10 צמחי פנים ידידותיים לחיות מחמד

כדאי שתדעו שיש צמחים ידידותיים לחיות מחמד שלא יזיקו לחיות המחמד שלכם
אם אתם אוהבים צמחים מקורים וחיות מחמד, כדאי שתדעו שיש צמחים ידידותיים לחיות מחמד שלא יזיקו לחיות המחמד שלכם.
למדו על עשרת צמחי הבית הידידותיים לחיות מחמד שיקשטו את הבית שלכם ולא יזיקו לכלב או לחתול שלכם.

אם אתם אוהבים צמחים מקורים וחיות מחמד, כדאי שתדעו שיש צמחים ידידותיים לחיות מחמד שלא יזיקו לחיות המחמד שלכם. כפי שאנו יודעים, כאשר יש גור בבית, הוא נוטה לנשוך דברים מסוימים, כמו צמחים.

זו הסיבה שבגללה חשוב להחזיק צמחים שאינם רעילים ואינם פוגעים בחיות מחמד. בדרך זו, אתה עדיין יכול לקשט את הבית שלך בצמחים ולשמור על בריאות חיות המחמד שלך.

עשרה צמחי פנים ידידותיים לחיות מחמד

צמחים ידידותיים לחיות מחמד הם האפשרות הטובה ביותר לקשט את הבית שלך כאשר יש לך כלבים, חתולים, או אפילו ארנבות. צמחים אלו הם ידידותיים לחיות מחמד מכיוון שאין להם רכיבים רעילים או מזיקים ואינם ישפיעו על בריאות חיות המחמד שלכם. זה חל גם אם יש להם מגע ישיר עם הצמחים שלך או אוכלים אותם.

1. ארקה

Areca הוא צמח טרופי אידיאלי לקשט את פינות הבית שלך. הוא מספק מרווח, חמימות ויוצר סביבה נוחה בכל מקום בו אתה נמצא. זהו אחד הצמחים הבולטים ביותר עבור חתולים מכיוון שהענפים שלו תלויים, ולכן הם טועים לעתים קרובות כצעצועים.

החתול שלך ישמח ולא יהיה בסכנה משום שהוא לא מזיק לחיות מחמד. הסיכון היחיד נובע מהעלים, שיכולים להיות מעט חבוטים!

2. שרך: צמחי פנים ידידותיים לחיות מחמד

השרך הוא אחד מצמחי הבית הנפוצים ביותר בעיצוב פנים מכיוון שהוא סופג לחות. זה הולך טוב מאוד בחדרים גדולים ומתאים היטב לפינות חשוכות, נותן להם קצת יותר חיים.

עשרה צמחי פנים ידידותיים לחיות מחמד
עשרה צמחי פנים ידידותיים לחיות מחמד.

הענפים הארוכים והעלים השופעים שלו מושכים מאוד לחיות מחמד. אל תדאג אם החתולים שלך ינסו להגיע אליהם או אם הכלבים שלך מתחבאים מאחוריהם. כך או כך, אין סיכון לבריאותם אם השרך ננשך או נוגעים בו.

3. Pilea peperomioides

ל- Pilea peperomioides (המכונה גם "צמח הכסף") יש קונוטציה מיוחדת ולכן מקובל להחזיק אותו בתוך הבית. מאמינים שזה צמח שמושך עושר וכסף. מלבד היותו קשור למזל, זה ידידותי לחיות מחמד.

אם הכלב או החתול שלכם יעברו לידם ונוגעים בו, לא יהיו לו תגובות שליליות ואם הוא נושך אותו, חיית המחמד שלכם לא תסבול משיכרון חושים. מכיוון שהעלים שלהם אינם תלויים, הם אינם אטרקטיביים במיוחד עבור חיות מחמד, אז תהנו מצמח הכסף שלכם ללא חשש. בנוסף למאפיין זה, זהו צמח מאוד יפה ובהיר.

4. רגל פיל: צמחי פנים ידידותיים לחיות מחמד

רגל הפיל היא צמח גדול, אם כי זה מספיק כדי להחזיק אותו בתוך הבית. שמו בא מהמראה הפיזי שלו: יש לו חדק עבה במרקם מיוחד המזכיר את רגלו של הפיל. זה דורש מקום שבו הוא מקבל אור טוב כדי שיצמח כמו שצריך.

העלים שלו ארוכים ורגישים, ולכן חיות מחמד משחקות איתם לעתים קרובות. במקרה של חתולים, החדק שלהם הוא מגרד טבעי שהם ללא ספק יאהבו. לגבי כל השאר, זה לא ישפיע על בריאותו של חברך הפרוותי, אז אתה יכול להיות רגוע.

