מקשטים עם עתיקות

עיטור בעתיקות יעניק לביתכם טאץ' מיוחד וייחודי אשר יגרום לכם להרגיש בבית
עיטור בעתיקות יעניק לביתכם טאץ' מיוחד וייחודי אשר יגרום לכם להרגיש בבית.
קישוט עם עתיקות נמצא באופנה כבר כמה שנים. עם זאת, האם אתה יודע איך ומתי להשתמש בהם? אנו ניתן לכם את כל הטיפים והעזרה שאתם צריכים כדי להבדיל בין הבציר לישן.

באופנה אל תקראו לזה ישן, תקראו לזה עתיק. פריטים ישנים רבים מלאים באישיות. יצירות שאולי מצאתם מבית סבתא שלכם, מבזאר או מחנות מתמחה. אם אתה יודע איך לטפל ולשלב אותם הם יכולים להפוך לאוצרות של ממש. עיטור בעתיקות יעניק לביתכם טאץ' מיוחד וייחודי אשר יגרום לכם להרגיש בבית.

לעשות את ההבדל על ידי קישוט עם עתיקות

אנו נוטים להתבלבל מה ההבדל בין ישן, וינטג' או עתיק. ובכן, העובדה היא שהם לא זהים בכלל. אז, כדי לעזור לך להיות מעצב מומחה, אנחנו הולכים להסביר לך את ההבדלים בין כל אחד מהם.

  • ישן. ללא קשר לגיל היצירה המסוימת וערכו, מילה זו משמשת לתיאור פריטים שאינם משוחזרים
  • בציר. המילה הזו הפכה להיות מאוד אופנתית לאחרונה. השימוש הנכון בו הוא לגבי חלקים או פריטים שנעשו לפני לא יותר מ-20 שנה ואשר הסגנון שלהם מתאים למועד ייצורם.
  • עתיק. כדי לתאר משהו כעתיק הוא צריך להיות בעבודת יד, בן יותר מ-100 שנה, ובאיכות יוצאת דופן. זו הסיבה שהמחיר שלו כל כך גבוה.

בואו נדבר על העבר

עכשיו אנחנו הולכים לספר לכם מהם כמה מהחפצים האהובים עלינו לקישוט עם עתיקות. תוכלו לראות כיצד לשלב אותם עם רהיטים מודרניים יותר ולהעניק להם בולטות.

מסגרות תמונה

יש הרבה מסגרות עתיקות ויפות. אנחנו אוהבים במיוחד מסגרות מוזהבות עם תבליט וצורות בארוק שיכולות למלא כל חדר באלגנטיות ותחכום.

אתה יכול ללטש ולגרום להם לזרוח או לתת להם לשמור על המראה המבוגר שלהם. זה תלוי באפקט שאתה רוצה להשיג ובסגנון של שאר הרהיטים.

ערכות קפה ותה

החרסינה של סבתא חוזרת לאופנה, ועוד יותר מכך אם הופכים אותה למאפיין הבולט על ידי הנחתו בחלון חדר האוכל כאילו מדובר ביצירת אמנות... מה שכן. ערכות תה עם עיצובים קלאסיים משובחים עם תמונות בוקוליות, פרחים ואפילו תמונות סיניות הן המועדפות כאן.

כלי זכוכית עתיקים לקישוט

קישוט עם עתיקות נמצא באופנה כבר כמה שנים
קישוט עם עתיקות נמצא באופנה כבר כמה שנים.

ערכות כלי זכוכית זוכות להערכה רבה גם מבחינת עיטור עתיק. המבוקשים ביותר הם מזכוכית מכיוון שהם יכולים להפוך שולחן רגיל למשתה המתאים לבני המלוכה. זהו עוד פריט שייראה נהדר בוויטרינה שלך, במיוחד אם המארז עצמו גם עתיק.

ריהוט עתיק

אתה בטוח תאהב את אותם רהיטים האופייניים לרוקחות של פעם. המגירות הקטנטנות והמדהימות האלה מילאו את הפריטים האלה ששימשו כשולחנות או דלפקים בשנים עברו. כל אלו הם רהיטים שתוכלו להתאים לכל אזור בבית ולהפוך אותם לשולחן, שידת מגירות או ארון מטבח.

פריטים רקומים בעיטור עתיק

אנחנו לא רוצים שהבית שלכם יראה כאילו הוא חזר בזמן מאה שנה, או יגרום לו להיראות כמו בית ישן ומעופש - רחוק מזה! אבל על ידי הוספת נגיעות מדויקות מסוימות תוך כדי עיטור עם עתיקות, תיצור בית שיקי להפליא.

דוגמה לכך היא שימוש בטקסטיל רקום - כן, אלה שגרמו לך להתכווץ כשראית אותם בבית של דודה שלך! עם זאת, מה שאתה הולך לעשות הוא להשתמש בהם במשורה. הם פריטי אומנות יקרי ערך, ואנו בטוחים שתסתכל עליהם אחרת עכשיו.

ארונות להדהים אותך

יש לנו כאן ארונות שמגיעים מהמטבחים של פעם ואשר יכולים להשתלב בצורה מושלמת בחדרי אוכל במאה ה-21. הם שימושיים ביותר ומושלמים לאחסון כלי אוכל, כלי זכוכית, מפות וכל דבר אחר שתצטרכו כדי לערוך את השולחן.

אתה יכול לשחזר את העץ בזהירות, כפי שאנו מסבירים במאמר זה על איך לשחזר רהיטי עץ, או להפוך אותו באמצעות צבע גיר.

אז תנו לעתיק למודרני לחיות ביחד, וצרו בית שישדר אלגנטיות וטעם ליופי בזכות העיצוב שלכם בעתיקות.