זה אביב! הכן את הגינה שלך עם הטריקים האלה

תוכלו למצוא כל מיני רעיונות שיאפשרו לכם ליהנות מהגינה שלכם עד תום
תוכלו למצוא כל מיני רעיונות שיאפשרו לכם ליהנות מהגינה שלכם עד תום.
הגיע הזמן ליהנות מהשמש. אם יש לך גינה, אנו מציעים לך להכין אותה כדי למלא את עצמך בחיוניות.

כבר אביב. אם אתם אוהבים ליהנות מהשמש וממזג אוויר טוב ומתמזל מזלכם שיש לכם גינה, עליכם להקים אותה כך שתוכלו לנצל אותה עד תום.

שימו לב לעצות שאנו נותנים לכם: אתם תראו שעל פי ההנחיות שלנו תוכלו לקבל מרחב חיצוני יפהפה ומדהים במאה אחוז.

אם יש לך גן, יש לך אוצר

לא לכולם יש מזל שיש מרחב חיצוני. אם אתה אחד מבני המזל, לפני שתוכל ליהנות ממנו במלואו, אנו מציעים לך להפוך אותו למושלם .

זה הזמן לתקן את הרהיטים, לשתול פרחים ולעשות קצת גינון. עם העצות האלה, אתה יכול לבלות זמן באוויר הצח. אתה תרגיש שאתה בחופשה נצחית.

תיקון רהיטים

ריהוט חוץ עשוי בדרך כלל מעץ או פלסטיק. בשני המקרים, גשם, שמש ואבק פוגעים בו. כדי להיות מסוגל להשתמש בהם, אתה צריך לטפל בהם. במקרה של עץ, רצוי לכה אותו במוצר ספציפי המגן עליו. כמובן שניתן לבחור בין גימור מט, סאטן או מבריק.

מוצרים מסוימים יכולים לעזור לך להעניק לרהיטי הפלסטיק שלך חיים שניים. כמובן שלפני שמתחילים שטפו אותו במים וסבון – תופתעו לראות כמה הוא נראה טוב.

מה לגבי הרצפות בגינה שלך?

אל תשכח שהרצפה היא אחד המרכיבים העיקריים כדי להפוך את הגינה שלך לנעימה. בהתאם לחומר שתבחרו, תוכלו ליצור סביבה קרירה או חמה יותר לפי הצורך. אנו ממליצים לבחור בגימורים מונעי החלקה. הם קלים מאוד להתקנה.

הם עשויים מעץ, קרמיקה, קומפוזיט, שרף וכו'. אתה יכול אפילו להוסיף חלל עם דשא טבעי או מלאכותי. בלירוי מרלין, אתה מוצא כל מיני אפשרויות.

האם אתה צריך פרטיות?

אנו מציעים לך להכין אותה כדי למלא את עצמך בחיוניות
אם יש לך גינה, אנו מציעים לך להכין אותה כדי למלא את עצמך בחיוניות.

אם יש לכם שכנים ואתם רוצים לזכות בקצת פרטיות, אנו מציעים לכם להשתמש בגדרות כדי לתת מגע דקורטיבי. אתה יכול גם להשתמש בהם כדי להגדיר אזורים בגינה וליצור סביבות שונות, למשל, חלל צ'יל-אאוט, אזור לילדים או חדר אוכל חיצוני. תוכלו למצוא מספר מערכות, מפלסטיק ועד לטבעות יותר כמו במבוק, ראטן או נצרים.

הגינה שלך צריכה מקום אחסון

אם אתם מתכוונים להשתמש בגינה שלכם, אנו ממליצים לכם לשקול הכנסת רהיטים לאחסון. בכך אתה נמנע מכניסה ויציאה מהבית והכל יהיה בהישג יד.

יש שידות, גזעים או ארונות בגבהים שונים. הם עוזרים מאוד לאחסון צעצועים, מוצרי ניקיון ומוצרי גינון, ואתה יכול אפילו להשאיר בהם כלי חרסינה, כוסות וסכו"ם כאשר אתה אוכל בחוץ. ב-Mano Mano, יש להם אפשרויות רבות.

הירוק, אל תפספסו

גינה צריכה צמחים. ללא קשר לסוג הריצוף שתבחרו, תמיד מומלץ שיהיה לכם מקום לטבע. אתה יכול להשאיר אזור של דשא או להוסיף כמה עציצים עם הצמחים האהובים עליך. בחרו פרחים צבעוניים שימלאו את הגינה שלכם בשמחה ואל תשכחו מצמחים דוחי יתושים.

יש לכם בריכה?

גדול! בטח אתם כבר יודעים איך לשמור על הבריכה שלכם: לנקות אותה, לשים בה מוצרים, לבדוק את המסננים, מנגנוני המים וכו' אבל מעבר לכל זה, אל תשכחו את הכיף, במיוחד אם יש לכם ילדים.

קנו צעצועים, מחצלות, מגלשה... הכל בשביל שתהנו. תוכלו למצוא כל מיני רעיונות שיאפשרו לכם ליהנות מהגינה שלכם עד תום.

לבסוף, אל תשכחו לקשט בחפצים חמימים וצבעוניים. הוסף זרים, פרטי סיבים טבעיים וכל מה שאתה צריך כדי לשמור על נוחות.

תאורת חוץ חשובה מאוד ותעזור לכם ליצור את האווירה המיוחדת שאתם מחפשים. עכשיו כן! קחו נשימה עמוקה ותחוו את האביב.