5. קקטוסים וסוקולנטים

יש אנשים שנמנעים מקקטוסים כי יש להם את הרעיון בראשם שקוצים יכולים להזיק לחיות מחמד. ובכל זאת, הם אינם מהווים סכנה עבורם. למעשה, הם יכולים להתקיים טוב מאוד כי סביר להניח שחיית המחמד שלכם תרצה לגעת בהם, אבל כשהם מרגישים את המרקם שלהם, הם מתרחקים.

עכשיו, במקרה של סוקולנטים, אותו דבר לא קורה, מכיוון שאין להם קוצים. עם זאת, הם עדיין רגישים לסקרנות של חיות מחמד אך אינם מזיקים ואין סיכונים אם הם נבלעים על ידי כלבים או חתולים.

6. Calatea: צמחי פנים ידידותיים לחיות מחמד

מלבד היותו צמח ידידותי לחיות מחמד, קלטה הוא צמח טרופי שמקורו בברזיל. יש לו מאפיין שהופך אותו למיוחד והוא שהוא מומחה לטיהור האוויר. אז אם יש לכם חיות מחמד, אל תהססו להביא כמה קלטיות הביתה, מכיוון שהן אינן רעילות או מזיקות לכלבים או לחתולים.

ודא שהם נמצאים במקום בו הם מקבלים כמות טובה של אור עקיף והצע להם השקיה מתונה. בדרך זו, העלים שלך יגדלו להיות בריאים ויפים.

7. קלטת

סרט, סרט או צמח העכביש הוא אחד מצמחי הבית הקלאסיים והנפוצים מאוד. ידועה גם כאמא רעה, היא מאופיינת בעלים ארוכים דמויי סרט.

באופן כללי, צמח זה אינו זקוק לטיפול רב ומתקיים בצורה מושלמת עם כל בעל חיים, מכיוון שהם יכולים לנשוך אותו ללא כל בעיה. ללא ספק, חיות המחמד שלכם יהנו לשחק עם העלים שלהן - אם תאפשרו להן.

8. מחרוזת הלבבות

שרך: צמחי פנים ידידותיים לחיות מחמד
שרך: צמחי פנים ידידותיים לחיות מחמד.

מחרוזת התפילה של הלבבות היא צמח בית יפה מאוד ובעל צורה של קן שענפיו משתלבים זה בזה. זה אחד הצמחים שצריכים פחות טיפול (יחד עם קקטוסים), מה שהופך אותו גם למושלם עבור אנשים עסוקים שיש להם חיות מחמד.

קשט כל חלל שבו הוא ממוקם והשתמש בו כדי למשוך תשומת לב. הכי טוב? הוא ידידותי לחיות מחמד , כך שהוא חי היטב לצד כלבים וחתולים.

9. סחלב: צמחי פנים ידידותיים לחיות מחמד

הסחלב הוא צמח בית שמתאפיין ביופיו ובאלגנטיות שלו. זה משנה לחלוטין את האזור שבו הוא ממוקם, נותן לו מראה נקי וזוהר. בשל עד כמה הפרחים שלהם בולטים, הם יכולים להיות אטרקטיביים עבור חיות מחמד, ולכן עדיף לשמור אותם במקום שבו הם אינם בהישג יד.

אבל אם זה קורה, אם הכלב או החתול שלכם אוכלים את הפרח אין בעיה! זהו צמח ידידותי לחיות מחמד. שמור עליו וודא שהוא לא מקבל אור שמש ישיר.

10. מרנטה טריקולור

הטריקולור מרנטה ידוע בתור צמח התפילה. העלים שלו ייחודיים ומעניקים מראה הדפס מקורי מאוד עם צבעים בולטים. זה מסתגל היטב לעיצוב הבית שלך והוא מסתדר היטב עם חיות המחמד שלך - זה לא רעיל או מעצבן.

הידעתם שהצמחים האלה ידידותיים לחיות מחמד?

זה נורמלי להתחיל לדאוג לגבי הצמחים שלך כשמאמצים חיית מחמד. לפני כן, זה אופייני להיסחף על ידי יופיו, גודלו או צבעו של הצמח.

אם אתה חושב לאמץ חיית מחמד חדשה, וודא שהצמחים שלך ידידותיים לחיות מחמד וודא שחיות המחמד שלך נמנעות מאותם צמחים שכבר יש לך שעלולים להיות רעילים. אם יש ספק, שים את הצמחים האלה במקומות גבוהים.