4 יחידות מדפים מאיקאה שיתנו לך השראה

יתרונות בקניית מדפים מאיקאה
יתרונות בקניית מדפים מאיקאה. אלו רק חלק מיחידות המדפים מאיקאה שתוכלו למצוא לבית שלכם.
יחידות מדפים מאיקאה יכולות להיות אופציה מצוינת לאחסון בבית ובסביבתו. כאן אתה יכול למצוא ארבעה מהם.

במאמר הבא, אנו רוצים להראות לכם כמה יחידות מדפים מאיקאה שתוכלו לרכוש כעת. קל להשיג אותם והם גם חסכוניים מאוד.

יש מספיק מקום אחסון בבית שלך הוא בסיסי, במיוחד אם אתה גר בבית קטן או דירה. כדי למקסם את האחסון, עליך להפיק את המרב מהשטח הפנוי בבית שלך, כולל אזורים גבוהים יותר. כדי לנצל את היתרונות הללו, חשוב לחלק נכון את השטח שברשותכם.

כמו כן, ישנם משאבים רבים זמינים שיעזרו לך ליצור שטח אחסון מוצלח. חלקם הם ארונות זכוכית, ארונות, ארונות בנויים או כונניות (כפי שנסביר). אלו הן רק חלק מהאפשרויות שאולי תוכל להשתמש בהן.

איקאה מומחים ביצירת פתרונות אחסון מושכים מבחינה אסתטית ויחד עם זאת פרקטיים ופונקציונליים - מושלמים לכל אזור בבית. אל תשכח שהריהוט שאתה יכול לקנות מאיקאה הוא בדרך כלל ניתן להרחבה. זה יכול ללבוש צורה של חזרה על אותו מבנה כמה פעמים שאתה רוצה או צריך, כגון עבור קופסאות, סלים או חוצצים.

כמו כן, מקובל למצוא את אותו דגם בצבעים שונים, כך שתוכלו לבחור את הצבע המתאים ביותר שיתאים לביתכם.

המשך לקרוא כדי ללמוד על ארבעה טווחים שונים של כונניות ספרים ויחידות מדפים מאיקאה שעשויים לעניין אותך. אתה יכול להשתמש באחד כדי להגדיל את קיבולת האחסון של הבית שלך.

4 יחידות מדפים מאיקאה לבית שלך

1. מדפי BILLY

מי לא שמע על מישהו שדיבר על יחידות המדפים של בילי? בטווח זה תוכלו למצוא כונניות/מדפים שונים. המחיר משתנה בהתאם למידות של כל יחידה. ניתן למצוא מוצרים החל מ-35 יורו ועד 345.

מקור: ikea.com

היתרון העיקרי של יחידות המדפים הללו הוא שהמדפים מתכווננים. אתה רק צריך לקחת בחשבון את הצרכים שלך: איזה גודל חפצים אתה רוצה לאחסן, אם אתה רוצה פחות או יותר תחושת רווח בין כל מדף וכו'.

חשוב גם לעגן את יחידות המדפים הללו לקיר. ובנוגע לניקיון, זה מאוד פשוט. פשוט נגב אותם קלות עם מטלית לחה, ולאחר מכן יבש את המדפים עם מטלית יבשה.

2. יחידות מדפים KALLAX

KALLAX מציעה לכם יחידות מדפים שונות, במחיר משתנה של בערך בין כ-80 ל-100 יורו. זוהי אפשרות חסכונית ומאוד פרקטית.

אנו רוצים להראות לכם כמה יחידות מדפים מאיקאה שתוכלו לרכוש כעת
במאמר הבא, אנו רוצים להראות לכם כמה יחידות מדפים מאיקאה שתוכלו לרכוש כעת.

כמו כן, דגמים מסוימים כוללים דלתות או מגירות, שהן אידיאליות עבור אנשים קצת יותר לא מאורגנים. הם גם שימושיים לאחסון חפצים קטנים יותר.

חלק מיחידות המדפים השייכות לסדרה זו מחולקות לחלוטין לריבועים. זה אומר שאתה יכול להתקין אותם אופקית כמו גם אנכית, איך שתרצה. אתה יכול להתאים אישית את יחידת המדפים שלך כדי להתאים לבית שלך.

כמו בדוגמה הקודמת, אתה יכול לבחור בין צבעים זמינים שונים עבור כל דגם (יש אפילו אחד צהוב). שוב, יש צורך גם לעגן את היחידה לקיר. יש מכשיר בשביל זה.

3. יחידות מדפים BROR

הטווח הזה די חדש. המדפים שלו, בנוסף להיותם מתכווננים, מסוגלים לשאת משקל כפול ממשקל המדפים הרגילים.

אתה יכול להוסיף חלקים או מדפים ללא בעיות. ככל שצורכי האחסון שלך משתנים, יהיה קל להגדיל את שטח האחסון ללא צורך בהחלפת יחידות המדפים.

בחלק האחורי של היחידה, ניתן למצוא עמדות תמיכה היוצרות צלבים. התוצאה היא יחידה הרבה יותר חזקה מאלו שהוזכרו קודם לכן.

בכל הנוגע לתמחור, היחידות הזולות ביותר הן בסביבות 100 יורו, אם כי אם תכלול גם אביזרים, זה יכול לעלות על 300.

4. יחידות מדפים Fjällbo

מגוון זה כולל, כמו גם שלושה סוגים של יחידות מדפים, שולחן למחשב נייד, ארון טלוויזיה ושולחן קפה.

יחידות המדפים מיוצרות ממתכת ועץ מלא. זה הופך כל חלק לייחודי, מכיוון שאתה יכול לראות את הווריאציות בגרגר העץ, המרקם והצבע. הם אידיאליים להוסיף לאווירה של בית עם עיצוב בסגנון כפרי.

אחד היתרונות של יחידת מדפים מסוג זה הוא שהרגליים מתכווננות. זה הופך אותו לאידיאלי עבור רצפות לא אחידות כדי לתקן כל נטייה של היחידה.

מקור: ikea.com

יתרונות בקניית מדפים מאיקאה

אלו רק חלק מיחידות המדפים מאיקאה שתוכלו למצוא לבית שלכם. אם אתה רוצה לחפש אפשרויות אחרות, אתה יכול לחפש באינטרנט בדף האינטרנט של איקאה בקטלוג האחרון שלהם.

לבסוף, חשבו על היתרונות שמציגות יחידות המדפים הללו מאיקאה: מגוון צבעים, מדפים ו/או רגליים מתכווננים, אפשרות להרחיב את הנושא באמצעות אביזרים... הן גם אפשרויות חסכוניות ופונקציונליות מאוד לעיצוב הבית שלכם.