בום בוקס וינטג' ונגני קלטות

נגני קלטות
בומבוקס, נגני קלטות, נגני טייפ, כולם דומים והם תוצאה של התפתחות ממכשירי הרדיו הישנים שהיו מקושרים אליהם.
נוסטלגיה היא צו היום. תמיד יש מישהו בדור הזה שחושב שהדורות הישנים היו יותר מגניבים ומשתוקקים לכל מה שהיה להם. אם אתם בקבוצה זו ורוצים להעניק לבית שלכם מראה וינטג'י, אז חשבו על בום בוקס.

הכל קשור בשנות ה-70, ה-80 וה-90 בימינו. סביר להניח כי הרעיונות שלהם לגבי אופנה היו שונים לגמרי מאלה בעידן הנוכחי שלנו. לדוגמה, האם אתה מכיר בום בוקס וינטג'? מי יחשוב שהאייפודים התפתחו מהם בעצם.

לבוקסות היו חשיבות עליונה עוד בשנות ה-80 וה-90. הם כבר לא כל כך פונקציונליים ומעט אנשים עדיין משתמשים בהם כדי לנגן מוזיקה. בכל מקרה, עדיין יש הרבה בחוץ והם יוצרים יצירות קישוט וינטג' נהדרות.

זכור כי לבום בוקס וינטג' יש מראה ספציפי והם לא ממש מתאימים לסגנונות עיצוב רבים. הם בעצם קשורים יותר לסביבה אקלקטית ואלטרנטיבית עם נוסטלגיה לתקופה שחלפה.

ההקשר ההיסטורי של בום בוקס וינטג'

בומבוקס, נגני קלטות, נגני טייפ, כולם דומים והם תוצאה של התפתחות ממכשירי הרדיו הישנים שהיו מקושרים אליהם. בעבר, ההורים או סבא וסבתא שלך האזינו למוזיקה בקלטות או ברדיו FM ו-AM ואפילו ב-LPs.

ההפקה והמכירה שלהם התרחשו בשנות ה-70, והגיעו לקהל גדול יותר בשנות ה-80. התקדמות הטכנולוגיה באותה תקופה שיפרו בהדרגה את המכשיר. זה היה בשנות ה-90 כאשר מותגים רבים הופיעו עם עיצובים יותר ויותר מתוחכמים.

אז חשבו על בום בוקס
אם אתם בקבוצה זו ורוצים להעניק לבית שלכם מראה וינטג'י, אז חשבו על בום בוקס.

אנשים הוציאו בום בוקס לרחוב כי אפשר להפעיל אותם עם סוללות. זו הפכה לדרך נהדרת עבור חובבי מוזיקה לערוך מסיבה בכל מקום אליו הלכו.

כמה נפלאות היו שנות ה-70!-

עיצוב וינטג'

בום בוקס וינטג' ופריטים רבים אחרים עושים את דרכם חזרה אל הבתים שלנו. יותר ויותר אנשים מנקים אותם כעת לקישוט. נגן קלטות הוא חלק בסיסי באסתטיקה וינטג'ית. בוא נראה למה:

  • זה זיכרון נהדר מהעבר כשהמוזיקה הייתה נגישה יותר. עם זאת, הרלוונטיות הגדולה יותר של אובייקטים אלה היא על היכולת להאזין להם באיכות צליל סטריאו.
  • הצורה שלהם הייתה די מקורית באותה תקופה והיא עקבה בבירור אחר הפונקציה של רמקול בכל צד של כמה מכשירים מרכזיים ששחזרו קלטות ואת המוזיקה ברדיו.
  • זה שונה לחלוטין מהמכשירים הנוכחיים שלנו. כיום אנו משחזרים מוזיקה דרך הסמארטפונים, האייפודים או המחשבים שלנו. עם זאת, קלטת הרדיו לא יכלה רק לנגן מוזיקה, אלא גם להקליט אותה ממקורות חיצוניים או מתחנת רדיו.
  • קופסאות בום היו קטנות יחסית ולכן ניידות, אתה יכול לקחת אותן לכל מקום.

כפי שאתה יכול לראות, נגני קלטות הם אלמנט מעניין לקשט את פנים הבית שלך עם. הם מעבירים את ההנאה שלך ממוזיקה ושזה לא רחוק מדי. לפיכך, זהו מכשיר שאנשים רבים מגלים מחדש כעת, גם אם הפונקציה כעת היא אסתטית בלבד.

סגנונות בום בוקס וינטג'

אם היית צריך לעשות הבחנה בין כל הסגנונות שבהם אתה יכול לקבל בום בוקס כקישוט, אז אתה צריך לבחור אלה עם אסתטיקה שתואמת את העבר. כלומר, עם עקרון "וינטג'".

  • מינימליזם - פשטות היא חובה כאן, אז בחר נגן קלטות לא אקסטרווגנטי מדי.
  • סגנון אורבני - סגנון זה הוא הקל ביותר עבור האובייקט המסוים הזה. רוב נגני הקסטות יתאימו אליו. הסיבה לכך שהוא כל כך מתאים לכאן היא שלמכשיר הזה הייתה נוכחות ענקית ברחובות בתחילת ההיפ הופ.
  • מועדון ג'אז - כשזה מגיע למוזיקה אפשר לקשר כמעט כל דבר לסגנון הזה.
  • פופ ארט - קופסאות בום מושלמות לסגנון זה מכיוון שלמכשירים אלה היו הרבה צבעים מגוונים.

היכן למקם אותם

טרקלינים הם מקומות נהדרים ל-boomboxes. לא כמוקד אלא כקטע שיחה צדדי שמתמזג עם שאר האלמנטים בחדר, ומספק את תחושת הוינטג' המגניבה הזו.

כמובן, אם תרצה להפוך אותו למוקד אז אתה יכול למקם אותו בחדר השינה שלך. זוהי דרך מצוינת להגדיר את הסגנון האישי שלך.

Boomboxes מושלמים בכל אזור בבית בשל האופי הנייד שלהם. נסו למקם אותם באזורים עם תעבורה גבוהה כאשר הנוכחות שלהם תהיה מוערכת.

תודה שקראת, אנו מקווים שנהנית מהמאמר הזה.