אל תחסום את השביל, והפוך אותו לפונקציונלי.

ארון קטן ומובנה הוא אופציה טובה כי אתה יכול לאחסן בו דברים. עדיף שתשיגו אחת עם דלתות הזזה, כך שפתיחה וסגירה לא תהווה בעיה בחלל כה צר.

חלל משותף

המסדרון הוא המקום הראשון שאליו אתה נכנס כשאתה נכנס לביתך. אם אין לכם מקום לרהיטים, ישנן אפשרויות נוספות.

  • מתלה למעילים ללבוש את המעילים והמעילים שלך. מתלה המעילים פועל כחלל משותף.
  • מתלה נעליים. כמו במתלה, אפשר לשים מתלה נעליים קטן ליד דלת הכניסה ולהשאיר שם את הנעליים. זה יעזור לך להימנע מרצפות מלוכלכות.
  • שולחן קטן. שים את זה קרוב לדלת ותוכל לשים שם את מפתחות הבית שלך, צמח דקורטיבי או נרות כדי ליצור חלל נעים.

מראות, אמנות ותצלומים

שלושת החפצים הללו יכולים להוסיף אישיות ומקוריות לבית שלך. מראות הן האפשרות הטובה ביותר להפיק את המיטב ממסדרון צר, הן לא תופסות יותר מדי מקום ותהיה לך הזדמנות להציץ בתלבושת שלך לפני שאתה יוצא מהבית.

אמנות ותצלומים יעניקו לו את המגע המקורי והאישי הזה. למסדרון ארוך, מקם תמונות בצורה מאוזנת. אל תעמיס את הקירות, כי זה יכול לגרום למסדרון להיראות צר יותר.

שימוש בקירות

אם המסדרון צר מכדי להשתמש ברהיט כלשהו מכיוון שהוא יחסום את המעבר, השתמשו בקירות כדי לקשט ולהפוך אותם לפונקציונליים מדי.

השתמש במתלים לתליית דברים, כגון:

  • מפתחות
  • שקיות קלות
  • תכשיט
  • פנס קיר