8 טעויות נפוצות שאנשים עושים כשהם משתמשים במכונת הכביסה שלהם

אנו ממליצים להשתמש במסיר כתמים על כל כתמים רעים לפני הכנסת הבגדים למכונת הכביסה
אנו ממליצים להשתמש במסיר כתמים על כל כתמים רעים לפני הכנסת הבגדים למכונת הכביסה.
מכונת הכביסה היא מכשיר ביתי שאנו משתמשים בו על בסיס יומיומי כמעט, ולכן חשוב לדעת כיצד להשתמש בו נכון.

בתיאוריה, השימוש במכונת הכביסה הוא ממש פשוט. אחרי הכל, רוב האנשים משתמשים בו על בסיס יומי, ולעתים קרובות שמים כמה עומסים של כביסה ביום. עם זאת, כמעט כולנו עושים את 8 הטעויות הנפוצות הללו מבלי שנבין זאת. טעויות אלו עלולות לפגוע במכונה שלך לטווח ארוך ולקצר את חיי העבודה שלה.

תאמינו או לא, שימוש נכון במכונת הכביסה שלכם יפחית את צריכת האנרגיה שלכם, ובתמורה, את חשבון האנרגיה שלכם. במקביל, תעזור להוריד חלק מהעומס ממכונת הכביסה שלך, והבגדים שלך יישארו במצב מצוין למשך זמן רב יותר.

ללמוד להימנע מ-8 הטעויות הנפוצות הללו יכול רק להועיל גם לך וגם למכונת הכביסה שלך. במאמר זה נספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת.

טעויות שאנשים עושים בעת שימוש במכונת הכביסה שלהם

1. העמסת יתר של מכונת הכביסה

למרות שזה עשוי להיראות מעט בסיסי, כולם אשמים בהכנסת יותר מדי בגדים למכונת הכביסה כדי שלא יצטרכו לשים עוד עומס. לעשות הכל בבת אחת גם נראה כמו דרך טובה לחסוך במים ובאנרגיה.

עם זאת, זו טעות גדולה. הבגדים שלך צריכים להיות מסוגלים לנוע בחופשיות בתוך התוף. בנוסף, לא יהיה מקום למים ולחומר הניקוי להתערבב באופן שווה עם כל פריט.

אם תעמיסו יותר מדי את מכונת הכביסה, רוב הסיכויים שתגלו שהבגדים שלכם לא יוצאים כל כך נקיים. אם זה יקרה, לא תחסוך כלום, מכיוון שכנראה תצטרך לשטוף הכל שוב.

2. לא להפריד בגדים

אתה תמיד צריך להפריד את הבגדים שלך לפני הכנסת אותם למכונת הכביסה. זה לא רק יעזור לבגדים שלך לשמור על צבעם למשך זמן רב יותר, אלא גם יגרום לכך שהבגדים הקלים שלך לא ייהרסו בגלל צבע דולף.

אם אתה כבר עושה זאת, אנו ממליצים גם לבדוק את התוויות על הבגדים שלך וללבוש שטיפות שונות לפי המלצות הטמפרטורה על כל אחת מהן.

3. שוכחים לנקות את מכונת הכביסה

כמו כל מכשירי חשמל ביתיים, יש לנקות את מכונת הכביסה שלך כדי לשמור עליה במצב אופטימלי. מובן מאליו שלעתים קרובות החלק הפנימי של מכונת הכביסה שלך יהיה לח מאוד, ולכן עליך להשאיר את הדלת או המכסה פתוחים כדי לאפשר למים להתאדות.

לא מתמודדים עם כתמים לפני הכנסת בגדים למכונת הכביסה
לא מתמודדים עם כתמים לפני הכנסת בגדים למכונת הכביסה.

כדאי גם לשטוף את מגירת חומרי הניקוי. אחרי הכל, כל חומר ניקוי או מרכך כביסה שתכניס לשם הולך להיות מעורבב עם הבגדים שלך, אז חשוב לשמור על ניקיון.

טעויות נוספות שאנשים עושים בעת שימוש במכונת הכביסה שלהם

1. לא להפוך בגדים מבפנים

לפעמים, מרוב עצלות או היעדר דעת, אנחנו אפילו לא חושבים על איך אנחנו מכניסים את הבגדים שלנו למכונת הכביסה. מעתה ואילך, אנו ממליצים לך להפוך את כל הבגדים שלך מבפנים לפני כן. כך, סביר להניח שהבגדים שלך ייפגעו פחות, ותוכל להמשיך ללבוש אותם לאורך זמן.

2. שימוש ביותר מדי או מעט מדי חומר ניקוי

שפיכת בקבוק שלם של חומר ניקוי למכונת הכביסה שלך לא תגרום לבגדים שלך להיות נקיים יותר. למעשה, הטעות הנפוצה הזו יכולה למעשה להרוס את הבגדים שלך, ואפילו יכולה לגרום להם להיראות מלוכלכים, ולהשאיר אותם עם כתמי סבון שמחזור השטיפה הרגיל לא מצליח להוציא.

כל זה אומר שאתה נאלץ לכבס שוב את כל הבגדים שלך, תוך שימוש באנרגיה מיותרת. אותו דבר יקרה אם תנסה לחסוך כסף רק על ידי שימוש בכמות זעירה של חומר ניקוי. בסופו של יום, גם ככה לא תחסוך כסף. הבגדים שלך עדיין יהיו מלוכלכים כשהם יוצאים ממכונת הכביסה, ורק תצטרך לכבס אותם שוב.

יש לציין בדיוק כמה חומר ניקוי אתה צריך להשתמש בגב הבקבוק או החבילה. הקפד לקרוא את התווית בעיון כדי להבטיח את הכביסה הטובה ביותר.

3. לא להשתמש בשקיות כביסה רשת לתחתונים ופריטים קטנים

אנו בטוחים שכמונו, אולי תהיתם אם מכונת הכביסה שלכם אכלה את הבגדים שלכם במקום לכבס אותם. אתה מכניס אותם, והם פשוט נעלמים.

כדי למנוע זאת, ניתן לרכוש שקיות כביסה קטנות רשת בהן ניתן להניח תחתונים וכל פריט קטן אחר כדי למנוע מהם ללכת לאיבוד במכונת הכביסה.

4. לא לרוקן כיסים לפני הכנסת בגדים למכונת הכביסה

למרות שזה אולי לא נראה כל כך חשוב, פריטים שנותרו בכיסים עלולים להזיק או לחסום את המסנן. בדיקת הבגדים שלך לפני שאתה מכניס אותם למכונת הכביסה לא עולה לך כלום, ותעזור לשמור על המכונה שלך במצב טוב לאורך זמן.

5. לא להתמודד עם כתמים לפני הכנסת בגדים למכונת הכביסה

מכונות כביסה בדרך כלל עושות עבודה מצוינת בכביסה של הבגדים שלנו, אבל יש כמה כתמים שהם פשוט לא מצליחים להוציא. אנו ממליצים להשתמש במסיר כתמים על כל כתמים רעים לפני הכנסת הבגדים למכונת הכביסה.