מנורות פורניר עץ: יפות ואקולוגיות

מנורות פורניר עץ הן אפשרות מצוינת שתוכל להשתמש בה עם הרבה סגנונות דקורטיביים שונים
מנורות פורניר עץ הן אפשרות מצוינת שתוכל להשתמש בה עם הרבה סגנונות דקורטיביים שונים.
מנורת פורניר עץ יכולה להפוך חדר פשוט ומאופק לסביבה מהממת וייחודית.

מנורות פורניר עץ הן אופציה נהדרת שתוכל להשתמש בה עם הרבה סגנונות דקורטיביים שונים. עם הצורות המפוסלות המורכבות שלהם, הם יוסיפו נופך של תחכום לבית שלך ויעזרו ליצור מראה מקורי יותר.

כן, האיכות הייחודית של המנורות הללו טמונה בצורות המגוונות שהן יכולות ללבוש, שנעות בין הכדוריות, החיות ועד הפנטסטיות.

מנורות אלו עשויות מסיבים טבעיים שזורים, כגון נצרים, במבוק, יוטה וקש. הם מורכבים משכבות דקות של עץ, וזה מה שגורם להם להיראות יותר כמו פסלים מאשר מנורות.

מהו פורניר עץ?

פורניר עץ משמש בעיקר למטרות אסתטיות, שנועד להוות פתרון אטרקטיבי ובעלות נמוכה. זה כרוך בהדבקה של פרוסות עץ דקות על פיסת עץ גדולה ושטוחה באמצעות דבק או רצועות דבק.

שילוב של פרוסות עץ דקות אלו עם חתיכות עץ גדולות יותר עוזר להעניק לחומר איכות "עליונה". במבט ראשון הוא נראה כמו חתיכה אחת של עץ קשה, חזק ואיכותי.

היכן ניתן למצוא פורניר עץ?

מכיוון שפורניר עץ הוא עדין מאוד, קל לתפעל אותו, וניתן להשתמש בו כדי ליצור כל מיני אובייקטים שונים, מצורות S ועד מנורות.

כתוצאה מכך, פורניר עץ נפוץ בשימוש בדקורציה, ליצירת חיפויים, טקסטיל, דלתות, רהיטים, ריצוף פרקט ועוד אלמנטים דקורטיביים שונים.

פורניר עץ מגיע בשתי צורות עיקריות. אתה יכול לקנות את הפרוסות בנפרד, ולאחר מכן להדביק אותם על לוחות עץ או רהיטים, או לקנות את זה כלוחות דיקט.

מנורות פורניר עץ

מנורות רצפה מפורניר עץ הן אחת האפשרויות המרגשות והמשעשעות ביותר שתוכלו למצוא
מנורות רצפה מפורניר עץ הן אחת האפשרויות המרגשות והמשעשעות ביותר שתוכלו למצוא.

חפצים עשויים מפורניר עץ יכולים להיראות מרהיבים באמת. רבים מעיצובי המנורות שתמצאו בשוק מיוצרים בשיטות נגרות מסורתיות. למעשה, אתה יכול למצוא חברות רבות המתמחות ביצירת מנורות פיסול.

מנורות תקרה

מנורות תקרה נראות מדהים בחדרים כמו פינת האוכל או הסלון. כמובן שחשוב לחשוב על המידות, כדי שלא תקנו מנורה גדולה מדי, או קטנה עד כדי גיחוך.

לגבי הצורה, יש לך מגוון רחב לבחירה. יש כאלה מעוקלים עם תחושה מודרנית ועיצובי בעלי חיים מדהימים באמת. ל- LZF יש קטלוג ענק של עיצובים לבחירה, ביניהם ניתן למצוא את הדגמים הבאים:

 • קוי
 • מערבולת
 • ספירו
 • טוטם
 • גל חדש
 • שן הארי
 • מינימיקדו
 • קנדלברו

מנורות קיר

מנורות קיר ממוקמות בדרך כלל באזורים עם תנועה גבוהה כמו מסדרונות. עם זאת, הם יכולים להיראות נהדר גם בחללים אחרים, כמו למשל מרפסות.

בחירה באפשרות האחרונה תהפוך את דרך הכניסה שלך לבלתי נשכחת עוד יותר. דגם ה-"cervantes" הזמין ב-LZF הוא אופציה מקורית באמת, אבל אתה יכול גם ללכת על דגמים אחרים, כגון:

 • פלג
 • מסלול
 • מועדון X

מנורות רצפה

מנורות רצפה מפורניר עץ הן אחת האפשרויות המרגשות והמשעשעות ביותר שתוכלו למצוא. אתה יכול להשתמש בהם כמעט בכל מקום בבית שלך (חדרי שינה, סלון, אולמות כניסה). ל-LZF יש שני דגמים מקסימים באמת, אחד בצורת פיל, ואחר בצורת דג.

מנורות שולחן

מנורות שולחן יכולות להעניק לבית שלך אווירה של תחכום ומקוריות. אתה יכול להשתמש בהם בכל מקום, מהשולחן במסדרון הכניסה שלך ועד שידת הלילה ליד המיטה שלך. עם זאת, ישנם גם דגמים שתוכלו למקם בגובה הרצפה.

אם אתה רוצה מנורת פורניר עץ לשולחן העבודה שלך, אתה יכול ללכת על דגם asterisco של lzf. זה מאוד שימושי לעבודה, מכיוון שהוא כולל דוכן נואמים שבו אתה יכול למקם ספר או פנקס רשימות.