גופי זכוכית לתקרה - חמישה עיצובים

המגוון הרחב של פירושים מחדש של הנברשות הקלאסיות החזיר את גופי התאורה מזכוכית התקרה לעיצוב העדכני ביותר שלנו
המגוון הרחב של פירושים מחדש של הנברשות הקלאסיות החזיר את גופי התאורה מזכוכית התקרה לעיצוב העדכני ביותר שלנו.
המגוון הרחב של פירושים מחדש של הנברשות הקלאסיות החזיר את גופי התאורה מזכוכית התקרה לעיצוב העדכני ביותר שלנו.

כאשר אתה חושב על גופי זכוכית לתקרה, סביר להניח שאתה חושב על נברשת משוכללת. עם זאת, ישנם עוד הרבה עיצובים שאתה יכול לבחור מהם בימים אלה.

מנורות תקרת זכוכית הן אופציה מצוינת להאיר חללים ולהוסיף נופך של בהירות ותחכום לסביבתכם. כמובן, זה בעיקר בגלל שזהו חומר מעולה לאור לעבור דרכו.

רק בגלל שהאלמנט המשותף בכל העיצובים האלה הוא זכוכית זה לא אומר שלכולם יש את אותו סגנון. אל תשכחו שישנן טכניקות שונות להכנת זכוכית ושהתוצאה תהיה שונה בהתאם לאיזו שימוש. לדוגמה, יש צבעוני, אמייל, סאטן, שקוף וכו'.

הנה כמה עיצובים מעניינים שישנו את הדרך שבה אתה חושב על מנורות תקרת זכוכית.

חמישה עיצובים של גופי זכוכית לתקרה

1. גופי תאורה מזכוכית תקרה - פלפון

בעיצוב זה, יש בדרך כלל לוחות זכוכית המחוברים לתקרה. באופן כללי, לסוגים אלה של מנורות תקרת זכוכית יש מבנה נוי פשוט וקטן, בערך כמו קערה. ולמרות שהנורה עשויה להיות מוסתרת, ישנם גם דגמים שבהם הדבר חשוף לחלוטין, שכן הצורה היא כמו חישוק.

כמו כן, יש כאלה שיש להם ארבע נורות במקום אחת. עם זאת, צורתם וגודלם עשויים להשתנות מאוד. למשל, ישנם דגמים מרובעים שגודלם כ-12-41 סנטימטרים וגם כאלה שתופסים קצת יותר מ-3 מטרים.

שקול את אלה עם אבני חן זכוכית מדורגים, הם יהיו מקסימים בסלון שלך.

2. מנורות גיאומטריות

גופי תאורה מזכוכית תקרה - פלפון
גופי תאורה מזכוכית תקרה - פלפון.

מנורות זכוכית תקרה גיאומטריות זמינות בעיצובים הנעים בין מינימליזם מודרני לעתידני במיוחד. יש כאלה שיש להם גוון זכוכית בצורת כדור, מצופה בתמיסת נחושת.

בניגוד לאלו לעיל, מנורות תקרה גיאומטריות אינן מחוברות לתקרה אלא תלויות. לפיכך, הם הופכים יותר דינמיים כאשר הם פועלים.

אם אתה בעניין של צורות סקוטאידיות, מנורות אלה יעזרו לך להשיג אווירה אולטרה-מודרנית.

3. צורת צבעונים

מנורות עם אהילי זכוכית הן אופציה אלגנטית מאוד, במיוחד כאשר יש להן צורות שונות מהרגיל. יש כאלה עם צורת צבעוני זכוכית לבנה מבריקה וגימור מרקם. וגם, אלה בולטים לא רק בזכות המראה המודרני שלהם אלא גם בזכות הטכניקה שבה עוצבה הזכוכית - זכוכית ונציאנית, למשל.

4. תליונים

כשמדובר במנורות תקרה, עלינו להזכיר נברשות. אבל, כפי שאמרנו לעיל, העיצוב של אלה הוא לא תמיד קלאסי או וינטג'. יש הרבה מודרניים בחוץ

ישנם סגנונות תאורת תליון עם סגנון מחודש לחלוטין שבמקום להיות "זרועות" מעוקלות במצב אנכי, יש להן במקום אופקי. באשר לזכוכית, ישנם סגנונות רבים. כדורי ה-Fretwork הם אהובים אמיתיים.

5. מעורב

מנורות תקרה מזכוכית מעורבת הן אחד ההימורים החכמים ביותר בימינו מכיוון שהן אינן יוצאות מהאופנה. אלו משלבים את המאפיינים של שני סוגים או יותר של גופי תאורה ומוצגים בצורה חדשנית ביותר בחללים רבים.

ישנם כמה עיצובים המשלבים מאפיינים מסוימים של גוף התאורה התקרה עם סגנון התליון. אוקיי, אבל איך הם משלבים את הקריסטל? הם עושים זאת בכמה רצועות קצרות של חרוזים, למשל.

גופי תאורה מזכוכית תקרה - הערות אחרונות

אתה בהחלט צריך לחקור את הפרשנויות השונות של מנורות תקרה לפני בחירת עיצוב ספציפי.

האור יוקרן בצורה כזו או אחרת בהתאם לטכניקה המשמשת לעיצוב הזכוכית, וכמובן, בעיצוב המנורה. תהיה לו עוצמה גדולה או פחותה. זה משהו שכדאי לזכור בבחירת עיצוב לבית.

לדוגמה, אם חומר המנורה אטום וזה גם כיפת זכוכית או כדור ומקרין אור עמום מאוד, אז הוסף מקורות אור אחרים. זה בעיקר כדי שהחלל שלכם לא יהיה קודר מדי.