קשטו את המסדרונות בביתכם: 7 רעיונות פרקטיים

כאן אנו ניתן לך כמה רעיונות נחמדים לקשט את המסדרונות החשופים שלך
כאן אנו ניתן לך כמה רעיונות נחמדים לקשט את המסדרונות החשופים שלך.
צריכים לתת יחס אישי למסדרונות בבית אבל לא יודעים איך? כאן אנו ניתן לך כמה רעיונות נחמדים לקשט את המסדרונות החשופים שלך.

המסדרון הוא החדר הראשון שאנו רואים כשנכנסים לבית. הוא משמש כחלל מעבר בין חדרים שונים. בגלל זה, אנחנו בדרך כלל לא מבלים זמן או שמים לב לעיצוב המסדרונות שלנו בבתים או בדירות שלנו. קישוט המסדרון יכול להשלים את האסתטיקה של הבית שלך.

כדאי לשקול אם האולם צר מאוד או רחב ומה המטרה שיש לכם. עם שבעת הרעיונות הללו תוכלו לקשט את מסדרון הבית שלכם בצורה מקורית ופשוטה.

השתמש בציורים כדי לקשט את המסדרונות שלך

יצירות אומנות או צילומים הם בדרך כלל משהו שקיים בכל בית. התמונות והאומנות שלך יהיו מקוריות עבורך, והשימוש בהן הוא דרך מצוינת להוסיף מגע דקורטיבי אישי למסדרונות שלך.

תמונות משפחתיות

שילוב תמונות משפחתיות על קירות המסדרון ייצור חלל אינטימי. אתה יכול לבחור למסגר את התמונות האהובות, הנוכחיות או הילדות שלך. אתה יכול גם להשתמש בתמונות מאירועים משפחתיים חשובים או חופשות משפחתיות.

אם יש לכם מסדרון ארוך, תלו תמונות זו לצד זו בצורה אופקית ויוצרים מעין ציר זמן. כל אדם שיעבור בחלל הזה יוכל לזכור ולהעריך כל אחת מהתמונות הללו.

רעיון מקורי נוסף הוא לבחור בתצלום משפחתי איכותי. הדפס אותו בשחור לבן על קנבס גדול. אתה יכול לתקן את זה לקיר ללא מסגרת. זוהי דרך קלאסית לקשט חלל.

הצב מראות

שימוש במראות הוא מעשי. מראות יוצרות חלל יש מאין. עליך להיזהר לא לתלות מראה גדולה מאוד אם המסדרון שלך צר מדי. זה יכול ליצור בלבול ויזואלי ולגרום לך סחרחורת.

אתה יכול לתלות מראות קטנות מבודדות במגזרים שונים של המסדרון. גם מראה צרה התלויה אופקית לאורך כל המסדרון בגובה העיניים עובדת היטב.

זכור תאורה

מנורות

תאורה היא מרכיב מפתח לקישוט המסדרונות של הבית שלך. האופן שבו אתה מקשט את המסדרונות שלך יהיה תלוי אם אתה יכול להתאים מנורות למסדרון שלך ובאילו סוגי מנורות אתה משתמש. חיוני שתשלבו אור חם ושכל מנורה שתשתמש בה תאיר היטב את המסדרון.

עם שבעת הרעיונות הללו תוכלו לקשט את מסדרון הבית שלכם בצורה מקורית ופשוטה
עם שבעת הרעיונות הללו תוכלו לקשט את מסדרון הבית שלכם בצורה מקורית ופשוטה.

אם יש לך מסדרון גדול, אתה יכול לבחור לקבל שורה של אורות דיכרואיים ולא שום דבר אחר. סוגים אלה של אורות מאירים בצורה מושלמת את כל החללים. אם יש לך מסדרון צר או קצר, אתה יכול לקבל רק מנורה מרכזית עם גוון יפה.

אם תרצו לקבל חלל חם, תוכלו להציב מנורות על הקירות המפזרות את האור שלהן לכיוון מעלה. האלטרנטיבה יפה מאוד, עם כמה מנורות מתחלפות בין תמונות או תצלומים של המשפחה.

פמוטים

פמוטים הם אלמנטים דקורטיביים נחמדים מאוד. הנחתם על הרצפה ולאורך המסדרון יכולה ליצור אווירה חמה מאוד.

קשט את המסדרונות שלך עם שטיחים

כמו כל שאר הבד בבית, השטיחים מספקים תחושה חמימה ונוחה. אתה יכול לשים שטיח ארוך על הרצפה בעקבות כל השביל של המסדרון שלך. היזהר, אם יש לך רצפות חלקלקות תצטרך להשתמש במשהו כדי לקבע את השטיח למשטח. אחרת, השטיח יכול להיות מסוכן ואתה עלול ליפול. אם יש לך ילדים קטנים ייתכן שזו לא האפשרות הטובה ביותר.

שחקו עם הצבעים של בדים אחרים בביתכם והניחו שטיח רך או רך מאוד במסדרון. יהיה נחמד ללכת בחלל הזה יחף.

השתמש בטפט

טפט אידיאלי עבור כל סוגי החללים. מכיוון שהמסדרונות בדרך כלל צרים, לא תמיד קל לקשט את הקירות באותו אופן. טפט יכול להיות חלופה מצוינת לקישוט. אתה יכול להדביק חתיכת טפט צר מכל עיצוב שאתה אוהב לאורך כל המסדרון.

תלו מדפים

מדפים מעשיים מאוד לאחסון החפצים שלך. אם יש לך מסדרון גדול אתה יכול לתלות כמה מדפים ולאחסן ספרים או חפצים אחרים. אחרת, ניתן לשלב מדפים צרים יותר להצגת אלמנטים דקורטיביים.

מקשטים עם שעון קיר יפה

שעוני קיר הם פרקטיים ביותר בכל בית. תלה שעון עתיק או מודרני נחמד בהתאם למה שיראה הכי טוב בבית שלך. אם אתה בחדר אחד אתה לא צריך לרוץ לחדר אחר רק כדי לבדוק את השעה. בנוסף, שעון נראה יפה לצד ציורים, מראות או צילומים. הם משלימים זה את זה יפה.

קישוט מסדרונות עשוי להיראות כמו פעילות קשה בהתחלה. זה בסדר אם אתה לא יודע באיזה סוג של אלמנטים דקורטיביים להשתמש על הקירות, הרצפות או התקרות שלך. אתה תמיד יכול להשתמש בפריטים שכבר יש לך. השתמש בהם כדי ליצור פריסה יפה במסדרונות הבית שלך.