ריהוט מודולרי כדי להפיק את המרב מהחלל

אלו הן רק כמה דוגמאות של רהיטים מודולריים רבים שתוכלו למצוא כדי למקסם את השטח בבית שלכם
אלו הן רק כמה דוגמאות של רהיטים מודולריים רבים שתוכלו למצוא כדי למקסם את השטח בבית שלכם.
יכול להיות שאתם מחפשים את הפתרון הטוב ביותר כך שכל הרהיטים שאתם צריכים או רוצים בבית שלכם יתאים. דוגמאות אלו של רהיטים מודולריים יעזרו לחיפוש זה.

ריהוט מודולרי נהדר להפיק את המרב מהבית או הדירה הקטן שלך. רבים מהפריטים הללו מתקפלים, כך שהם הפתרון המושלם להוסיף פונקציונליות לחלל שלך מבלי לתפוס יותר מדי מקום.

סוג זה של רהיטים פופולרי מכיוון שניתן לקפל אותם בזמן שאינו בשימוש. על ידי בחירה בו תוכל לקבל תפיסה מרחבית רחבה יותר של החדרים בביתך.

חלופה נוספת אם אינכם רוצים ריהוט בלתי נראה לחלוטין, היא לנסות לשלב אותו עם הקירות. כך הבית שלכם ירוויח מכך מבחינה אסתטית. כמו כן, אתה תמיד יכול לשלב אותו בתפאורה שלך.

לדוגמה, אתה יכול לצבוע את הרהיטים שלך באותו צבע כמו הקירות שלך. או ליתר דיוק, נסה למקם אותו ליד הקירות כדי לפנות את החלל המרכזי של החדר. זוהי דרך נוספת למקסם את השימוש בחלל.

אנו מציעים להשתמש בריהוט מודולרי כדי לחסוך במקום, הוא יתאים לצרכים שלך.

ריהוט מודולרי - שולחנות מתקפלים

מטבחים הם לרוב קטנים מדי. אם היה לכם שולחן עם מושבים, גם אם הם מהסוג המתקפל, הם מגבילים את המרחב והתנועה.

אתה יכול להשתמש ברהיטים מודולריים כי הם נמצאים שם כאשר אתה צריך אותו ונעלם כאשר אתה מסיים עם זה. כפי שאתה יכול לראות, זה יעזור לך להפיק את המרב מהחלל.

למשל, אפשר לקבל שולחן ושני כיסאות שיוצאים מהמגירות של ארון המטבח. זה לא יהיה מושלם עבור כולם, אבל זה שימושי לארוחת בוקר מהירה או חטיף לשניים.

ריהוט מודולרי - מטבחי מסתור

אם הבית או הדירה שלכם קטנים, אז מקסום השטח הוא בראש סדר העדיפויות, כי אתם עלולים להתעייף מלהסתפק בחלוקת החללים. זה לא אטרקטיבי בכלל.

כחלופה, אתה יכול לשלב את הסביבות שלך ולהגדיר את המרחבים הפתוחים שלך, ובכך להוסיף קסם לבית שלך. ישנם פתרונות נוספים להבטחת פרטיות, כמו מטבח מסתתר מאחורי דלתות הזזה - בערך כמו ארון.

אזורי עבודה נסתרים

אתה תאהב את הפתרון הזה אם אתה עובד מהבית ואין לך הרבה מקום.

רהיטים מסוג זה הם חלופה מעניינת לרהיטים מתקפלים
רהיטים מסוג זה הם חלופה מעניינת לרהיטים מתקפלים.

זה בגלל שאתה יכול לקבל משרד קטן בארון עם כל הנוחות שאתה צריך. זה יאפשר לך להתנתק מהעבודה פשוט על ידי סגירת הדלתות. תחסוך מקום ותוסיף נופך של אלגנטיות וחדשנות.

זה נהדר שיש ריהוט פרקטי שיכול לענות במהירות וביעילות על צורכי שגרת היומיום שלך.

ארון או קיר מצויד

אחד הטרנדים העכשוויים הוא לשלב את הרהיטים עם הקירות. זוהי דרך מצוינת למקסם את התפיסה המרחבית.

לדוגמה, אתה יכול לשלב את הארון שלך עם הקירות על ידי צביעתם באותו צבע. זה גורם לזה להיראות כאילו אין ארון.

כמו כן, אתה יכול לסדר אותו לאורך כל הקיר של חדר השינה שלך ולנצל את מלוא השטח הפנוי. המעצבים ב- Caccaro, אחת החברות האיטלקיות שהגיעו עם הרעיון הזה, חושבים שארונות הם המפתח בכל הקשור לארגון הבית.

ריהוט מודולרי - שלוף משטחים

שוב, רהיטים נשלפים נהדרים לארגון ולניצול חללים קטנים. רהיטים מסוג זה הם חלופה מעניינת לרהיטים מתקפלים.

הוא בולט בזכות הרבגוניות שלו וניתן להרחיב אותו או לצמצם אותו לפי הצרכים שלך. דוגמה זו של השיש מוסיפה משטח נוסף הודות למערכת הנשלפת שלה הדומה למנגנון של שולחן משתנה.

שינוי קירות

אתה יכול לצייד את הקירות שלך במיטות מרפי עם מדפים. כמו כן, אתה יכול לקבל עוד רהיט נסתר על הקיר הנגדי. לדוגמה, לוח עץ מתקפל שהוא גם שולחן אוכל.

כאשר אינם בשימוש, ניתן לערום את הכיסאות יחד עם תומך השולחן ולאחסן אותם בארון. משטח השולחן, המשמש כשולחן, הוא חלק ממשטח שולחן גדול יותר שהופך למיטת יחיד מתקפלת כשפותחים אותו.

אלו הן רק כמה דוגמאות של רהיטים מודולריים רבים שתוכלו למצוא כדי למקסם את השטח בבית שלכם. אנו מקווים שתשתמשו בחלק מהרעיונות הללו בביתכם, הם יוסיפו לו נופך של קלאסה וחדשנות.