5 מפתחות ליצירת מערכת יחסים טובה עם השכנים שלך

זהו מפתח חיוני לביסוס מערכת יחסים טובה עם שכניכם
ללא ספק, זהו מפתח חיוני לביסוס מערכת יחסים טובה עם שכניכם.
יצירת מערכת יחסים טובה עם השכנים שלך אפשרית כל עוד כל הצדדים מפגינים כבוד ונדיבות זה כלפי זה.

יחסי אנוש הם מורכבים, אין ספק בכך. יצירת מערכת יחסים טובה עם השכנים שלך עשויה להיות קשה אך היא חיונית. אנחנו לא יכולים להדגיש מספיק את החשיבות של שמירה על לבביות עם מי שמתגורר קרוב אליך. על זה נדבר במאמר זה.

כל אדם הוא שונה. לחלקם יש טמפרמנט חזק בעוד שאחרים נעימים יותר. על מנת להתמודד עם כל סוג של בעיה, חיוני שתדבר על מצבים ותנסה למצוא נקודת מבט ממנה שני הצדדים מרוויחים.

עם זאת, לא קל להתמודד עם אנשים שנצמדים לדעה או ברעיון מבלי לקבל ביקורת בונה. זה כאן המקום שבו חיוני לדבר ולקדם מערכות יחסים בריאות בקהילה.

טיפ 1: לתווך כמו שופט, מפתח חשוב לביסוס מערכת יחסים טובה עם השכנים שלך

גישור בתוך קהילה שכונתית הוא חיוני. זה מתייחס לאדם שיכול לספק איזון ולעולם לא מתמקם לצדו של אף אחד. הודות לחוסר משוא פנים, הם מסוגלים להביא כל החלטה לפועל, ולוודא תמיד שהיא תהיה הטובה ביותר עבור כל המעורבים.

בדרך כלל, בעיות מתעוררות בקרב שכנים במהלך ישיבות קהילה שבהן יש לקבל החלטות (החלטות שאולי לא נעימות לכולם).

הישארות המטרה היא הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות. רק כך תוכל להעמיד את עצמך בעמדה ניטרלית ולהראות לאחרים את הנקודות בעד ונגד כל החלטה. בדרך זו, אתה הבורר שמנסה לעזור ולהבטיח שתהיה הרמוניה בין כולם. זהו מפתח נהדר ליצירת מערכת יחסים טובה עם השכנים שלך.

טיפ 2: כבדו את זמני השינה

אחת הבעיות הנפוצות בישובים השכונתיים היא רעש בשעות המנוחה, במיוחד אם יש לכם דירת סטודנטים לידכם. לכן, כדאי לשאול אם אתה גורם לחלק מהשכנים שלך לאי נוחות.

זה נורמלי לחלוטין להגביר את עוצמת הקול בזמן האזנה למוזיקה. עם זאת, במציאות, זה גורם לבעיות מסוימות. ככלל, לבתים אין בידוד אקוסטי. מסיבה זו, חיוני לכבד אחרים.

זהו מפתח נהדר ליצירת מערכת יחסים טובה עם השכנים שלך
זהו מפתח נהדר ליצירת מערכת יחסים טובה עם השכנים שלך.

יש אנשים שמנקים כשהם מגיעים הביתה בלילה. שימוש בשואב האבק מאוחר יותר במהלך היום עלול להפריע לשינה של אנשים מסוימים. במקרה זה, אנו ממליצים לך לנקות רק במהלך היום כי זה עלול להפוך לבעיה גדולה יותר אם אתה עושה את זה מאוחר בלילה לעתים קרובות.

לכבד את לוחות הזמנים השינה של אנשים (ושלכם, לצורך העניין) חשוב שכן חוסר שינה מפריע לבריאות הנפשית. אם יש לך קבוצה רועשת של אנשים שחיה לידך, פנה אליהם בגישה טובה וספר להם את הצד שלך בסיפור. אף על פי כן, אנו יודעים שיש מקרים שבהם אין אפשרות אחרת מלבד להתקשר למשטרה.

טיפים 3: שמור על האולם נקי

כאשר יוצרים מערכת יחסים טובה עם השכנים שלך, היגיינה היא עיקרון חיוני שיש לפעול לפיו. רווחה היא משהו בסיסי שחייב להתקיים כשנכנסים לשטח הקהילתי. מסיבה זו, חיוני לכולם לשמור על ניקיון הכניסה.

לרוב, ניתן להזמין חברת ניקיון שתשמור על ניקיון השטחים המשותפים, במיוחד אם אתם גרים בבניין עם שכנים רבים. אם לא, ניתן לבצע משמרות ניקיון ביחד. ללא ספק, זהו מפתח חיוני לביסוס מערכת יחסים טובה עם שכניכם.

טיפ 4: כיבוד השטחים המשותפים

על מנת לגלות כבוד לשכנים, חשוב לדאוג לשטחים המשותפים. אחרי הכל, אלו חללים שכולם משתמשים בהם, כולל את עצמך ויקיריכם. אולי דייר מפגין חוסר כבוד בכך שהוא שובר או משחית את הרהיטים הנפוצים. במקרה זה, יש צורך להתעמת עם הבעיה ולנסות לפתור אותה באופן מיידי.

אפשרות טובה כאן כדי לשמור על דברים מאורגנים ככל האפשר היא להציב מצלמות אבטחה במסדרונות ובאזורים המשותפים.

טיפים 5: דרכים להתמודד עם שכן תוקפני

לפעמים, שכנים יכולים להיות די אגרסיביים. זה קורה יותר ממה שאתה חושב. כמובן, בגלל היחס הרע שלהם, אי אפשר ליצור איתם קשר טוב.

באמצעות מילים טובות, תוכל להשיג תוצאות חיוביות. כמובן, זה לא יכול לקרות כל פעם מחדש. לכן, חיוני לקבל החלטות נחרצות, לכבד את הסובבים אותך, ולא להיכנע לגישות מזיקות. במקרה כזה, להיות האדם הגדול יותר הוא חיוני.