טיפים למציאת המקרר המושלם לבית

אתה לא צריך להילחץ לגבי מציאת המקרר המושלם לבית שלך
עם הטיפים שלנו, אתה לא צריך להילחץ לגבי מציאת המקרר המושלם לבית שלך.
רוצה להחליף את המקרר שלך אבל לא בטוחים באיזה מהם לבחור? קרא את הטיפים הקטנים שלנו ובצע את הבחירה הנכונה.

בחירת המקרר המושלם לבית היא משימה לא פשוטה. לעתים קרובות פרסומות משפיעות עלינו ואנחנו קונים אפילו מבלי לקחת בחשבון היבטים מכריעים. אם אתם גולשים במקררים, עליכם לוודא שהחדש עונה על כל הצרכים שלכם. לאור זאת, ניקוי העדפות מסוימות הוא המפתח לפני ביצוע הבחירה הסופית שלך.

אחד ההיבטים הגדולים ביותר שיש לקחת בחשבון הוא מספר האנשים המרכיבים את משק הבית שלך. כדאי גם לחשוב באיזו תדירות אתם מזמינים אורחים. בנוסף, לעסו גם אפשרויות חסכוניות באנרגיה. לבסוף, שקול תחזוקה כדי לוודא שאתה מבצע את הרכישה הטובה ביותר.

הנה הטיפים שלנו כדי לוודא שתמצאו את המקרר המושלם לבית שלכם.

כמה אנשים יש במשק הבית שלך?

המספר במשק בית היה פעם גורם מכריע עבור מקררים. זוג, למשל, יצרוך פחות ממשפחה גדולה יותר. אבל הגורם החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון הוא האם המקפיא נמצא למעלה או למטה. דגמים קלאסיים הכוללים מקפיא מלמעלה, מקפיאים ללא פרוסט, הם אידיאליים לזוגות או משפחות קטנות המבשלות על בסיס יומי ואינן זקוקות לשטח מקפיא נוסף.

אבל הדגמים הקלאסיים האלה לא עובדים עבור כל משפחה. יש אנשים שגרים רק עם בן הזוג שלהם, אבל לוחות הזמנים של העבודה שלהם לא מאפשרים להם לעשות טיולי מכולת תכופים. לאור לוחות הזמנים העמוסים שלהם, מקררי קומבי, שהמקפיא בתחתית או בצד, יכול להיות גם אפשרויות פרקטיות מאוד עבורם.

מקררי קומבי הם הדגמים הטובים ביותר למשפחות גדולות יותר. בכל מקרה, כדאי לוודא שבדגם בו אתם מעוניינים יש לפחות מגירה אחת לתוצרת טרייה וכן מספיק מדפים ותאים כדי לשמור תמיד על הסדר.

חסכון באנרגיה

יעילות אנרגטית היא גורם מפתח נוסף שיש לקחת בחשבון מכיוון שחשבונות החשמל משתנים בין הדגמים. מקררים הם מכשיר ביתי הפועל ללא הרף ומחזיק בסביבות 7 או 8 שנים.

ליעילות אנרגטית יש גם השפעה גדולה על תגי המחיר, אז ודאו שאתם מחטטים מספרים לפני שאתם בוחרים את המקרר הטוב ביותר עבור הבית שלכם.

לדגמים החסכוניים ביותר באנרגיה יש דירוג +++ בסולם דירוג האנרגיה של האיחוד האירופי. כל סימן פלוס מציין חיסכון של 20% באנרגיה, כלומר דגם בדירוג A+++ חוסך 60% בעוד שדגם בדירוג A+ חוסך 20%. ככל שהיעילות גבוהה יותר, כך המקרר יחזיק מעמד זמן רב יותר.

בחירת המקרר המושלם לבית היא משימה לא פשוטה
בחירת המקרר המושלם לבית היא משימה לא פשוטה.

ודא שאתה חושב היטב על ביצוע השקעה מכיוון שדגמים יעילים מאוד יקרים הרבה יותר. אבל אתה לא חושב שהם שווים את זה?

רמות רעש

האם אי פעם שקלת את כמות הרעש שהמקרר עשוי להפיץ? ובכן, אם יש לכם מטבח פתוח שמוביל לסלון שלכם או שיש לכם את המקרר על הקיר ממש מאחורי חדר אחר, אולי זה משהו שאתם מאוד מודעים אליו כבר. רעש, או חוסר בו, הוא גורם מפתח נוסף שיש לקחת בחשבון לפני רכישת המקרר הטוב ביותר לבית.

כל מקרר שעולה על 47 דציבלים נחשב רועש. ללא קשר לדגם או לגודל שתבחר, אנו ממליצים לבחור במקרר שקט יותר מ-40 דציבלים.

היגיינת מזון ושימור

חסרון אחד של מקררים קונבנציונליים הוא שעליכם לנקות ולהסיר את הקרח מחלק ההקפאה לעיתים קרובות. אבל דגמי ללא כפור מונעים הצטברות של קרח במקפיא, מה שחוסך ממך את הצורך לסתום תוך כדי להבטיח שהוא פועל כהלכה.

עם זאת, עליך לאטום מזונות עדינים בזהירות לפני אחסונם במקררים ללא כפור על מנת למנוע מהם להתייבש. הערה נוספת, דגמים הכוללים זרימת אוויר מפזרים טוב יותר את האוויר הקריר. זהו פרט נוסף שכדאי לבדוק בעת גלישה בדגמים.

המקרר המושלם - פרקטי ויפה

כל ההיבטים שדנו בפוסט זה יתנו לכם את המפתחות למציאת המקרר שעובד בצורה מושלמת עבור הבית שלכם. שים לב אליהם, עיין באינסוף המותגים והדגמים שהשוק מציע. אתה יכול למצוא עיצובים מודרניים שמתאימים בצורה מושלמת לדלפקי המטבח שלך.

זכרו, אם תבחרו במקרר עם מקפיא בחלק העליון, תצמצמו גם את השימוש באנרגיה מכיוון שלדגמים אלו יש רק מנוע אחד. מנגד, מקררי קומבי משתמשים במנועים נפרדים למקרר ולתא ההקפאה.

כמו כן, ודא שהרכישה שלך מגיעה ממותג אמין שיכול להציע אחריות טובה. עם הטיפים שלנו, אתה לא צריך להילחץ לגבי מציאת המקרר המושלם לבית שלך.