וואשי טייפ - קישוט קל, מהיר וחסכוני

איך לקשט קירות עם וואשי טייפ
איך לקשט קירות עם וואשי טייפ.
רוצים לקשט במהירות ובזול, ולקבל תוצאה מדהימה? כאן אנו מספרים לך איך להשיג זאת עם וואשי טייפ.

רוצים לחדש חלל בבית, לשנות פינה או קיר, או פשוט להעניק לרהיט ישן סגנון חדש? אבל אולי בגלל חוסר זמן, כסף או העובדה שהקישוט לא ממש טוב, לא טרחת. ובכן, יש לנו את הפתרון המושלם - וואשי טייפ.

סרט ההדבקה המעוטר הזה ממוצא יפני הפך לכל הרוחות בשנים האחרונות. אתה יכול ליצור אלפי דברים עם משהו קטן מאוד.

זה רב תכליתי, זול, ומגיע במספר אינסופי של גימורים. הדבר הטוב ביותר הוא שאתה יכול להשתמש בו כמעט על כל משטח וכאשר אתה משתעמם, אתה יכול לשנות אותו. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על השימוש בו.

איך לקשט קירות עם וואשי טייפ

תאר לעצמך שאתה גר בדירה שבה אתה לא יכול לתלות תמונות. או שיש לך קיר לבן ריק לגמרי בחדר האמבטיה שלך ואתה לא יודע מה לעשות איתו. וואשי טייפ להצלה!

קשה יותר ליצור צורות מעוקלות, במיוחד אם אין לך עדיין הרבה ניסיון. לכן, אנו מציעים לך להתחיל עם צורות ישרות.

אפשר להכין משולשים קטנים או צלבים שמכסים את כל הקיר. על ידי כך, חדר האמבטיה שלך יהיה טובל בסגנון מינימליסטי עם אפקט חזותי מדהים.

עוד וואשי טייפ על הקירות שלך

כמה פעמים לא תלית תמונות כי לא היו לך את החומרים הנכונים? עם וואשי טייפ שלא יקרה שוב. אתה יכול להשתמש בהם כדי ליצור מסגרות לתמונות או תמונה על ידי שילוב של צבעים וצורות. בנוסף להיותו דרך מהירה לקשט, היא גם יעילה, שכן נמנעים מיצירת חורים בקירות, במיוחד אם הדירה שלכם מושכרת.

וואשי טייפ בחדר הילדים

עם וואשי טייפ אתה יכול לתת חיים חדשים לכל מה שאתה כבר לא אוהב
עם וואשי טייפ אתה יכול לתת חיים חדשים לכל מה שאתה כבר לא אוהב.

וואשי טייפ הוא האלמנט הדקורטיבי האידיאלי לחדרי ילדים, מכיוון שאולי לא תרצו לצבוע את הקירות, החלונות והרהיטים שלכם. בעזרת וואשי טייפ תוכלו לגרום לחדר הילדים שלכם להיראות כמו דפי סיפור.

הרים, בתים, עצים, בעלי חיים וצורות גיאומטריות הם חלק מהרעיונות שתוכלו לעצב על הקירות. אם כי אתה יכול גם להשתמש ברצפה בתור קנבס וליצור מסלולי מכוניות או משחק. אם תבקשו מהילדים שלכם לעזור לכם יהיה לכם כיף ביחד.

חיים חדשים לרהיטים שלך

יש לכם רהיט ישן או חפץ שצריך צבע חדש? עם וואשי טייפ אתה יכול לתת חיים חדשים לכל מה שאתה כבר לא אוהב.

אתה יכול לתת מעט צבע לארון לבן או סגנון חדש לשידה ישנה על ידי עיטור החזית והקצוות שלה. אם אתה לא רוצה לשנות את החזית של רהיט, אתה יכול פשוט לקשט אהיל או את האגרטלים שלך. בהיותך כל כך קל לתפעול, אתה יכול לשפץ את כל המטבח או הסלון שלך בזמן שיא.

המשרד החדש שלך

הבית שלכם הוא היום, יותר מתמיד, התחום החשוב ביותר בחייכם שכן הוא כנראה המקום בו אתם מבלים הכי הרבה זמן, בו אתם נחים, אבל גם עובדים.

כדי לעזור לך בדרך חיים חדשה זו, אתה יכול ליצור או לחדש את סביבת העבודה שלך. לא צריך להשקיע השקעה גדולה, מספיק פרטים קטנים.

למה לא להשתמש בוואשי טייפ כדי לקשט את שולחן העבודה או המחשב? אתה יכול גם לצבוע את הכבלים שלך, להתאים אישית את ארונות התיק שלך ולעצב מחדש את המחברות שלך.

כפי שאתה יכול לראות, וואשי טייפ משמש לא רק להכנת אומנות או קישוטים למסיבות. זה גם יכול לשפץ לגמרי את הבית שלך בזול ובזמן קצר. אתה רק צריך לשחרר את הדמיון ולהתחיל ליצור. למה אתה מחכה?