6 פריטי ריהוט בסגנון לנצח

הפוסט שלנו עוסק כולו בפריטי ריהוט שיהיו לנצח בסטייל
היום, הפוסט שלנו עוסק כולו בפריטי ריהוט שיהיו לנצח בסטייל.
ספת צ'סטרפילד, כיסא ברצלונה, כורסת Wingback ועוד. כל אחד מהם הוא אייקוני והתעלה על טרנדים ולא יכול להיות חסר בעיצוב הבית שלך.

היום, הפוסט שלנו עוסק כולו בפריטי ריהוט שיהיו לנצח בסטייל. הם תפאורה אייקונית והשקעה בהם היא שם נרדף להחזרת יצירת אמנות אמיתית הביתה. מספות צ'סטרפילד ועד כיסאות ווינדזור, כל אחד מהפריטים הללו הפך לסמל של יוקרה ותחכום.

טרנדים דקורטיביים באים והולכים, בדיוק כמו אופנה, מגמות עיצוב הבית משתנות. קשה לחזות אותם ויצירה אחת שנמצאת היום יכולה להיראות מיושנת לחלוטין לאחר מכן.

אבל יש רהיטים מסוימים שתמיד יהיו בסגנון. הם תמיד ייראו עדכניים וטובים בעשר עד עשרים השנים הבאות. הפריטים האלה אינם טרנדים, אלא תפאורה נצחית שתשאר לנצח.

היום, יש לנו רשימה של שישה פריטים שחורגים מהטרנדים. הם ימשיכו ליצור לעצמם נוכחות בעיצוב עוד שנים רבות. אל תחשוב פעמיים על השימוש בהם בעיצוב הבית שלך כי הם הימור בטוח.

1. כורסאות כנף

הידועה גם בשם "כסאות עם כנפיים", כורסת Wingback המקורית התחשבה במעשיות יותר מאשר בסגנון. כורסאות אלו תוכננו לשבת ליד אח. היצרנים תכננו את הכנפיים כדי ללכוד את חום הקמין ולמנוע טיוטות.

בעוד שהמטרה המקורית שלה כבר לא רלוונטית, החמימות, הנוחות והעיצוב שמרו על כורסאות Wingback פופולריות מאוד בכל מיני סגנונות עיצוב. מלבד הפורמט הסטנדרטי שלו, אתה יכול למצוא אותו בצורות וגדלים רבים.

2. ספת צ'סטרפילד

ספת צ'סטרפילד לעולם לא תיעלם מעיניהם. העיצוב המכופתרת, הגב התחתון ומשענת היד הגבוהה שלו יכולים להשתלב בסגנונות עיצוב שונים.

שמו בא מהלורד פיליפ סטנהופ, הרוזן הרביעי מצ'סטרפילד, שביקש ספה שלא תתקמט חליפות. כתוצאה ממקורות העילית שלה, ספות צ'סטרפילד קושרו לעתים קרובות לבתים ברמה גבוהה. הם לנצח יעטרו את החדרים של בתים מסוגננים.

3. כיסא הווינדזור

יצירה אנגלית קלאסית נוספת היא כיסא ווינדזור. זה הפך לקלאסיקה לעיצוב הבית ברחבי העולם. הקווים המעוקלים של העיצוב וגב מוט עץ ניתנים לזיהוי מיד לכל מי שמתעניין בעיצוב פנים.

אבל יש רהיטים מסוימים שתמיד יהיו בסגנון
אבל יש רהיטים מסוימים שתמיד יהיו בסגנון.

העיצוב הגיע לשלמות עם השנים. כיום, אתה יכול למצוא מגוון רחב של כיסאות ווינדזור קלאסיים ווריאציות גם כן.

4. כורסת הפאוטויל

כורסת Fauteuil היא עוד קלאסיקה לנצח. הכיסא הזה בא מצרפת, ממועדוני הג'נטלמנים הישנים שבהם גברים היו מתאספים לעשן ולשתות. כיסא Fauteuil נוח מאוד ומזמין את הצופים להירגע. בנוסף, העיצוב נראה נהדר כמעט בכל סביבה.

בעוד כיסאות וכורסאות קלאסיים אחרים יכולים להשתנות בריפוד, כורסת Fauteuil משתמשת רק בעור, שמתהדר במגע של יוקרה ואלגנטיות.

5. מיטת אפיריון

עם ארבעת העמודים ומסגרת העץ שלהן, מיטות אפיריון יכולות להוסיף אלמנט בולט לכל חדר שינה. הם מושכים את העין וכמעט תמיד יוצרים נקודת מיקוד מיידית.

הידועים כ"מיטת המלכים", הם היסטוריים תמיד הציגו וילונות, בדים נשפכים או בדים עדינים סביב העמודים שלהם. גרסאות מודרניות משמיטות לעתים קרובות את הווילונות וכוללות עמודים חשופים.

איך שתבחר להלביש אותם למעלה או למטה, הם לעולם לא מאבדים את האווירה הרומנטית, היוקרתית והאלגנטית שלהם. הם מוסיפים שפע של אופי לחדר, וכתוצאה מכך, לנצח יהיו בסגנון.

6. כיסא ברצלונה

כיסא ברצלונה הוא ללא ספק הדוגמה העכשווית ביותר ברשימה שלנו. כסא ברצלונה, שנוצר לראשונה בשנות ה-20, כולל בסיס נירוסטה.

למרות העובדה שהעיצוב הסתעף במקור ממושבי קורול רומיים, הכיסא של ברצלונה הפך לסמל של מודרניות.

העיצוב הפשוט והפרטים ללא דופי שלו תואמים את העקרונות של עיצוב עכשווי, מה שהופך אותו באמת יחיד במינו וליצירה שלנצח יהיה בסגנון.