איך פותרים בלאי רהיטים?

הספה היא עוד רהיט שנוטה לסבול מבלאי רב
הספה היא עוד רהיט שנוטה לסבול מבלאי רב.
אם תסתכל סביב הבית שלך, אתה עשוי להבחין בבלאי מסוים ברהיטים שלך. במאמר זה, אנו מראים לך כיצד לפתור בעיה זו.

הזמן שחולף יכול לגבות את שלו מרהיטים. לפעמים, מופיעה הידרדרות רצינית בחומרים. הדבר משפיע על המראה החיצוני ופוגע באסתטיקה. מסיבה זו, החלטנו לנתח כיצד לפתור בלאי רהיטים.

אם תסתכלו על מצב השולחנות, המדפים, הארונות והכיסאות שלכם, סביר להניח שתבחינו שהם לא נראים אותו הדבר כמו כשקניתם אותם לראשונה. השימוש בהם ללא הרף שוחק אותם. בטווח הארוך, הבלאי הזה מורגש.

זה הזמן לנתח מה המצב של כל הרהיטים שלכם, מה עליכם לעשות כדי לשפר את מצבם, וכיצד תוכלו לגרום לו להיראות חדש לגמרי. ההליך לא קל אבל התוצאות מדהימות.

בלאי רהיטים - בדיקה והערכה

הצעד הראשון הוא לבדוק את מצב הרהיטים שלכם. לאחר שנה, אתה יכול לצפות מעט בלאי על המשטחים. למשל, על שולחן האוכל, שם העץ מאבד את צבעו הטבעי וייתכנו כמה שריטות או סימנים.

הספה היא עוד רהיט שנוטה לסבול מבלאי רב. בין אם הוא עשוי מעור או מעור, פני השטח נשחקים מעט והחומר נשחק. כך גם השימוש היומיומי בכיסאות עלול לפגוע בהם, גם אם הם מתכתיים.

לאחר שבדקתם את מצב הרהיטים שלכם, הגיע הזמן להעריך את המצב ולהתערב כדי לשחזר ולשפר את המראה שלו. רק כך תוכלו להגיע לתוצאה הרצויה!

אם תסתכלו סביבכם, תראו שהרהיטים שלכם כנראה בלויים במקומות מסוימים.

תקן בלאי רהיטים על שולחן עץ

מסיבה זו, החלטנו לנתח כיצד לפתור בלאי רהיטים
מסיבה זו, החלטנו לנתח כיצד לפתור בלאי רהיטים.

שולחנות בדרך כלל תופסים את מרכז הבמה בחדרים שונים: הסלון, חדר האוכל, המטבח והמשרד. הפופולריים ביותר הם אלו העשויים מעץ. אבל הם גם סובלים הכי הרבה. מצד שני, אלו העשויים ממתכת או זכוכית בדרך כלל סובלים פחות. בואו נסתכל על שלושה שלבים שיש לבצע:

  1. השולחן שלך לא צריך להיות מלוכלך. כדי לנקות אותו ניתן למרוח מים וסבון ניטרלי. כדי לא לפגוע בעץ, עדיף לבצע את התהליך הזה עם בד כותנה רך ולהימנע מהוספת יותר מדי מים.
  2. לאחר שהמשטח מתייבש, כדי להסיר את הבלאי, עליך להשתמש בצמר פלדה ולשפשף אותו בלחץ מסוים. עשויה להישאר מעט לכה. אם זה המקרה, אתה יכול להסיר אותו בקלות עם מגבות נייר.
  3. לאחר מכן, אטום את הנקבוביות, ולבסוף, מרחו שעוות דבורים ושעוות קרנובה. לגימור נכון, שפשפו אותו שוב באמצעות מטלית כותנה יבשה עם חומץ לבן כדי לגרום לו לזרוח.

פתרון בלאי רהיטים לספה שלך

כפי שהערנו למעלה, הספה היא אחד הרהיטים שסובלים הכי הרבה מאחר ואנשים בדרך כלל משתמשים בה מדי יום. במקרה זה, אלו העשויים מעור עמידים יותר ואינם נוטים לסבול כל כך. עם זאת, מצד שני, ספות עור נוטות להראות בלאי ברור יותר.

לפני שיקום המשטח יש לנקות את הספה בעזרת ספוג או מברשת ומוצר מיוחד לעור. ראשית, יש להסיר שומנים מהאזורים השחוקים ביותר.

לאחר החלת מוצרים אלה, נקה עם כרית שיוף מספר פעמים. לאחר מכן, החל בעדינות תיקון צבע עור. וודאו שהוא מתאים לצבע הספה! לבסוף, יבש כדי להאיץ את התהליך.

כיצד לתקן בלאי ברהיטי מתכת

רהיטי חוץ נוטים לסבול יותר מבלאי. זה נובע ממזג אוויר גרוע ומהעובדה שאנשים נוטים להשתמש בו הרבה במהלך האביב והקיץ. מסיבה זו, אנו הולכים לשתף כמה פתרונות לשיפור בלאי רהיטי מתכת.

בעזרת מברשת תיל ניתן לשפשף קלות את המשטח ובמידת הצורך להשתמש בנייר זכוכית חזק לאזורים הפגועים ביותר. זכור כי חשוב מאוד להסיר כל עקבות של חלודה. לבסוף, הסר את כל הלכלוך על ידי הברשה או עם מגבות נייר.

כדי לסיים את התהליך, פשוט לצבוע מחדש את הרהיטים. לשם כך, עליך לוודא שאתה קונה צבע המתאים למתכת. בדרך זו, תוכל להסתיר את כל הפגמים.