רעיונות טובים לארגן את הסלון שלך

ספה פינתית היא פתרון שנותן לכם את מירב מקומות הישיבה
בסלונים עם פינה של לפחות 6×9 מטר, ספה פינתית היא פתרון שנותן לכם את מירב מקומות הישיבה.
בדרך כלל, הסלון הוא מקום שבו מספר סביבות מתקיימות במקביל. ארגון טוב הוא המפתח להשגת חלל מרווח, נוח ומסודר יותר.

כדי לארגן את הסלון בצורה נכונה, יש לשים לב לצורתו ולאלמנטים הקבועים שלו (חלונות, דלתות וקמינים), שכן הם יקבעו כיצד והיכן למקם את הרהיטים ופריטי נוי אחרים. במאמר זה, אנו ניתן לך כמה רעיונות לארגן את הסלון שלך. אתה תראה שאתה לא צריך הרבה מקום כדי להשיג את המטרה הזו!

רעיונות טובים לארגן את הסלון שלך

בהזדמנויות רבות, אולי תרצו לארגן את הסלון שלהם בהשראת הסלון החלומי שהם רואים במגזינים הטובים ביותר לעיצוב הבית. אבל אתה צריך לשאול את עצמך אם זה אפשרי.

במאמר זה, נשתף פתרונות דקורטיביים שונים. טיפ טוב הוא להעריך אותם מקרוב כדי לראות איזה מהם מתאים ביותר לצרכים של הסלון שלך.

1. שני חלקים בזווית בסלון צר וארוך

בחדרי מגורים בעלי מאפיינים אלו, פתרון טוב הוא לבחור בספה בודדת ובכורסה הממוקמת ב"ל". הנח את החלק הגדול ביותר על הקיר כדי להשאיר מקום לנוע.

2. ספה גדולה מתחת לחלון

אם תרצו להציב ספה מתחת לחלון גדול, כדאי לבחור בדגם גב נמוך, של כ-76 סנטימטר. כך תבטיחו שתוכלו לפתוח את החלון שלכם ללא בעיות והוא גם יעניק תחושת מרווח.

3. ארגן את הסלון שלך עם ספה או כורסאות כמחיצות

בשילובים של סלון- פינת אוכל, אפשרות טובה להפריד בין שני האזורים מבלי לאבד המשכיות היא להשתמש בספה או בזוג כורסאות כמפרידים.

4. שתי ספות מקבילות

כדאי להשתמש בשתי ספות מקבילות אם הסלון שלכם רחב ומרובע, עם קירות באורך של יותר מ-13 מטרים. כמו כן, ניתן לשים כוננית על הקיר הימני ולהשאיר את הקיר השני פנוי, כמקום חולף.

5. סלון בצורת U

בחדרי מגורים גדולים מאוד, פתרון המעניק למקום הזה יותר פרטיות הוא הצבת פינות הישיבה ב-"u". אתה יכול להשיג זאת על ידי הצבת שתי ספות בזווית וכורסא ופוף יכולים לסגור את ה"U". אפשרות טובה נוספת היא לשלב שלוש ספות.

6. ספה וכיסא מתקפל

רעיונות טובים לארגן את הסלון שלך
רעיונות טובים לארגן את הסלון שלך.

בחדרי מגורים קטנים מאוד, לרוב אין ברירה אלא להציב ספה בודדת על הקיר הארוך ביותר. אבל אם אתה רוצה יותר מקום ישיבה, אתה יכול לבחור בכיסא מתקפל. אם גם אתם מחליטים על שולחן קפה, הוא לא צריך להיות גדול מדי או שהוא יעמיס על החלל.

7. רעיונות לכלול אזור לימוד

כדי ליצור פינת עבודה נוחה בסלון שלך, אידיאלי לקבל פינה בגודל 39×140 ס"מ. הגדר שולחן עבודה לא עמוק מדי כדי לחסוך קצת מקום. ניתן לקבל גם כיסא כנף ומנורת רצפה כדי ליצור פינת קריאה נעימה באזור זה.

8. פינה עם יותר מושבים

בסלונים עם פינה של לפחות 6×9 מטר, ספה פינתית היא פתרון שנותן לכם את מירב מקומות הישיבה. כדאי שתהיה לכם גם כוננית נמוכה ושולחן קפה עם מדפים וגלגלים.

9. עם אח וספרייה

היכולת ליהנות מאח בישיבה על הספה שלך היא הבסיס לחלוקה של סלונים רבים. במקרים אלה, הדבר האידיאלי הוא למקם אותם סביבו, בצורת "L" או "U", במרחק של כ-79 סנטימטרים מהאש. כמו כן, תוכל לקבל כורסה עם גלגלים וכוננית גדולה שתופסת את כל הקיר.

10. ארגן את הסלון שלך עם אזור קריאה של כ-21 רגל רבוע

פינה מוארת בגודל זה מספיקה כדי ליצור פינת קריאה נוחה בסלון שלך. כמו כן, ניתן להוסיף לאזור זה שזלונג נוח ומנורת רצפה. הם ייראו מדהים!

11. סלונים דו מפלסים

חדרי מגורים מרווחים מאוד, מעל 320 רגל רבוע, ניתנים לפצל בקלות למספר חללים. כדי לחלק אותם, ניתן ליצור עליות מדרגות היוצרות שני חללים בגבהים שונים. אנו ממליצים לך למקם את הרהיטים הכבדים ביותר במפלס התחתון.

12. סלון סימטרי

ניתן לסדר את כל הרהיטים במקביל על ידי בחירת, למשל, הקמין כנקודה המרכזית. כדי להדגיש את תחושת הסדר, ניתן לשחזר את אותה סכמה דקורטיבית משני הצדדים, באמצעות שתי ספות זהות ושתי כורסאות.

האם אתה אוהב את הרעיונות שלנו? אנו מקווים שמאמר זה נתן לך השראה!