חדרי שינה פנג שואי - כל מה שצריך לדעת

אם אתה רוצה ליצור חדר שינה פנג שואי
אם אתה רוצה ליצור חדר שינה פנג שואי, יש כמה דברים שאתה צריך לכלול, וכמה דברים שכדאי להימנע מהם בכל מחיר.
במאמר זה נראה לכם כיצד ליצור חדרי שינה מסוג פנג שואי שיביאו שלווה והרמוניה לחייכם.

אנחנו בטוחים עד עכשיו ששמעתם הרבה על הפנג שואי, הפילוסופיה הסינית העתיקה שמבקשת להשתמש בצבע, בחומרים ובפריסה כדי לתעל את האנרגיה בבתים שלנו. היום, אנחנו רוצים להראות לכם איך ליצור חדרי שינה פנג שואי המשדרים שלווה והרמוניה.

מהם חדרי שינה פנג שואי?

על פי עקרונות הפנג שואי, חדר השינה הוא חלל אינטימי. זה מקום שבו אתה יכול למצוא מפלט מהעולם החיצון, ולהטעין מחדש את המצברים הפיזיים והרוחניים שלך. הפריסה השגויה בבית שלך עלולה להקשות עליך לישון בלילה, ולהוביל אותך להתעורר בתחושת עייפות ועצבנות.

חשוב במיוחד לוודא שהאנרגיה בחדר השינה שלכם יכולה לזרום כמו שצריך. עשה זאת נכון, ותוכל להשיג איזון מושלם בחיי היומיום שלך. אם אתה רוצה ליצור חדר שינה פנג שואי, יש כמה דברים שאתה צריך לכלול, וכמה דברים שכדאי להימנע מהם בכל מחיר. נתחיל בלסתכל על הדברים החשובים ביותר שיש להימנע מהם.

טעויות פנג שואי בחדר השינה

תגיד לא למכשירים אלקטרוניים

אם אתה רוצה לעשות פנג שואי חדר השינה שלך, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להסיר כל מכשיר אלקטרוני. זה אומר הטלוויזיה, הטאבלטים, המחשבים הניידים, וכן, אפילו הסלולרי שלך. אומרים כי אלקטרוניקה "גונבת" אנרגיה, ומונעת ממך לישון טוב בלילה.

פנג שואי חשוב במיוחד אם אתם חולקים חדר שינה עם בן הזוג. אתה לא יכול לדמיין את הנזק שמכשירים אלקטרוניים יכולים לעשות לזוגיות. כל אחד צריך לקחת את הזמן כדי להתנתק מהעולם החיצון מדי פעם ולהתחבר לאדם שלידו. אם, לעומת זאת, אתה גר לבד, אתה צריך לאפשר לעצמך קצת "אני-זמן", הרחק מאותו האור הכחול הבוהק והגלים האלקטרומגנטיים המפריעים.

הימנע מגירוי יתר

על מה בדיוק אנחנו מדברים כאן? ובכן, כל מה שיכול ליצור או לעורר את זרימת האנרגיה בחדר השינה שלך. אחרי הכל, חדרי שינה נועדו להיות מקומות מנוחה. תצטרך להימנע מצבעים קרירים, כמו גם גוונים חמים מדי. בפנג שואי, גם עודף וגם היעדרות עלולים להוביל לתחושות של חוסר יציבות ואי שקט.

חדרי שינה פנג שואי - סדר הוא המפתח
חדרי שינה פנג שואי - סדר הוא המפתח.

חפצים נוספים שיכולים לייצר צ'י (אנרגיה אוניברסלית) הם מיכלי דגים, ציוד כושר ואפילו ספרים... מותר להחזיק אחד או שניים על שידת הלילה שלך אם אתה באמצע קריאתם, אבל כדאי לנסות כדי למנוע מדף ספרים בחדר השינה שלך. אה, ואל תחשוב אפילו על השארת חשבונות או פיסות ניירת אחרות בחדר שלך. כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, הם לא בדיוק יעזרו לך לישון טוב בלילה...

היזהר כשמדובר במראות

אנחנו לא אומרים שאי אפשר להחזיק מראות בחדר השינה שלך בכלל. עם זאת, אתה צריך לדעת היכן לתלות אותם. הם לעולם לא יצביעו ישירות על המיטה שלך, כלומר אתה לא אמור להיות מסוגל לראות את ההשתקפות שלך כשאתה יושב או שוכב. אם יש לך מראה מול המיטה שלך, אולי כדאי שתחשוב להזיז אותה, או אולי אפילו לכסות אותה בלילה. למה? אלה שמתרגלים פנג שואי מאמינים שמראות משקפות את האנרגיה שלך כלפיך, ומונעות ממך למצוא שלווה.

איך לעשות פנג שואי בחדר השינה שלך

חדרי שינה פנג שואי - החשיבות של ראשי מיטה

לפי פילוסופיה זו, ראשי מיטה הם אחת מנקודות האנרגיה החזקות ביותר בחדרי השינה שלנו ויש להגן עליהן. כשזה מגיע לבחירת ראש המיטה המושלם, כמה שיותר גדול יותר טוב. באופן אידיאלי, הבסיס צריך להיות מחובר היטב לקיר. עץ הוא הבחירה הטובה ביותר של החומר, אבל אם זה לא אופציה, פיסת בד פשוטה עדיפה על כלום.

בחדרי שינה פנג שואי, אין למקם את המיטה באמצע החדר. מעבר מאחוריך ישאיר אותך חשוף, מכיוון שיש לך פחות שליטה ויזואלית בחלל. אותו דבר לגבי חלונות. ראשי מיטה הם חריג לכלל זה.

סימטריה מושלמת

כדי ליצור חדר שינה פנג שואי הרמוני, כדאי תמיד להקפיד למקם שידת לילה משני צידי המיטה. זה לא משנה אם הם לא זהים (תמצאו כמה רעיונות לשידה סופר יצירתיים במאמר זה), אבל סימטריה חשובה. כדאי גם למקם מנורה על כל אחד מהם, ולוודא שיש מספרים זוגיים של כל חפץ דקורטיבי אחר בחדר שלך.

שוב, בין אם יש לך בן זוג או לא, מדובר במציאת איזון, יציבות וחיוניות.

חדרי שינה פנג שואי - סדר הוא המפתח

לבסוף, זכרו לשמור על הכל מסודר ככל האפשר. לסביבה שלך יכולה להיות השפעה עצומה על מצב הרוח שלך. אם חדר השינה שלך הוא בלגן, גם המוח והנשמה שלך יהיו.

כעת, לאחר שסידרתם את החדר שלכם, תוכלו ליהנות מכל היתרונות שיש לפילוסופיה עתיקה זו להציע ולהתחיל לחיות את חייכם הטובים ביותר.