צמחי בית עמידים: בחרו את המועדפים שלכם

לראות את צמחי הבית שלך גדלים הודות לטיפול ותשומת לב שלך זה באמת מספק
לראות את צמחי הבית שלך גדלים הודות לטיפול ותשומת לב שלך זה באמת מספק.
אם אתם רוצים לקשט את הבית שלכם בצמחים אבל אתם לא יודעים אילו מהם יחזיקו מעמד הכי הרבה זמן, כאן תמצאו רשימה של הקשים והקלים לטיפול.

צמחים הם אלמנטים טבעיים שבאמת יכולים להחיות מרחב לחיים, להוסיף צבע וקישוט לבתים שלנו. יש מגוון אינסופי של צמחי בית אשר, ללא קשר לתקופת השנה, תמיד ייראו נהדר, רק עם הטיפול הבסיסי ביותר.

ישנם כמה צמחים אשר - הודות לתכונות הטבעיות שלהם ולבית הגידול שלהם - יכולים די לטפל בעצמם. צמחים אלו מסוגלים להסתגל לכל האקלים השונים ומצליחים לגדול באופן טבעי ובריא כמעט בכל מקום. הם יכולים להיות מהמדבר או מאקלים לח; צמחים בודדים או צמחים שגדלים זה לצד זה עם מינים אחרים. הם יכולים להיות ירוקים, עלים, פורחים או לא פורחים, נמוכים או גבוהים - הם מגיעים בכל הצורות והגדלים השונים.

אם אתה אוהב להחזיק צמחי בית אבל אין לך לא את הזמן או את הידע הדרוש לטפל בהם, כאן תמצא כמה צמחים שבהם תוכל להשתמש כדי לקשט את הבית שלך. עם טיפול מינימלי בלבד, אתה יכול להיות בטוח שהם יהיו בסביבה לאורך זמן.

צמחי בית עמידים לבית שלך

קקטוסים

הקקטוס הוא צמח בית נהדר לקישוט. אלגנטיים ויפים, כיום הם משמשים בדרך כלל לעיצוב החדרים החשובים ביותר בבית. יש הרבה צורות, גדלים, מרקמים וצבעים שונים, והם לא באמת צריכים טיפול או תשומת לב מיוחדת.

הם נמצאים באופן טבעי באקלים צחיח עם לחות נמוכה וטמפרטורות גבוהות, הם יכולים לשרוד חום קיצוני, ואינם דורשים הרבה מים. זה אומר שלא תצטרך להשקות אותם לעתים קרובות, מכיוון שהאדמה שבה הם גדלים באופן טבעי תמיד יבשה. אתה צריך למקם את הקקטוסים שלך ליד החלונות שם הם יכולים לספוג כמה שיותר אור ואוויר צח.

אלוורה

אלוורה הוא צמח בית מוכר ופופולרי מאוד ומפורסם ביכולתו להרגיע ולרפא את העור. לצמח היפה הזה יש עלים גדולים ובשרניים, והוא אידיאלי לקישוט בבית ומחוצה לו. כדאי להשקות אותו רק מדי פעם ולוודא שהוא מקבל הרבה אור. הצמח שלך יודה לך על כך, ויישאר בריא ויגדל מהר יותר.

עץ פיקוס

צמחי בית עמידים לבית שלך
צמחי בית עמידים לבית שלך.

עצי פיקוס הם צמחי בית אצילים ועמידים שיכולים לעמוד כמעט בכל טמפרטורה. הם עצים קטנים בעלי עלים שצריכים מעט מאוד טיפול. באופן אידיאלי, אתה צריך להשקות אותם רק כאשר האדמה יבשה לחלוטין. אם תשקו אותם יותר מדי, הם יטבעו וימותו. הם אידיאליים אם אין לך הרבה זמן לטפל בצמחים שלך, או אם אתה מישהו שלעתים קרובות שוכח להשקות אותם.

פוטוס זהוב

צמחי פוטוס מתאימים ביותר לגידול בתוך הבית. יש להם עלים ירוקים מאוד וגבעולים ארוכים. בנוסף, הם צריכים רק השקיה מדי פעם, ומעט מאוד אור. אם אתה אוהב שיהיה הרבה ירק בבית שלך, פוטוס זהוב הוא צמח הבית המושלם לקישוט והוספת קצת צבע לבית שלך.

שרך עלמה

Maidenhair הוא שרך קטן ועלים עם עלים קטנים מאוד וירוקים. כמו כל שרכים, הוא זקוק לאקלים לח, ולכן תצטרך לרסס את העלים שלו ולהשקות אותו באופן קבוע.

זכור: לעולם אל תטביע את עציצי הבית שלך - הם לא ישרדו כמויות גדולות של מים. אם הם אכן צריכים הרבה מים, עדיף לתת להם כמות בינונית לעתים קרובות כדי שיספגו אותה כמו שצריך. אם אתה רוצה, אתה יכול למקם את השרך שלך בחדר האמבטיה, או מקום לח אחר בבית שלך.

אלה, וצמחים רבים אחרים, מתאימים ביותר למגורים בפנים, ויחזיקו מעמד זמן רב ביותר. אם תרצו, תוכלו לשים אותם בחוץ על מרפסת או טרסה, שם עדיין תהיה להם הגנה מסוימת מפני פגעי מזג האוויר. הם מסתגלים בקלות לסביבתם, כך שתוכלו ליהנות מלראות אותם גדלים.

בחר כמה עציצים נחמדים עבור עציצי הבית האהובים עליך.

עציצים הם כמו הבתים של הצמחים שלך. בכל יום הם יגדלו ויתפתחו בתוך העציצים שלהם. לכן חשוב לבחור עציץ המתאים לגודל ולסוג הצמח. אתה יכול גם לקשט את העציצים שלך, לשחק עם הצבעים ולתת להם עיצוב ייחודי.

אתה יכול למחזר חפצים, לקשט אותם ולהשתמש בהם כעציצים, או לקנות כמה עציצים צבעוניים להפליא בצורות ובגדלים שונים. הם יעזרו לקשט את הבית שלך ולהוסיף קצת חיים וצבע לפינות הנשכחות של הבית שלך. בנוסף, הטיפול בהם הוא זמן עבר נעים באמת. זה יכול לעזור לך לנקות את הראש ולשכוח את הבעיות שלך. בנוסף, אתה נותן לצמחים שלך קצת TLC בו-זמנית. לראות את צמחי הבית שלך גדלים הודות לטיפול ותשומת לב שלך זה באמת מספק.