4 רעיונות לחדר כביסה מסוגנן

רשום את הרעיונות המסוגננים האלה כדי ליהנות אפילו יותר מחדר הכביסה שלך
מעבר לקישוט, אתה יכול לספק את החדר הזה, רשום את הרעיונות המסוגננים האלה כדי ליהנות אפילו יותר מחדר הכביסה שלך.
חדרי כביסה נוטים להיות עמוסים בדברים, חשוכים, מבולגנים, ולעתים רחוקות מבקרים בהם. אבל זה לא צריך להיות המקרה אם אנחנו מארגנים, מקשטים ומסדרים אותו בהתאם.

חדר הכביסה הוא לא הדבר הראשון שצץ לנו בראש כאשר מקשטים את הבית שלנו. זה רק חדר שבו שמנו את מכונת הכביסה ואת כל הכביסה המלוכלכת. מחדרי כביסה מתעלמים במידה רבה מכיוון שאנחנו כמעט לא מבלים שם זמן. זו הסיבה שבמאמר זה אנו הולכים לתת לך כמה רעיונות מסוגננים כדי להפוך את חדר הכביסה שלך למקום נחמד יותר.

רעיונות ליהנות מחדר הכביסה שלך

אולי לעשות כביסה זה לא הקטע שלך. ומסיבה זו, החדר הזה מעולם לא שופץ, עוצב או מסודר. אבל לאחר שעשית זאת, אתה עשוי להרגיש מאושר יותר מאשר לפני הכנסת הכביסה שלך למכונת הכביסה.

מעבר לקישוט, אתה יכול לספק את החדר הזה, רשום את הרעיונות המסוגננים האלה כדי ליהנות אפילו יותר מחדר הכביסה שלך.

1. אל תחסכו באחסון

חדר הכביסה גם נוטה להיות המקום בו אנו שומרים את מוצרי הניקוי שלנו ולפעמים זה שימושי לאחסון דברים שאנחנו לא משתמשים בהם (בגדים מהעונה הקודמת למשל).

כדי למנוע שזה ייראה בלגן בכל עת, אנו ממליצים להשקיע באחסון. זה אומר לבנות ארונות עם דלתות או מדף לשים סלים וכל מה שתרצו לסדר. מארי קונדו תהיה גאה בזה!

2. שחרר את המקום

חדר הכביסה הוא לא רק חדר מכונות כביסה, זה מקום שבו אתה יכול לקפל את הבגדים שלך ולגהץ אותם, או אפילו שבו אתה יכול לשמור את הכביסה המלוכלכת שלך. אבל כדי שזה יקרה, אתה צריך לפנות קצת מקום.

3. הוסף תאורה טובה

אין דבר גרוע יותר מסביבה חשוכה, גם אם אנחנו מדברים על חדר הכביסה. אנו ממליצים להקים תאורה טובה ואם אפשר גם קירות לבנים. כך תוכלו ליהנות מהזמן הקצר או הארוך שאתם מבלים בחדר זה.

4. הופכים אותו לחדר עם מטרה כפולה

רעיון נוסף לחדר הכביסה יהיה למקם אותו מאחורי דלת כאילו היה ארון
רעיון נוסף לחדר הכביסה יהיה למקם אותו מאחורי דלת כאילו היה ארון.

אולי חדר הכביסה גדול מדי לשימוש בו. כדי למנוע צבירת דברים מיותרים, אנו ממליצים לתת לזה מטרה שנייה. למשל, זה יכול להיות המזווה שחסר לכם במטבח, לאחסון פחים וקופסאות. או גם מקום שבו אתה יכול לשמור את כלי הגינון שלך.

רעיונות לקישוט חדר כביסה

חדר כביסה יכול להיות שימושי ככל שאתה צריך, אבל בשביל זה אתה צריך שהקישוט יהיה נעים. זה יעודד אותך לעשות כביסה ושאר מטלות הבית שלך. הנה כמה טיפים לעיצוב שיאירו לכם את היום.

1. ציוד טוב

אם התמזל מזלכם שיש לכם חדר כביסה נפרד משאר הבית או המטבח, הפיקו ממנו את המקסימום! מניחים את מכונת הכביסה במקום הטוב ביותר, יש ברז או שניים, מייבש, מקום לגיהוץ, רהיטים לניקוי מוצרי ניקוי ומדפים לפריטים נוספים. אתה יכול אפילו לקבוע אזור שבו אתה יכול לתלות את הבגדים שלך למקרה שאין לך שטח חיצוני.

2. מכונת כביסה צבעונית

אל תהססו להאיר את חדר הכביסה שלכם על ידי קניית מכשירי חשמל עם צבע. כיום, מותגים רבים מוכרים מוצרים בעלי סגנון ייחודי. אתה אפילו יכול לתת להם את המגע האישי שלך.

3. חדר כביסה פונקציונלי

חדר הכביסה שלך לא צריך להיות ענק כדי שהוא ייראה טוב. מקום למכונת הכביסה, המייבש ומוצרי הניקוי הוא מספיק. במקרה זה, אנו ממליצים להציב ארונות או מדפים כדי להפיק את המרב מהחלל.

4. חדר כביסה נסתר

רעיון נוסף לחדר הכביסה יהיה למקם אותו מאחורי דלת כאילו היה ארון. זה נהדר אם מכונת הכביסה שלך נמצאת במטבח למשל ואתה רוצה להפריד אותה איכשהו.

חדר הכביסה שלך לא צריך להיות משעמם, חשוך או מבולגן. בעזרת כמה נגיעות עיצוביות, למשל, מדבקות קיר או רהיטים בצבעים שונים, תוכלו להפוך אותו לחדר מהנה, מקסים ומואר. וזה משמח אותך לעשות כביסה!