3 טיפים לכריות נוי שמתאימות בצורה מושלמת לספה שלך

אנחנו הולכים להסביר איך לסדר את כריות הנוי שלך בצורה מושלמת על הספה שלך
בפוסט של היום, אנחנו הולכים להסביר איך לסדר את כריות הנוי שלך בצורה מושלמת על הספה שלך.
כריות נוי הן חובה לכל בית.

בפוסט של היום, אנחנו הולכים להסביר איך לסדר את כריות הנוי שלך בצורה מושלמת על הספה שלך. הם בהחלט אביזרי עיצוב שאתה רוצה שיהיו בבית שלך.

כפי שכבר הזכרנו בפוסטים אחרים, לעולם אל תזלזל בהשלמות ובאביזרים. הם אולי לא נראים כל כך חשובים, אבל יש להם השפעה חזותית גדולה ואפילו יותר אם אתה רוצה להשתמש בהם על הספה האהובה עליך.

סוגים אלה של אביזרים מציעים הרבה אפשרויות עיצוב. הם צריכים להיות גם מעשיים. במילים אחרות, הם צריכים לעזור לך להרגיש בנוח (בדיוק כמו שמיכות עושות - סוג הריפוד הוא קריטי.) זה אותו נרתיק עבור כריות, מזרונים או משבצות: כל האלמנטים האלה עוזרים לנו להרגיש יותר בנוח במיטה או על הספה.

אתה צריך לסדר אותם לפי סדרה של קריטריונים לתוצאה מאוזנת לחלוטין. להלן, אנו נותנים לך כמה טיפים.

1. מידות הספה שלך

באופן הגיוני, סידור כריות נוי על ספת שניים או שלושה מושבים לא יהיה זהה להצבתן על שזלונג. בחר את הכריות שלך בהתאם לגודל הספה שלך כדי להבטיח התאמה יפה ועיצוב מאוזן. שימוש ביותר מדי כריות רק יטביע את הספה שלך.

אם אתה רוצה כריות בגודל סטנדרטי, 50 על 50 ס"מ. כריות מושלמות. הם יתאימו בקלות לכל אזור בבית שלך כמו הסלון. עם זאת, אנו ממליצים להשתמש בכריות בגדלים שונים לקבלת אפקט דינמי יותר.

כמו כן, השתמש בכמות מתאימה של כריות נוי לגודל הספה שלך. אנו ממליצים להשתמש בכרית אחת או שתיים יותר ממספר המושבים שיש לספה שלך. לדוגמה, אם יש לך ספה עם ארבעה מושבים, השתמש לפחות ב-5 או 6 כריות. ברוב המקרים, שימוש במספר אי זוגי של כריות יוצר אפקט מאוזן.

2. חפשו את שילוב הצבעים הטוב ביותר

בחר את הכריות שלך בהתאם לגודל הספה שלך כדי להבטיח התאמה יפה ועיצוב מאוזן
בחר את הכריות שלך בהתאם לגודל הספה שלך כדי להבטיח התאמה יפה ועיצוב מאוזן.

תכנון תוך שמירה על פלטת הצבעים של הספה שלך, כמו גם את הפלטה של שאר החדר שלך, חשוב לזכור: סלון, חדר עבודה, חדר שינה... התאמת צבעים היא צעד בסיסי ליצירת עיצוב הרמוני לחלוטין.

כדאי לקחת בחשבון גם את החומר של הספה שלך: עור, פרווה, כיסוי צבעוני...

הקמת כריות נוי על ספה לבנה אינה זהה להצבתן על ספה ורודה או ירוקה. בהתאם לספה, אתה צריך להחליט להשתמש בעיצוב מונוכרומטי יותר או לא. בכל מקרה, לעולם איננו ממליצים להשתמש בכריות באותו צבע של הספה או קיר סמוך. במקום זאת, נסה ליצור מעט ניגודיות.

קל יותר להשתמש בצבעים בהירים או פסטלים בתפאורה. מצד שני, עבודה עם צבעים אחרים, כמו אדום, יכולה להיות אתגר.

רק זכרו שהספה שלכם צריכה לכלול לפחות ארבע כריות; בחר לפחות צבע אחד או שניים. סדר אותם אסטרטגית לתוצאה מאוזנת.

3. נסו להשתמש בכריות נוי עם טקסטורות, דוגמאות שונות...

לא משנה מה הצבעים שתבחרו בסופו של דבר, כריות בדרך כלל נראות נהדר בזוגות. רק זכרו להתחיל מבפנים ולצאת אל כל קצה. רעיון זה נהדר במיוחד אם אתה אוהב תפאורה סימטרית.

הכריות שלך לא חייבות להיות זהות, אבל וודא שיש להן מאפיינים דומים. לדוגמה: אם אתה משתמש בשתי כריות, הן לא חייבות להיות בצבע זהה אבל אם לשתיהן יש פונפונים בפינות שלהן, הן יעבדו מצוין.

הדרך הטובה ביותר למצוא את הכריות הנכונות היא לנסות להתאים דפוסים ומרקמים שכולם נמצאים באותו טווח צבעים. צרו את העיצוב שלכם בצורה מאוזנת, ערבבו כמה כריות חלקות עם כריות בעלות מרקם ודוגמאות עם מוצקים.

אנו מקווים שהטיפים שלנו נתנו לך מושג טוב יותר כיצד להגדיר את עיצוב כרית הספה שלך. זכור שהאביזרים חשובים: הם יכולים לעזור לך לשנות לגמרי חדר. בדיוק בגלל זה אנשים רבים מחליפים את כיסוי הכריות שלהם לעונות או לאירועים.