מציאת שימושים לשאריות עץ

ברצוננו להזכיר לקוראים שלנו ששאריות העץ יכולות לכלול חלקים עשויים (חתיכות שולחן
ברצוננו להזכיר לקוראים שלנו ששאריות העץ יכולות לכלול חלקים עשויים (חתיכות שולחן, קורות, ארגזים וכו') וכן חתיכות בתולים (גזעים, ענפי עצים וכדומה).
אם אינך יכול לקחת את שאריות העץ שלך למרכז מיחזור ייעודי, האפשרות הבאה הטובה ביותר היא לנסות להשתמש בו מחדש.

לאחר סיום פרויקט בנייה או מלאכה מסוימת שכוללת עץ, רובנו לא יודעים מה לעשות עם מה שנשאר. במצבים אלה, חיפוש אחר דרכים חכמות ויצירתיות להשתמש בו היא האפשרות הטובה ביותר שלך, ולמנוע ערימות של דברים להצטבר בביתך.

ולמרות שאולי לא נראה שזה כל כך מועיל לסביבה בהתחלה, שימוש חוזר בעץ שלך יכול להיות מצוין לקיימות.

ברצוננו להזכיר לקוראים שלנו ששאריות העץ יכולות לכלול חלקים עשויים (חתיכות שולחן, קורות, ארגזים וכו') וכן חתיכות בתולים (גזעים, ענפי עצים וכדומה).

בהתחשב בכך שעץ, יחד עם אבן, הוא חומר המאפשר לבתים להישאר מחוברים לטבע, כדאי להפיק ממנו את המרב. חוץ מזה, הנצחיות שלו תהיה יתרון עצום כשאתה משתמש בו בסגנונות עיצוב שונים.

סוגי שאריות עצים ושימושים אפשריים

1. משטחים

משטחים הם אחד הסוגים הנפוצים יותר של שאריות עץ, אבל הם גם מקור חזק להשראה לכל מיני פרויקטים. הדבר הטוב ביותר במשטחים הוא שאתה יכול להשתמש בהם בדיוק כפי שהם או שאתה יכול לצבוט אותם.

אנחנו יכולים לצבוע אותם ולהשתמש בהם כשולחנות צד, כיסאות או אפילו כמיטה. אתה יכול אפילו לחבר אליהם גלגלים לתנועה קלה. פירוקם ושימוש בהם לרהיטים אחרים היא גם אפשרות נוספת.

2. ארגזי פירות

סוג נוסף של שאריות עץ הוא ארגזי פירות או קופסאות למוצרים אחרים. למרות שהם כבר מגיעים בצורה מסוימת, אתה יכול לפרק אותם כדי ליצור מדפים.

סוגי שאריות עצים ושימושים אפשריים
סוגי שאריות עצים ושימושים אפשריים.

אתה יכול למצוא אותם בקלות או אפילו לקנות אותם במחיר טוב, כך שאם אתה עובד על פרויקט אבל נגמר לך הארגזים, אתה תמיד יכול להשיג עוד.

בדומה לשאר סוגי העץ, אתה יכול לנקות ולכה אותם כדי להדגיש את המראה הטבעי שלהם. לחלופין, אתה יכול לצבוע אותם בצבע אחר.

3. מדפים ישנים

מדפים מחוץ ליחידת מדפים ישנה יכולים להיות שימושיים גם עבור פרויקטים חדשים. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בהם כדי לרפד קיר באמצע הדרך כדי ליצור ראש מיטה למיטה.

אם יש לך כמה מדפים בהישג יד, אתה יכול לכסות את כל קיר ראש המיטה שלך, מקצה לקצה ולהתקין זוג בכל צד של המיטה כשידות לילה. התוצאות יהיו מדהימות ולא ייראו כמו משהו שעשית בעצמך!

אתה יכול להשתמש בסט של מדפים זהים או בסט של מדפים שונים; המפתח טמון בלשחרר את עצמך לחפש תוצאה מקורית. ציפוי קיר בעץ יכול ליצור יותר אופי וחמימות לבית שלך תוך חסימת קול גם כן.

רעיון נוסף הוא לקבץ את המדפים שלך יחד כדי להשתמש בהם כארון ספרים, למעט ללא המארז.

4. ענפי עצים מיובשים

לאחר החודשים הקרים, או גיזום הגינה, אספו צרור ענפים לערימה ותלו אותם. למזלכם, עיצוב פנים עכשווי יודע לעשות שימוש חוזר באלמנטים הללו בדרכים רבות כמו מסגרות אולטרה כפריות למראות או לצילומים.

אתה יכול אפילו לקחת כמה ענפים ולהכניס אותם לתוך חצי ג'ון או צנצנת גדולה ודקורטיבית לסידור טבעי שיעטר את הבית שלך.

הענפים נראים מקסימים בדיוק כמו שהם, כמו גם עם שכבת צבע זהוב, או צבע מתכתי אחר.

5. גזעי עצים

גזעי עצים יכולים לשמש גם לריהוט (שולחנות צד, מושבים) או אפילו פסלים יפים וכפריים. בדיוק כמו משטחים, אתה יכול להוסיף גלגלים למשאיות עצים לרהיטים בעלי מגע מודרני ורב תפקודי.

הערות נוספות

עץ הוא שם נרדף לחום ותחכום בעיצוב פנים. בהתחשב במגוון שלו, אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור תוצאות שונות. הכל מסתכם לדעת איך להשתמש בו עם אלמנטים אחרים.

שימוש בעץ שאריות יכול להיות הרבה מאוד מבחינה חסכונית. חפש הפניות וחומרים טובים כשאתה יוצא לפרויקט לקבלת התוצאות המלוטשות ביותר האפשריות.