איך למנוע מחיית המחמד שלך להרוס את הבית שלך?

במאמר זה נראה לכם כיצד למנוע מחיית המחמד שלכם להרוס את הבית שלכם
במאמר זה נראה לכם כיצד למנוע מחיית המחמד שלכם להרוס את הבית שלכם.
אם יש לכם חיות מחמד ואתם רוצים למנוע מהם להרוס את הבית שלכם, תצטרכו ללמד אותם הרגלים טובים כבר מההתחלה כדי לוודא שהם מאומנים לחלוטין בבית.

להחזיק חיית מחמד זה מאוד אופנתי בימינו, בין אם מדובר בכלב, חתול, ארנב או כל סוג אחר של חיה. עם זאת, אנשים שוכחים לעתים קרובות שבעלי חיים זקוקים להרבה פעילות גופנית ותשומת לב כדי להעסיק אותם, וכדי למנוע מהם להיכנס לשובבות. במאמר זה נראה לכם כיצד למנוע מחיית המחמד שלכם להרוס את הבית שלכם.

קל מדי לרהיטים להיפגע משריטות, סימני לעיסה או לכלוך שהביאו חיות המחמד שלנו. כל מי שאי פעם החזיק חיית מחמד יידע את זה טוב מדי.

ישנן מספר דרכים שונות שבהן תוכלו לשפר את המצב כך שחיית המחמד שלכם לא תתחיל להרוס את הבית שלכם בכל פעם שאתם משאירים אותה לבד בבית. בעזרת הטיפים המובילים שלנו, בקרוב תוכל לאמן את בית חיית המחמד שלך.

אימון הוא חיוני

להחזיק חיית מחמד זה מאוד אופנתי בימינו
להחזיק חיית מחמד זה מאוד אופנתי בימינו, בין אם מדובר בכלב, חתול, ארנב או כל סוג אחר של חיה.

בדיוק כמו ילדים, יש ללמד חיות מחמד איך הן צריכות ואסור להן להתנהג. הכשרה טובה חיונית ללמד את חיית המחמד שלך כל מה שהיא צריכה לדעת על ניווט בחיי היום יום כחיית מחמד בבית.

זה תלוי בנו לקחת על עצמנו את התפקיד של ההורים והמורה עבור חיות המחמד שלנו, במיוחד כשהן צעירות. התחלת אימון מגיל צעיר היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שחיית המחמד שלך תתנהג היטב, מכיוון שהיא נותנת לך זמן להטיל עליה משמעת ולתקן כל התנהגות לא רצויה.

חשוב ללמד את חיית המחמד שלך דברים בסיסיים כגון: להישאר מחוץ לספה, לא לגרד את השטיח, ושימוש בארגז חול. והכי חשוב, אתה צריך לבסס שגרה לדברים כמו זמני ארוחות וטיולים (במקרה של כלבים).

- תן לחיית המחמד שלך, והיא תיתן לך בתמורה.

טיפים מובילים לבעלי חתולים

חתולים הם בעלי חיים מאוד עצמאיים ובדרך כלל אינם זקוקים לתשומת לב מתמדת מבעליהם. עם זאת, הם עדיין יכולים לגרום למספר בעיות בבית ובסביבתו: ידוע שהם זורקים דברים על הרצפה, משתמשים ברהיטים כעמוד גירוד, מסמנים את הטריטוריה שלהם... אז, מה אתה יכול לעשות כדי למנוע את כל זה?

