3 כללים בסיסיים לפני בחירת אריחים

אנו הולכים ללמוד על 3 כללים בסיסיים לפני בחירת אריחים
לכן, אנו הולכים ללמוד על 3 כללים בסיסיים לפני בחירת אריחים.
לפעמים אנחנו עושים טעויות בבחירת החומרים הלא נכונים. מסיבה זו חשוב להתעדכן היטב באפשרויות הקיימות בשוק ומה הכי מתאים לנו לבית.

עיצוב הבית חייב להיות מנוהל על ידי גישה מקיפה שבה יש קשר קוהרנטי והולם בין המשאבים השונים, גם אם הם חלק מהתשתית. לכן, אנו הולכים ללמוד על 3 כללים בסיסיים לפני בחירת אריחים.

האווירה שאנו מייצרים בפנים מושפעת מהצבעים, החומרים והעיצוב שאנו מיישמים. המבנה והריהוט מרכיבים תוכן המוגבר באמצעות הצבעים. בין כל האלמנטים הללו חייבת להיות הרמוניה.

החלל בו ממוקם הקישוט הופך לתפאורה האידיאלית להגדיר משמעות המתאימה לצרכינו; הרצפה, הקירות והתקרה הם המסגרת המושלמת לעבודה על האסתטיקה של הבית.

1. למד את סגנון הבית

לפני בחירת אריחים לבית, יש להבין את הסגנון שיהיה קיים בחדרים: איך שהוא נראה, האלמנטים המשתתפים באופן פעיל, הצבעים שישלטו, עיצוב וחלוקת המשאבים וכו'.

זכור כי כל העקרונות הללו יעזרו להגדיר נכון את הפנים. עם זאת, החומרים יהיו אלה שיקבעו את רמת ההתנגדות, העמידות, ובתמורה גם את המראה עצמו. אם הם איכותיים, הם יציעו בית במצב מושלם.

בדרך זו, עליך להתייחס לגישות האסתטיות השונות שבסופו של דבר מייצגות אותך. במילים אחרות, הן משקפות את התמונה שאיתה אנו מרגישים בנוח ומזוהים. גורמים אלו חיוניים להבנת הסגנון.

טרנד נוסף שעושה את דרכו לבתים לאחרונה הוא אריחי נירוסטה
טרנד נוסף שעושה את דרכו לבתים לאחרונה הוא אריחי נירוסטה.

האריחים שאתם הולכים לבחור, בין אם בחדר האמבטיה ובין אם במטבח, חייבים להיות בדוגמא דומה שאיתה ניתן לשתף פעולה בסגנונות הפנימיים. במובן זה הכל מצטבר ותורם חיובי, ומכאן שהאריחים הם מרכיב מעניין לבניית השיח הפנימי.

בעיצוב פנים, לפני קבלת החלטה יש להכיר את הסביבה.

2. הכירו את הזנים היותר אופנתיים

כיום ישנם מספר רב של עיצובים ופורמטים, המובילים לאפשרויות שונות לקשט את הבית בעדינות ובאלגנטיות. לשם כך עליכם לדעת מה הכי אופנתי ומה הכי מבוקש בשוק.

  • אריחים צבעוניים הם, ללא ספק, הנפוצים ביותר. ניתן לעשות שילובים מכל הסוגים מאריחים ועד לוחות גדולים. עבודת האריחים עצמה מתפקדת כרקע אכרומטי והשלמה אסתטית.
  • כדי לתת מגע וינטג' לבית אתה יכול להשתמש בעיצובים הידראוליים. אלה יכולים להיות מיושמים הן על הקירות והן על הרצפה. כמו כן, הם מהווים בסיס כרומטי שימושי לקישוט ומשדרים תחושה מסוימת.
  • התחכום מושג אם עובדים רק עם אריחים שאינם שופעים או נוצצים מדי. אלה בתבליט הופכים כנראה לאלה שמציעים מידה רבה יותר של פונקציונליות ומודרניות.

3. תשומת לב לחומרים

כולנו רוצים שהחומרים שהם חלק מהבית יהיו הטובים ביותר. אנחנו בהחלט רוצים את העמידות הגדולה ביותר; מסיבה זו, אריחים הם מרכיב תקף כדי להבטיח עמידות ואיכות.

מצד אחד, יש כלי חרס מפורצלן, עם המראה העדין והעדין כל כך אופייני לסגנון הארט דקו. לכן, אנחנו יכולים להיות בטוחים שזה יהיה הימור טוב.

באותו אופן, יש קרמיקה בסגנון כפרי או חימר שריפה המציעים מראה כפרי יותר בנוסף לתיאום טוב מאוד עם רהיטי עץ או אלמנטים אחרים מאבן.

טרנד נוסף שעושה את דרכו לבתים לאחרונה הוא אריחי נירוסטה. במקרה זה, אנחנו מדברים על קטגוריה יקרה יותר, אבל זה מראה, בתורו, מצב שונה ממה שאנחנו מכירים באופן מסורתי.