רעיונות להפיק את המיטב מאזורים מביכים בבית שלך

תמצאו פתרונות קסומים להפיק את המיטב מהאזורים המביכים בביתכם
כל חלל נחשב וכאן, תמצאו פתרונות קסומים להפיק את המיטב מהאזורים המביכים בביתכם.
לכל בית יש אזור מביך, אבל אתה יכול להפיק את המרב עם הקישוט הנכון.

כאשר הגיע הזמן לקשט את הבית, יש הרבה פעמים אזור קשה שעולה על היכולת היצירתית שלך. כל חלל נחשב וכאן, תמצאו פתרונות קסומים להפיק את המיטב מהאזורים המביכים בביתכם.

הודות לטיפים הללו, לא תראו בעיה, אלא הזדמנות להעניק לביתכם חיים חדשים וסטייל נוסף. האם אתה עומד באתגר?

אלה לא חייבים להיות "אזורים מביכים"

מתחת לחלונות

זהו אחד האזורים הפחות בשימוש. קחו רגע לראות ולהבין את כל האפשרויות הדקורטיביות והפונקציונליות שפינה מציעה. אתה יכול למקם מדף לרוחב החלון ולהשתמש בו כספרייה או כדי להציג את המזכרות האהובות עליך. גם לשים סלים מתחת עובד היטב.

הארון מתחת למדרגות

התחל בשינוי הדרך בה אתה מסתכל על דברים. לדוגמה, אם יש לך מדרגות, אתה יכול ליצור ארון בהזמנה אישית המנצל את המקום לאחסון הנעליים שלך, כמזווה או ליצירת בודהה קטנה.

הפק את המיטב מפינות

ארונות בצורת L הם דרך מצוינת להפיק את המיטב מפינות בחדר השינה, במטבח או בחדר האמבטיה. ארונות פינתיים לא מבזבזים סנטימטר ותמיד אפשר לשים עליהם גם מדפים או סלים.

אזורים מביכים עם מחיצות

מחיצות יכולות להיות כאב ראש לקשט כי נראה שהן תמיד במקום הלא נכון. עם זאת, באמצעות הדמיון שלך אתה יכול ליצור אפשרויות רבות.

אם יש רווח בין שני קירות, צור חלל משרדי על ידי הצבת שולחן כתיבה בין שני הקירות.

אלה לא חייבים להיות "אזורים מביכים"
אלה לא חייבים להיות "אזורים מביכים".

רעיון מצוין נוסף הוא להתקין ארון רדוד ליד מחיצה. זה מאוד שימושי בחדרי אמבטיה או מטבחים, כי הם נהדרים לשים עליהם משקפיים או דברים קטנים.

יותר מקום אחסון ומושבים נוספים

אם יש לך קיר שאתה לא יכול למצוא בו שימוש, הצב שם פריט בהתאמה אישית כדי להפוך אותו לפונקציונלי. דמיינו לעצמכם ארון ארוך עם מדפים ומגירות, שעוברים מצד אחד לצד השני. זה ייתן לך הרבה מקום לאחסן כל מה שתרצה, ובו בזמן זה יהיה פינה נחמדה לשבת בה. זה יהיה מקום נהדר לארח את האורחים שלך בזמן שאתה מבשל ארוחת ערב.

מקומות קטנים ומביכים

כשיש לך בית קטן, זה אתגר נוסף. נראה שאף פעם אין מספיק מקום לאחסן את החפצים שלך, נכון?

ובכן, השתמשו בקירות ובקירות התקרה לטובתכם. עשה זאת באמצעות מדפי ספרים או מדפים צפים. אלה לא יתפסו יותר מדי מקום ולא יגרמו לחדר להיראות מלא.

מסדרונות

כל חלל נחשב ואם חושבים על זה, יש לאולם פוטנציאל רב. השתמשו בתאורה הנכונה, צבעו אותה בצבעים רכים והשתמשו בקישוט, ותוכלו לראות כמה פרקטי ומקסים זה ייראה.

התקן ארונות, מדפי ספרים או מראות במסדרונות כדי להקל על חייך. זה מה שהאורחים רואים לראשונה והיכן אתה צריך להשתמש בכל יכולות האירוח שלך.ç

בעזרת הכלים הנכונים והאלמנטים הדקורטיביים, תוכלו למצוא פתרונות פרקטיים שיגרמו לחלל שלכם לעבוד עבורכם.