חדרי שינה של בני נוער: הצעות לקישוט

חדרי השינה של בני נוער צריכים להיות חדר נעים שבו המתבגרים שלכם יכולים להרגיש מוקפים באהבתם ובתחומי העניין
חדרי השינה של בני נוער צריכים להיות חדר נעים שבו המתבגרים שלכם יכולים להרגיש מוקפים באהבתם ובתחומי העניין שלהם.
חדרי השינה של בני נוער צריכים להיות חדר נעים שבו המתבגרים שלכם יכולים להרגיש מוקפים באהבתם ובתחומי העניין שלהם. כדאי לתת להם לבחור את העיצוב שלהם.

הרעיונות הבאים לקישוט חדרי השינה של בני נוער יעזרו לכם להבין אילו דברים יכולים להיות החשובים ביותר עבור המתבגרים שלכם. תוכלו גם לגלות כיצד לחלוק איתם כמה אפשרויות עיצוב כדי להשיג תוצאה נעימה ביחד.

להציע לצעירים את ההזדמנות להתבטא בחופשיות בכל הנוגע ליצירה ולעיצוב החלל שלהם, תהיה משמעות רבה עבורם לטווח ארוך. כמו כן, זה יעזור להם לחקור את זהותם, מנקודת מבט מוחשית.

עליך לזכור שבמהלך גיל ההתבגרות, ייתכן שתחומי העניין שלהם עשויים להשתנות בתדירות גבוהה יותר מאשר בעבר. זה נובע בעיקר מהעובדה שהם מחפשים את זהותם. אז עם זה בחשבון, אל תדאג אם הפוסטרים שלהם משתנים כל הזמן, או אם הם רוצים להרחיק כמה חפצים מהעין מסיבה כלשהי, או אם פתאום יש להם העדפה של צבע אחד על פני אחר וכו'.

כדאי לכלול לפחות פריט אחד שהם יכולים לשנות כרצונם ככל העולה על רוחם, כמו קיר כתיבה או לוח.

היבטים ראשוניים שיש לקחת בחשבון

חשוב להימנע מלהתייחס לבני הנוער שלך כמו ילדים, כולל כשמדובר בעיצוב חדר השינה שלהם. ולמרות שזה לא אומר לשכוח הכל מהעבר, כדאי לתת להם את האפשרות לבחור היכן לתלות או לשמור את המזכרות מינקותם.

רעיונות לעיצוב חדרי שינה של בני נוער
רעיונות לעיצוב חדרי שינה של בני נוער.

אם הם רוצים לשמור על הצעצועים שלהם, תוכלו לפנות מקום בארון, בתא המטען או בשידה, או בפריט אחסון אחר של רהיט שיעזור לשמור על תחושת הסדר.

מצד שני, חשוב ללמד את המתבגרים שלכם להפיק את המרב מהמקום שיש להם בחדר שלהם. לשם כך, כדאי להציע להם הצעות כיצד למקם את הרהיטים בצורה הטובה ביותר. כך הם יראו כיצד יש להם יותר מקום פנוי לנוע בחדר, להתאמן, לבצע את התחביבים שלהם, או פשוט להניח שטיח על הרצפה.

היבט נוסף שעליכם להקפיד עליו כבעל חשיבות עיקרית הוא התאורה. חיוני להפיק את המרב מהחלון/ים כמקור אור טבעי, כמקום הטוב ביותר לאיתור אזור המחקר.

מנורות שולחן צריכות לתפקד כמקורות תאורה נלווים, לעולם לא כמקור האור העיקרי. ניתן כמובן גם להתקין וילון ונציאני, וילונות או וילונות גלילה.

רעיונות לעיצוב חדרי שינה של בני נוער

1. נוחות ומנוחה

כפי שציינו קודם לכן, כדי לקשט בהצלחה את חדרי השינה של המתבגרים שלך, מלבד שמירה על היסודות, אתה באמת יכול להשיג תוצאות מצוינות. איך? כדאי להפיק את המרב מהפריטים כדי שיתאימו לשאר העיצוב בחדר. כך, אתה יכול לגרום להכל ללכת ביחד, והעיצוב יהיה אפילו יותר הרמוני.

הכללת שמיכה טובה, כרית וכריות לווילונות יכולה להיות הצעד הראשון להשגת חדר שינה נעים.

כשיש מספיק מקום, אתה יכול להניח פוף (או כורסא) בפינה אחת כדי ליצור פינת מנוחה או אפילו פינת קריאה נעימה. אביזר זה הפך פופולרי בחדרי השינה של בני נוער במהלך העשורים האחרונים.

2. אזור לימוד

אזור המחקר צריך להיות ממוקם קרוב למקור אור טבעי. זה צריך לכלול את הפריטים הבסיסיים הבאים: שולחן כתיבה, כיסא ומנורת שולחן.

כדאי לכלול גם חפצים המאפשרים לארגן, כמו: ספרים, מחברות, עטים וכלי לימוד נוספים. ובהתחשב בכך שבימים אלה מקובל לעבוד עם מחשב נייד, כדאי לוודא שיהיה שקע חשמל קרוב לשולחן העבודה. כך המתבגר שלך יכול לחבר את המכשירים שלו.

העיצוב של חדרי השינה של המתבגרים שלך צריך להיות מעל הכל השתקפות של האישיות שלהם
העיצוב של חדרי השינה של המתבגרים שלך צריך להיות מעל הכל השתקפות של האישיות שלהם.

עליך לוודא שאזור הלימוד לא הופך עמוס באביזרים או מעוטר יתר על המידה. זה יכול בקלות רבה להסיח את דעתם או להקשות על הריכוז. כאשר מקשטים, נסו להיצמד לנקודות אחרות בחדר. ככל שאזור העבודה הזה ברור יותר, כך ייטב.

ישנן אפשרויות אביזרים שיכולות להיות מאוד אטרקטיביות. ניתן למצוא כאלה המשיגים את הפונקציה המעוצבת שלהם אך יחד עם זאת מהווים פריט דקורטיבי. מסלסילות פסולת ועד לתומכי ספרים, מחזיקי מגזינים, מחזיקי עטים וכל מיני חפצים. והדבר הטוב ביותר הוא שהם מגיעים במגוון רחב של עיצובים. אתה יכול לדפדף ולבחור ביחד עם המתבגר שלך.

3. תחומי עניין, תחביבים ובילויים

העיצוב של חדרי השינה של המתבגרים שלך צריך להיות מעל הכל השתקפות של האישיות שלהם. כדי להשיג זאת, חשוב לתת בולטות מסוימת לתחומי העניין, הבילויים או התחביבים שלהם. זה יעזור להם להרגיש הרבה יותר בבית בחדר שלהם.

במובן זה, האינטרסים שלהם צריכים להיות מוביל עיקרי כיצד לפתח את הנושא הדקורטיבי. בכל הנוגע לעיצוב ולסגנון, זה יכול להיות מגוון ככל הנדרש. הדבר החשוב ביותר הוא שהמתבגר שלכם יוכל להחליט, תוך התחשבות באפשרויות שלו ובאפשרויות שהחדר מציע.

לסיכום

זה לא הכרחי להשקיע סכומי כסף גדולים כדי לקשט את חדרי השינה של המתבגרים. בחלק מהזדמנויות, עם שיפוץ טוב של כמה פריטים ושינויים אחרים יספיקו. המפתח נמצא בחיפוש אחר פתרונות דינמיים, יחד עם המתבגר שלכם. אתה יכול להשיג תוצאה הרמונית ומושכת כאחד.