 • אתה צריך ללמד את החתול שלך להשתמש במגש אשפה כבר מההתחלה, במקום פשוט לאפשר לו ללכת לאן שמתחשק לו. ברגע שהוא מבין את זה, הוא ישתמש במגש האשפה שלו באופן אוטומטי.
 • אל תניח חפצים שבירים כמו אגרטלים, מראות וחרסינה גבוה מדי מהקרקע... האינסטינקטים הטבעיים של חתול אומר שהוא ינסה לעלות על כל מדף גבוה אליו הוא יכול להגיע.
 • למד אותו לא לשרוט את הספה או השטיח. כשתביאו את החתול הביתה לראשונה, תצטרכו לפקוח עליו עין מקרוב, אבל עם הזמן הוא ילמד מה עליו לעשות ומה אסור לעשות. אם יש לך עמוד גירוד, אתה יכול ללמד את חיית המחמד שלך להשתמש בו כדי לחדד את הטפרים שלה במקום.
 • תן לחתול שלך מיטה נוחה, ולמד אותו שכאן הוא צריך לישון. אם אתה רוצה לשמור על הרהיטים שלך נקיים ונטולי פרווה, חלל שיאפשר להם לישון על הספה או המיטה.
 • חתולים עושים הרבה פעמים בלגן כשהם אוכלים, אז עדיף לתת להם אוכל במקום שקל לנקות אותו. הימנע מהאכלתם בחדרים כגון הסלון, והשתמש במקום זאת בחדרים כמו המטבח, הפטיו או המרפסת.

טיפים מובילים לבעלי כלבים

כלבים תלויים בנו בני האדם יותר מאשר עמיתיהם החתוליים. אם אתה גר בדירה בעיר, אולי זה לא הרעיון הטוב ביותר להחזיק כלב. בתים כפריים, לעומת זאת, הם אידיאליים לגידול כלב שמח ובריא.

 • לאמן את הכלב שלך לא לקפוץ על הספה. הם צריכים ללמוד לישון במיטות שלהם.
 • אוכל צריך להינתן רק במטבח, או בחוץ במרפסת או במרפסת. לעולם אל תאכיל את הכלב שלך בסלון או בחדר השינה, שם יש סיכוי גבוה יותר שיקבל כתמים על הרצפה.
 • אל תתנו להם להיכנס לחלקים בבית שאתם רוצים לשמור על נקיון. לדוגמה, המטבח עשוי להיות מקום טוב לייעד אותו כחדר הראשי עבור הכלב שלך.
 • למד אותם לא ללעוס קישוטים או רהיטים.
 • הקפידו על שגרה קבועה של דברים כמו טיולים, והוצאתם החוצה כדי להקל על עצמם. נסו לעמוד בלוח זמנים, ואל תחרגו ממנו יותר מדי היכן שאפשר.
 • הקפידו לתת להם אמבטיות קבועות כדי למנוע ריחות רעים.

עצה עבור חיות מחמד אחרות

הכשרה טובה חיונית ללמד את חיית המחמד שלך כל מה שהיא צריכה לדעת על ניווט בחיי היום יום כחיית מחמד בבית
הכשרה טובה חיונית ללמד את חיית המחמד שלך כל מה שהיא צריכה לדעת על ניווט בחיי היום יום כחיית מחמד בבית.

בעוד שחתולים וכלבים עשויים להיות חיות המחמד הפופולריות ביותר, הם לא החיות היחידות שמסוגלות להרוס את הבית שלך. לדוגמה, למרות שסיכוי לארנב לעשות בלגן או להרוס את הרהיטים פחות מאשר חתול או כלב, עדיף להחזיק אותם בצריף גדול שבו הם יכולים לאכול, לישון וללכת לשירותים, ולא יהיו. מסוגל ללעוס כל כבלים.

יותר ויותר אנשים מחזיקים בחיות קטנות כמו אוגרים. כל עוד הם בכלוב שלהם, הם לא באמת יכולים לעשות הרבה צרות. עם זאת, לתת להם להתרוצץ ברחבי הבית נותן להם הזדמנות מספקת ללעוס דברים ולעשות בלגן.

לבסוף, עלינו להזכיר גם חמוסים. בעוד שבעלי חיים אלה מייצרים חיות מחמד פופולריות, הם מהירים, זריזים ויש להם מוניטין של דופק דברים על הרצפה. עדיף לא לשמור פריטים שבירים או יקרי ערך בכל מקום שבו הם יכולים להישבר בקלות.