איך לבחור את הריפוד המתאים לספה שלך?

בחירת ריפוד הספה הנכון היא המפתח אם אינך רוצה לנקות אותו ברציפות או לרפד אותו מחדש מאוחר יותר
בחירת ריפוד הספה הנכון היא המפתח אם אינך רוצה לנקות אותו ברציפות או לרפד אותו מחדש מאוחר יותר.
בחירת ריפוד הספה הנכון היא המפתח אם אינך רוצה לנקות אותו ברציפות או לרפד אותו מחדש מאוחר יותר.

כאשר אנו מחפשים לקנות ספה, אנו בודקים בעיקר גודל, עיצוב וצבע. בחנויות רהיטים אנחנו יושבים ונשכבים על הדוגמאות כדי לבדוק את איכותן ועד כמה הן נוחות. מעט אנו מבינים כי ריפוד הספה הוא באמת אחד המרכיבים החשובים ביותר שלה.

בהתאם לאופן בו אנו מתכננים להשתמש בספה שלנו, עלינו לבחור ריפוד מתאים. אם יש לנו ילדים, חיות מחמד או כמה בזהירות אנחנו עצמנו חיים גם הם כולם גורמים משפיעים. לא משנה מה מצבך בבית, בחירת ריפוד טוב המתאים לחיי היומיום שלך תחסוך לך הרבה בעיות.

בפוסט שלנו היום, נשתף כמה עצות לגבי בחירת הריפוד המתאים לספה שלך. אם תבחר נכון בפעם הראשונה, לא תצטרך לנקות אותו שוב ושוב, לסובב את הכריות שלו או לרפד מחדש.

בחירת החומר הנכון

ראשית, עליך לבחור את החומר שיכסה את הספה שלך. ניתן למצוא מגוון רחב של חומרים שכולם משתנים באיכות ובמחיר. כפי שנסביר בהמשך, לכולם יש את היתרונות והחסרונות שלהם:

  • בד. בד מציע רשימה אינסופית של אפשרויות. אתה יכול לבחור מכל מיני צבעים ודוגמאות, מה שהופך את האפשרויות הזמינות לעצומות. בין סוגי הבדים השונים ניתן למצוא רמות איכות שונות. אם אתה מתכנן להשתמש הרבה בספה שלך, עדיף לך לבחור בבד עמיד ועבה יותר. גם ספות המרופדות בבד עבה יותר הן תמיד אפשרויות ישיבה חמימות. לגבי המחיר, האפשרויות מגוונות כמו בחירת הבדים, כך שתוכל למצוא אחד בכל תקציב.
  • עור. עור תמיד מוסיף אלגנטיות ומעמד לתפאורה. כיום ניתן למצוא עור במגוון צבעים. זה יותר יקר מריפוד בד, אבל העור נשמר טוב יותר לאורך השנים. החיסרון הגדול ביותר של עור, לעומת זאת, הוא שזהו חומר קר מאוד בחורף, וחם מאוד בקיץ.

באיזה צבע ריפוד כדאי לבחור?

הצבע הוא אחד ההיבטים הקשים ביותר לבחירה. זה תלוי בשני דברים: פלטת הצבעים העיקרית בחדר וכמה אתה מתכנן להשתמש בספה שלך.

עלינו לבחור ריפוד מתאים
בהתאם לאופן בו אנו מתכננים להשתמש בספה שלנו, עלינו לבחור ריפוד מתאים.

כדאי לבחור צבע שמתאים לשאר הסלון שלכם אלא אם כן אתם רוצים שהוא באמת יבלוט. על ידי בחירת צבע המתאים לפלטה הקיימת, תוכל להשיג הרמוניה לחדר שלך.

אם יש לכם סלון קטן אנחנו ממליצים לחפש צבעים בהירים. צבעים בהירים יכניסו אור ויעזרו לחדר להיראות גדול יותר. אם המקום אינו מהווה בעיה עבורך, לא תהיה לך בעיה לבחור בגוונים כהים יותר.

אפשרות נוספת שקשורה לצבעים היא בחירת דפוסים או גוונים מנוגדים. זה רעיון לקוראים הנועזים יותר שלנו שיעזור להפוך את הספות שלהם לבלוט באמת.

יש לכם ילדים או חיות מחמד?

ילדים מטפסים על ספות וקופצים עליהן. לפעמים הם שופכים גם עליהם דברים. מלבד נשירת שיערם, ייתכן שלחיות המחמד אין את הכפות הנקיות ביותר. במצבים מסוג זה, יש לך שתי אפשרויות: לצעוק ללא הפסקה כדי למנוע מכולם להכתים את הספה, או לבחור צבע כהה יותר לספה שלך.

באשר לחומר, עור הוא האפשרות הטובה ביותר למצבים אלה מכיוון שהוא אינו מכתים ושיער חיות המחמד אינו נדבק. עור פירושו להוציא יותר, אבל בטווח הארוך, זה שווה את זה.

אם בסופו של דבר אתה הולך עם בד, בדים נגד כתמים הפכו לזמינים בשנים האחרונות והם מציעים תוצאות טובות מאוד. הם יקרים יותר מאשר אפשרויות בד קונבנציונליות, אבל הם שווים את זה כי אתה יכול פשוט להבריש כתמים או סימנים. ניסיון להסיר כתם מהספה עם בד רגיל הוא משימה קשה.