איך ליצור אורות מחרוזת משלך?

אורות מחרוזת כדורים קטנים (כמו כדורי פינג פונג)
אורות מחרוזת כדורים קטנים (כמו כדורי פינג פונג): כמה כדורים תזדקקו לרעיון הזה תלוי בכמה נורות יש על מנורת החוטים שלכם.
האם אתה בעניין של DIY? למד כיצד להכין מנורות חוט משלך לעיצוב הבית שלך, הם ייראו פנטסטיים!

בפוסט שלנו היום, ברצוננו להראות לך כמה רעיונות כיצד ליצור נורות חוט משלך. אתה רק צריך לבצע את השלבים הפשוטים שלהלן כדי להכין אותם.

אורות מחרוזת הם אפשרות נפלאה אם אתה חובב פרויקטים של עשה זאת בעצמך. על ידי יצירת האורות שלך בעצמך תחסוך כסף.

בנוסף, ישנן דרכים שונות לבצע את הפרויקט הזה, חלקן משוכללות יותר מאחרות. אתה יכול לתלות את מנורות המיתרים שלך בכל חדר, בפנים או בחוץ (מרפסות או פטיו) - הכל תלוי מה אתה מעדיף. אז בנוסף להיותם מקור אור, אורות מחרוזת יכולים לעבוד גם כעיצוב הבית.

כמובן, לפני שאתה מעלה אותם, אתה צריך לדעת היכן נמצאים השקעים הסמוכים. אם אתה מעדיף לא לעצב סביב מיקום השקעים, אתה תמיד יכול להשתמש בנורות המופעלות על ידי סוללה במקום זאת.

רעיון אחרון - כשאתה בוחר את הנורות לאורות המיתרים שלך, תמצא הרבה גדלים, צורות וצבעים שונים. נורות LED הן ההימור הטוב ביותר לחיסכון באנרגיה.

איך אתה יכול לעשות אורות מחרוזת משלך?

להלן, אנו ניתן לך כמה רעיונות להכנת אורות מחרוזת. כולם די קלים למעקב, חסכוניים וחסכוניים בזמן. אתה תוכל להכין אותם לבד ללא בעיה.

  1. אורות מחרוזת כדורים קטנים (כמו כדורי פינג פונג): כמה כדורים תזדקק לרעיון זה תלוי בכמה נורות יש על מנורת החוטים שלך. אתה רק צריך לעשות שני חורים בכל כדור כדי שהחוט יוכל לעבור דרכו. אפשר להשתמש בכדורים צבעוניים, או לקשט אותם ביד.
  2. בלונים וחוט: ראשית, פוצצו את הבלונים אך אל תהפכו אותם לגדולים מדי. לאחר מכן מערבבים מעט דבק ומים יחד ומניחים אותו על החוט (ככל שיותר עבה יותר טוב). כאשר החוט נרטב מהתערובת, סובב אותו סביב הבלונים ומשאיר את הקשר פנוי. כשהבלונים יבשים, פוצצו אותם ותישארו עם מבני החוטים המוצקים. אתה מעביר את אורות המיתרים דרך השטח הפתוח שהשארת לקשר הבלון.

אורות מחרוזת כוס נייר: זה פשוט; אתה רק צריך לעשות חור קטן בתחתית כוס נייר כדי להעביר את אורות החוט. עבור אורות יפים ומקוריים תצטרך לשחק עם הצבעים והדוגמאות של כוסות הנייר. וריאציה על רעיון זה כוללת ביצוע חתכים קטנים בדפנות הכוסות. זה ייתן לך אפקט תאורה יפה מאוד.

אורות מחרוזת יכולים לעבוד גם כעיצוב הבית
אז בנוסף להיותם מקור אור, אורות מחרוזת יכולים לעבוד גם כעיצוב הבית.

כפי שאתה יכול לראות, אף אחד מהרעיונות הללו אינו קשה במיוחד. רעיון הבלון עשוי להיות קצת יותר מסובך, אבל זה עדיין פרויקט שקל להתמודד איתו. אז, אתה יכול לנסות את הרעיונות האלה לזמן יצירה עם ילדים ללא בעיה! הם יאהבו את זה.

זכור שמספר כדורי הפינג פונג, כוסות הנייר, הבלונים וכו' יהיה תלוי בכמה נורות יש לנורית המחרוזת שלך.

רעיון יותר משוכלל

אם אתם מחפשים משהו מורכב יותר, הרעיון הבא הזה ידרוש קצת יותר מאמץ כי עליכם להפוך את המיתר להאיר את עצמו. החומרים הבסיסיים שתצטרכו הם נורות, שקעים, תקע וחוט באורך של כמה מטרים.

ראשית, חתוך את החוט לחלקים שווים. תצטרך לחשוב כמה מרחק אתה רוצה בין כל נורה. לאחר מכן, חבר את החלקים בזהירות, למעט החלק הראשון והאחרון שבו תחבר את הנורה והתקע, בהתאמה.

לאחר שתחבר את חלקי החוט יחד, אתה יכול להוסיף את השקעים אך הקפד לעשות זאת בזהירות. כשתסיים, פשוט הברג את הנורות.

פרויקט עשה זאת בעצמך ייקח לך יותר זמן, אבל התוצאות יהיו יפות. ודא שקטעי החוטים ארוכים מספיק כדי לבצע את התוכניות שהיו לך במקור.

סיכום

אנחנו באמת מקווים שהרעיונות שלנו יהיו מועילים. זכור שאתה צריך למדוד נכון את השטח שעומד לרשותך כדי להפיק ממנו את המרב.

בעזרת אורות מחרוזת תוכלו לקשט בצורה יפה ומקורית. קישוט עם אורות באמת נותן תוצאות מרשימות. לכן, אנו מקווים שתנסה את אחד מהרעיונות שלנו.

ותזכרו שקל להכין אורות מחרוזת. אתה יכול אפילו לקנות אותם באינטרנט במחירים מעולים. אין תירוצים לא להכין פנסים משלך.