טיפים מובילים לקישוט עם מכסי פלסטיק

היתרון בקישוט עם מכסי פלסטיק הוא שניתן להכין כמעט כל פריט דקורטיבי שתרצו עם מעט מאוד חומרים
היתרון בקישוט עם מכסי פלסטיק הוא שניתן להכין כמעט כל פריט דקורטיבי שתרצו עם מעט מאוד חומרים.
לא בטוחים מה לעשות עם כל מכסי הפלסטיק האלה בבית? כאן תמצאו כמה רעיונות נהדרים כיצד לקשט עם מכסי פלסטיק.

במהלך השנים האחרונות, שמנו לב לעלייה חסרת תקדים במספר פרויקטי עשה זאת בעצמך. כמה מהפרויקטים המוצלחים ביותר הם אלה המשתמשים בחומרים ממוחזרים, וזו הסיבה לקשט עם מכסי פלסטיק הוא אחד הפרויקטים הפופולריים ביותר בימינו.

פרויקטי עשה זאת בעצמך המשתמשים בחומרים ממוחזרים הפכו לפופולריים ביותר. הם בדרך כלל קלים לביצוע, ויותר מכך, הם מאפשרים לנו להשתמש בחומרים שאחרת היו מגיעים לפח.

גורם נוסף שהפך את סוג הפרויקט הזה לפופולרי כל כך הוא האחריות החברתית והסביבתית שגדלה בהדרגה בחברה של היום.

אנשים מודעים יותר ויותר לחשיבות השימוש החוזר בחומרים כמו פלסטיק. פלסטיק הוא אחד החומרים הנפוצים והמזהמים ביותר בחיים המודרניים.

אז, השימוש בו כדי ליצור אלמנטים דקורטיביים הוא רעיון ממש פנטסטי. זה יכול לעזור לך לחסוך כסף, לאפשר לך להכין משהו במו ידיך, ויותר מכך, עוזר לשמור על הסביבה נקייה. במאמר של היום, תמצאו כמה רעיונות כיצד לקשט עם מכסי פלסטיק.

רעיון 1: מכסי פלסטיק - פחי אשפה או סלסלות נייר

אנחנו מאוד אוהבים את הרעיון הראשון הזה לקישוט עם מכסי פלסטיק וזה סופר קל לעשות. כל מה שתצטרכו זה מכסי פלסטיק, קרטון וסיליקון חם. המכסים יכולים להיות כולם באותו צבע או הרבה צבעים שונים. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לצייר את בסיס פח האשפה שלך על הקרטון. זה יכול להיות עגול או מרובע, ובכל גודל שאתה צריך.

לאחר מכן, עליך להשתמש בסיליקון החם כדי להתחיל להדביק את המכסים לקרטון. כדי לעזור להגדיל את הגובה, עליך להזיז את העפעפיים שלך. אם אתה רוצה שפח האשפה שלך יהיה רחב יותר בחלק העליון מאשר בבסיס, הזז את המכסים רחוק יותר זה מזה ככל שאתה עולה למעלה.

פרויקט זה מושלם עבור מטבחים או חדרי שינה, שבהם אתה יכול לשים אותו ליד השולחן.

רעיון 2: טריבט או תחתיות

לקשט עם מכסי פלסטיק זה ממש קל
כפי שאתה יכול לראות, לקשט עם מכסי פלסטיק זה ממש קל.

הרעיון השני שלנו לקישוט עם מכסי פלסטיק כולל הכנת כותרות או תחתיות. זה גם ממש פשוט לביצוע והתוצאה הסופית היא תוספת נהדרת לכל מטבח.

תצטרך מכסי פלסטיק, בכל גודל. אתה יכול אפילו לשחק עם הגדלים, ולהשתמש במגוון של גדלים שונים עבור אותה טריוטה או תחתית. סיליקון חם חיוני עבור סוג זה של פרויקט עשה זאת בעצמך, אז וודא שיש לך הרבה ממנו.

אם אתה רוצה לשתך או לתחתית שלך תהיה צורה מסוימת, או שאתה קצת פרפקציוניסט, אז אולי תרצה חתיכת קרטון או לבד.

ראשית, חתוך את הקרטון לגודל או לצורה הרצויה. אתה לא הולך להדביק את המכסים לקרטון, זה באמת רק מדריך. לאחר שהכנת את התבנית שלך, תוכל להתחיל להדביק את המכסים זה לצד זה. זה אמור להיות תהליך ממש מהיר וקל.

לאחר שקיבלת את הגודל הרצוי, חתוך את הלבד באמצעות התבנית שלך והדבק אותו לתחתית המכסים שלך. הלבד יעזור לעצור את הטריבט או התחתית שלך מלהחליק מסביב וישווה לה מראה מקצועי יותר.

רעיון 3: מכסי פלסטיק - אגרטלים יפים

היתרון של עיטור עם מכסי פלסטיק הוא שאפשר להכין כמעט כל פריט דקורטיבי שתרצו עם מעט מאוד חומרים. רעיון אחרון זה ייראה נהדר במסדרונות כניסה או בסלון. זה גם ייראה נהדר על שידת מגירות בחדר שינה או במבואה.

תצטרך אגרטל ישן, אולי כזה שנשבר או שאתה לא ממש אוהב. אתה יכול גם להשתמש בבקבוק מים ישן. שוב, אתה יכול להשתמש במכסי פלסטיק של הרבה צבעים שונים, או כולם באותו הצבע.

הדבר היחיד שאתה צריך לעשות הוא להדביק את מכסי הפלסטיק לבקבוק או לאגרטל שבחרת עם סיליקון חם. אתה יכול להדביק את המכסים בדוגמה ליצירת קווים וצורות, או תמונה, כמו פרח. אתה יכול גם להדביק אותם באקראי. כגימור הסופי, לאחר מכן תוכל להוסיף פרחים טבעיים או מלאכותיים.

כפי שאתה יכול לראות, לקשט עם מכסי פלסטיק זה ממש קל. כל מה שאתה צריך זה קצת יצירתיות. יש הרבה אלמנטים דקורטיביים שונים שאתה יכול לעשות באמצעות החפץ הפשוט והיומיומי הזה. זה מהיר, פשוט ואתה יכול ליצור כמה חפצים שימושיים באמת. ערבבו את הילדים הקטנים שלכם בפרויקטי עשה זאת בעצמך, ותיהנו קצת!