3 טיפים להוספת אורות למדפים שלך

אנחנו רוצים לתת לך כמה טיפים להוספת אורות למדפים שלך
אז, בפוסט שלנו היום, אנחנו רוצים לתת לך כמה טיפים להוספת אורות למדפים שלך.
אם אתה רוצה להוסיף אורות למדפים שלך, זכור לא להתמקד רק בהיבט הפרקטי אלא גם בערך האסתטי. שמור על העיצוב שלך בפיקוח על ידי הוספת האורות בצורה מסודרת ככל האפשר.

אם אתה אוהב להסתכל על מגזיני עיצוב או להתבונן בעיצוב כשאתה במסעדה, מלון או חנות, בטח שמת לב כמה חללי פנים משתמשים באורות במדפים כדי ליצור הגדרות בהירות ויפות יותר.

ואולי אתה אוהב את הרעיון ורוצה לנסות אותו בבית שלך. אז, בפוסט שלנו היום, אנחנו רוצים לתת לך כמה טיפים להוספת אורות למדפים שלך. הם ייראו מדהים!

למה כדאי להוסיף אורות למדפים?

תאורה עקיפה מושלמת לכל שעה ביום ויכולה להתאים לכל חדר. זה גם נהדר ליצירת סביבה חמה יותר ולקישוט בזול.

הוספת אורות ליחידות המדפים או הארונות שלך, או אפילו למדרגות ולחללים הפתוחים שלך, יכולה לתת לבית שלך תחושה חדשה. אורות הם פרט מעשי; ואם אתה משתמש בנורות לד (כמו שרוב האנשים עושים), אתה יכול להדגיש אזור או פינה מסוימים במדף שלך.

תאורה של אזורים מסוימים היא יתרון ברור שיש לאורות מדף כי זה תפקידם העיקרי. אבל הם עושים יותר מסתם אור. הם יוצרים תכונה בחדר שינה, בסלון או במסדרון. הוספת אורות למדפים שלך היא דרך מצוינת לקשט ולהאיר את הבית שלך... וזה לא יעלה הרבה!

טיפים להוספת אורות למדפים שלך

אם אתה רוצה להוסיף אורות למדפים בבית או במשרד, יש לנו כמה טיפים חשובים בשבילך כדי להגיע לתוצאות מושלמות:

1. בחר את האורות הנכונים

ניתן למצוא כל מיני אורות בחנויות למדפים או ארונות. אבל לכל אחד יש תכונות משלו והוא יעבוד בהגדרות מסוימות טוב יותר מאחרות. אמנם תצטרך להסתמך על ההעדפות האישיות שלך כדי לבצע את הבחירה הסופית שלך, אך אנו ממליצים לשקול את סוג האור הטוב ביותר עבור כל חדר. לדוגמה, השתמשו באורות עדינים לחדרי שינה ובאורות חזקים יותר בחדר האוכל.

2. נצלו את התקנת החשמל הכללית שלכם

בעוד שהתקנת נורות מדף יכולה להיות קלה כמו הדבקת פסי אור LED ישירות על המדפים שלך, אתה יכול גם להשתמש בחשמל לאפשרויות תאורה חזקות יותר או מקצועיות יותר.

על ידי שימוש במה שכבר יש לך, כל החוטים שלך יישארו מאחורי הקירות ותוכל להדליק את האורות שלך עם מתג. מנקודת מבט אסתטית, התוצאות ייראו הרבה יותר טובות ומסודרות ותוכלו להימנע מבעיות כמו קילוף קווים בהירים. בנוסף, כאשר הנורה נשרפת, אתה רק צריך להחליף אותה.

3. קנו ערכה שלמה

טיפים להוספת אורות למדפים שלך
טיפים להוספת אורות למדפים שלך.

אם התאמת ההתקנה החשמלית המקורית שלך אינה אופציה, אל תדאג. אתה יכול גם לרכוש ערכות אור שלמות שקל להגדיר. אתה לא צריך להיות שימושי במיוחד כדי להוסיף את האורות האלה למדפים שלך!

ערכות מציעות תוצאות מקצועיות בצורה מפתיעה מכיוון שניתן להסתיר את החוטים ולחבר אותם לשקע הקרוב ביותר. אתה יכול גם לנסות את פסי אור ה-LED הפופולריים תמיד. הם מושלמים עבור הגדרות מזדמנות או חדרי נוער ומגיעים במגוון צבעים ועיצובים.

רעיון מעשי: הוספת אורות ליחידת מדפים מעץ

נניח שיש לכם שידה בחדר, או שיש לכם יחידת מדפים מעץ בסלון שבה אתם מניחים אביזרי נוי או מזכרות מטיולי עבר. אבל, זה באזורים חשוכים של החדר. הוסף פס תאורה לד לכל מדף!

מדוד את היחידה שלך ורכוש את הרצועות באורך שאתה צריך. נסה לחבר את כל הרצועות לאותו כבל ולחבר אותו לשקע הקרוב ביותר. ודא שכל אור עובד לפני התקנתם.

רצועות קלות הן נהדרות כי אתה יכול להסתיר את החוטים מאחורי המדפים שלך. רק תבדוק כמה זמן כבל תצטרך כדי להגיע לשקע ללא קשיים! אתה יכול גם להוסיף מתג להפעלה וכיבוי מבלי שתצטרך לנתק אותם לחלוטין.

רצועות קלות כבר מגיעות עם דבק, אבל כדאי לשקול להשתמש בסרט חזק או קליפסים בקצוות כדי להבטיח שהם יישארו במקומם. כך הם לא יתקלפו עם הזמן.

הוספת אורות למדפים שלך קלה הודות לפסי תאורת LED. אבל אתה תמיד יכול ללכת עם נורות מסורתיות גם כן. כך או כך, המדפים שלך ייראו נהדר!