טכניקות מצוקה פופולריות לרהיטים

אפשרות מעניינת אחת היא להשתמש בטכניקות מעיקות כדי ליצור רהיטים בסגנון וינטג'
אם אתה רוצה לתת לבית שלך נופך של מקוריות, אפשרות מעניינת אחת היא להשתמש בטכניקות מעיקות כדי ליצור רהיטים בסגנון וינטג'.
אם אתה רוצה לתת לבית שלך נופך של מקוריות, אפשרות מעניינת אחת היא להשתמש בטכניקות מעיקות כדי ליצור רהיטים בסגנון וינטג'. זו יכולה להיות דרך ממש חדשנית להעניק לבית שלך חיים חדשים.

בעולם עיצוב הפנים, לא הכל עוסק בהפיכת הבית שלך למראה חדש ונוצץ. אם אתה אוהב כל מה שקשור לוינטג', אתה יכול להשתמש בטכניקות מעיקות כדי להעניק לרהיטים שלך את המראה העתיק המקסים הזה.

כולנו רוצים ריהוט שיתאים לסגנון הבית שלנו. אבל מה שאתה צריך לזכור הוא שיש כל כך הרבה דרכים שונות לעשות את זה. עם קצת דמיון, אתה יכול להפוך את הרהיטים היומיומיים שלך לאלמנטים דקורטיביים יפים ומקוריים.

אמנם לא תמיד תמצא רהיטים מיושנים בחנויות לעיצוב, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול להכין אותם בעצמך בבית. לכן, אם אתה רוצה ליצור רהיטי וינטג' משלך, הטכניקות האלה עשויות להיות בדיוק מה שאתה צריך.

טכניקות מעיקות למראה הוינטג'

כפי שבטח שמעתם, וינטג' הוא בפנים. עם זאת, לא כל רהיטים עתיקים או בסגנון עתיק הם למעשה וינטג'. חשוב לעשות את ההבחנה הזו ולהבין שלא הכל חלק מהמגמה הזו.

טרנד הוינטג' כרוך בעיצוב הבית שלך כדי להעניק לו מראה בסגנון עתיק, מבלי שהרהיטים שלך יאבדו מהפונקציונליות שלו. ריהוט וינטג' שונה מאוד מרהיט מודרני, ועובד בצורה מושלמת בבתים בסגנון כפרי, נותן להם תחושה של קסם ומקוריות.

הטכניקות האלה עשויות להיות בדיוק מה שאתה צריך
לכן, אם אתה רוצה ליצור רהיטי וינטג' משלך, הטכניקות האלה עשויות להיות בדיוק מה שאתה צריך.

זה שרהיט ישן, לא אומר שהוא חסר תועלת.

טכניקות מצוקה - אפקט הגיר

דרך מעניינת אחת להציק לרהיטים שלך היא להשתמש באפקט הגיר. הטכניקה הפשוטה הזו היא סופר קלה לביצוע ומתאימה לכל רהיט חדש שתרצו להעניק את המראה הוינטג'י הזה.

  • שיוף את פני העץ בנייר זכוכית בעל גרגיר בינוני כדי לא לפגוע במשטח.
  • כדי להשיג אפקט מיושן ופטינה, ערבבו צבע גיר לבן עם מים כדי לדלל אותו.
  • השלב הבא הוא לצבוע את כל המשטח. הרעיון הוא ליצור שכבות קלות ודקות, אז השתדלו לא לצבוע אותה על עבה מדי.
  • כדי ליצור את המראה המועקה, נגבו ספוג על פני העץ, תוך עבודה בכיוון הגרגר. תבחין שחלקים מסוימים לבנים יותר מאחרים, והצבע יהיה מעט מדולל ולא אחיד במקומות.
  • חשוב לוודא שהעץ נראה בבירור, ולא מוסתר על ידי הצבע.

טכניקת השעווה

טכניקת מצוקה פופולרית ויצירתית נוספת היא שימוש בשעווה:

  • דלל את צבע הבסיס שלך במים וצבע את כל פני העץ, הקפד לכסות כל סנטימטר. השאר אותו לייבוש לפני שתמשיך לשלב הבא.
  • לאחר מכן, קח נר ושפשף אותו על פני השטח כדי למרוח שעווה על העץ.
  • לאחר מכן, יש למרוח שכבה של לכה על בסיס מים. עבור שלב זה, עדיף לבחור צבע אחר. לדוגמה, אם שכבת הבסיס היא ירוקה, אתה יכול לבחור לכה לבנה או חומה. אפשר לו להתייבש, וודא שהוא מוגדר לחלוטין.
  • לבסוף, שיוף את פני השטח, כך שכל חלקי לכה המכסים את השעווה מתקלפים.
  • אם אתה באמת רוצה להדגיש את המראה המבוגר, תוכל למרוח צבע ביטומן בהיר.

- הישן יכול להפוך שוב לחדש.

טכניקת השיוף

טכניקת מצוקה אחרונה מהירה ופשוטה היא לשייף את פני השטח של רהיטי העץ שלך. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בנייר זכוכית כדי ללבוש בהדרגה את הצבע.

המטרה היא ליצור את האפקט של הידרדרות שטחית. עבדו תמיד בכיוון הגרגר, מה שגורם לחלקים מסוימים להיראות שחוקים יותר מאחרים. אם אתה מתכוון להשתמש ברהיטים שלך לעתים קרובות, אתה יכול לצבוע את המשטח העליון ולהשאיר אותו ללא שיוף כדי למנוע נזק מקרי לעץ.

אם תרצו, תוכלו גם למרוח לכה כדי להעניק לרהיטים שלכם הגנה נוספת. בכל מקרה, כל פגמים או בלאי טבעי יכולים לעזור להעניק לרהיטים שלך מראה וינטג' אותנטי.