צינורות חשופים: עוד אלמנט עיצובי נהדר

בעוד שצינורות חשופים אופייניים מאוד לבתים בסגנון תעשייתי
בעוד שצינורות חשופים אופייניים מאוד לבתים בסגנון תעשייתי, ניתן להשתמש בהם גם בסגנונות עיצוב אחרים.
למד על טרנד הצינורות החשוף הנוכחי וצור תפאורה מדהימה לבית שלך.

מחפשים עיצוב מקורי לבית? בפוסט של היום, אנחנו הולכים לדבר על טרנד תפאורה שמשתמש בצינורות חשופים. נסביר גם דרכים שונות שתוכלו לקשט איתם.

צינורות נשארים לפעמים חשופים לאחר התקנתם. אם זה המקרה שלך, במקום לכסות אותם, אתה יכול להשתמש בהם כחלק מעיצוב הבית שלך. מצד שני, אם רוצים להוסיף צינורות במיוחד לקישוט, יש הרבה דרכים לקשט.

אתה יכול גם למצוא ארונות בסגנון עכשווי המשתמשים בצינורות במבנה הבסיס שלהם. להלן, נצלול לפרטים של טרנד העיצוב הלוהט הזה.

מקשטים בצינורות חשופים

בעוד שצינורות חשופים אופייניים מאוד לבתים בסגנון תעשייתי, ניתן להשתמש בהם גם בסגנונות עיצוב אחרים. בנוסף, הם עובדים בכל חדר כגון חדרי שינה, סלון, חדרי אמבטיה ומטבחים. אתה יכול גם להשתמש בהם בכל הבית שלך כדי לאחד את העיצוב הכללי. והם נהדרים לתליית דברים או ליצירת רהיטים.

צינורות תקרה וקיר

כפי שהזכרנו קודם, אתה יכול להשתמש בצינורות חשופים על התקרות או הקירות שלך. אתה יכול להשתמש בהם כאלמנטים דקורטיביים או אפילו כדי להסתיר את החוטים או החוטים שלך. הם יכולים גם לעבוד בתור מתלה להצגת דברים. צינורות יכולים אפילו לעבור על החלק העליון של הקיר שלך, היכן שהוא פוגש את התקרה. התקן אותם אופקית או אנכית היכן שתרצה.

צבעי צינור

צבע את הצינורות שלך כדי ליצור את האפקט שאתה רוצה. אבל ניגוד והתאמה שלהם עם צבעי הקיר שלך הוא קריטי. השתמש בצבעים כדי ליצור פלטה יפה של צבעים וחומרים בבית שלך. נסה צבעים לבן, שחור, אפור, נחושת, כסף או נועזים.

צינורות חשופים הם טרנד עיצובי לוהט
כפי שקראתם אצלנו היום, צינורות חשופים הם טרנד עיצובי לוהט.

יצירת ניגודים בין הצינורות והקירות שלך יכולה להיות רעיון מצוין אם אתה צריך להוסיף קצת אישיות לעיצוב הבית שלך. אם יש לך קירות לבנים, נסה לצבוע את הצינורות שלך בנחושת, שחור, אפור, אדום, כחול או צהוב. לחלופין, אם יש לך קירות כהים או לבנים, נסה במקום זאת לבן, כסף, נחושת או צבע מנוגד אחר. עם צבע, אתה יכול לתת לבית שלך קצת סגנון רציני ומקוריות. בחר את הצבע האהוב עליך וצביעה משם.

השתמש בצינורות החשופים שלך כמתלים

צינורות יכולים גם ליצור מתלים נהדרים. אתה יכול להשתמש בהם כדי להחזיק מחזיקי כלי כסף וסירי מטבח, למשל. או תולה עליהם אורות או מראה לחדר האמבטיה שלך. רעיון נוסף הוא הוספת ווים קטנים לצינור שלך כדי לתלות את הכובעים, המטריות או הז'קטים שלך בחדר השינה שלך.

ריהוט צינור

מלבד קישוט קירות ותקרות, אתה יכול גם להשתמש בצינורות כדי ליצור רהיטים משלך. הכינו אותם בעצמכם, בקשו עזרה או תזמינו אותם בהזמנה אישית עם החומרים שתבחרו.

מדפים

אתה יכול להקים מדף יפה וגדול עם מבנה צינור נחושת דק ולוח עץ לבן. סט חומרים זה הוא די פופולרי ונראה מדהים בחללים לבנים. אתה יכול להשתמש בו עבור חדרי שינה, מטבחים או אפילו חדרי מגורים.

קולב בגדים

תיקון צינורות על הקיר שלך ושימוש בהם כקולב בגדים מקורי הוא עוד רעיון נהדר. אתה יכול לקבל שני צינורות נוחים לארגן את הבגדים שלך. מדדו את הגובה הרצוי והכינו לעצמכם את המארגן המקורי הזה.

גופי תאורה

לבסוף, אתה יכול גם ליצור מנורות עומדות או תלויות יפהפיות עם צינורות חשופים. הסתירו את החוטים בתוך הצינורות ותיהנו מגוף תאורה מקורי באמת. בחרו את הצבעים ורוחב הצינורות שאתם הכי אוהבים.

כפי שקראתם אצלנו היום, צינורות חשופים הם טרנד עיצובי לוהט. אתה יכול אפילו להשתמש בהם בתור רהיטים. הם ייצרו ניגודיות נפלאה של מרקם וצבעים. המבנים הפשוטים אך המקוריים הללו ימלאו גם את ביתכם באישיות. תהנה והשתמש ברעיונות הפנטסטיים האלה כדי לקשט את הבית שלך.