צמחים מקורים שזקוקים למינימום אור

זה מושלם עבור אנשים שחושבים שהם לא טובים בטיפול בצמחים מכיוון שהוא צריך מינימום אור ומעט מים כדי להישאר יפה
זה מושלם עבור אנשים שחושבים שהם לא טובים בטיפול בצמחים מכיוון שהוא צריך מינימום אור ומעט מים כדי להישאר יפה.
צמחים מקורה שזקוקים רק למעט אור יכולים לתת מגע משמח לבית שלך.

צמחים מקורים שזקוקים למינימום אור יכולים לתת מגע משמח לבית שלך. זה תענוג להכניס את הטבע לחיים שלך.

אם בבית שלך יש מינימום אור ואתה אוהב צמחים, אתה עדיין יכול ליהנות מהם. למרות שהטבע זקוק לאור כדי לחיות, יש הרבה צמחים מקורה שצריכים רק מעט אור.

לדעת אילו צמחים צריכים פחות אור שמש מציעה לך אפשרויות רבות להפוך את הבית שלך לירוק. מעוניינים להעניק משב רוח רענן לביתכם?

צמחים מקורים אתה יכול לשים בחללים חשוכים

הדבר הטוב ביותר בצמחים מקורה הוא שיש אחד לכל חלל. יש גדולים וקטנים, עם או בלי פרחים, צמחים תלויים, כאלה שצריכים מעט או הרבה מים, וכאלה שלא צריכים יותר מדי אור כדי לצמוח עלים ובריא.

אם הבית שלך חשוך או בסביבת העבודה שלך יש מינימום אור, גלה אילו צמחים מתאימים לך. אתה תאהב אותם!

צמחים לחללים באור נמוך

מונסטרה

זהו צמח שאוהבים אינסטגרם. בטח ראיתם אותו בהרבה בתים כי הוא מתאים לכל חלל וסגנון. הם נראים יפים, והם יכולים לטפס ולהתגדל מאוד .

צמח המונסטרה יכול לגדול במקומות עם מעט אור, אם כי זה ישפיע על הגודל שאליו הוא יכול להגיע. זה לא צריך הרבה מים שכן השקיית יתר עלולה להזיק לו.

בגוניה - אחד מצמחי הבית שזקוקים למינימום אור

ביגוניה מגיעות בצורות וצבעים רבים, שהופכים אותן למועדפות ליצירת חלל נעים. משהו טוב בצמח הזה הוא שהוא לא דורש טיפול מתמיד.

צמחים מקורה שצריכים מינימום אור - אנתוריום
צמחים מקורה שצריכים מינימום אור - אנתוריום.

יש לו פרחים יפים וזה צמח טרופי, אז לא יכול להיות במקומות קרים. חשוב לשמור אותו במקום חם ושכדור הארץ יהיה לח כל הזמן. תסתכל על Verdecora כדי ללמוד עוד על הביגוניה.

סיגלית אפריקאית

זהו אחד מצמחי הבית האהובים בגלל הפרחים הקטנים שלו. זה מושלם עבור אנשים שחושבים שהם לא טובים בטיפול בצמחים מכיוון שהוא צריך מינימום אור ומעט מים כדי להישאר יפה.

הם אינם זקוקים לטיפול מיוחד, אך גילוי מעט חיבה יכול לגרום להם לפרוח כל השנה. צמח זה ימלא את הבית שלך בכחול, סגול, לבן וורוד.

צמחים מקורה שצריכים מינימום אור - אנתוריום

אנתוריום הוא צמח שאולי היה לך. יש לו עלים יפהפיים בצורת לב ועלי עלי -על אדומים שניתן לטעות בהם כפרחים.

זה עוד סוג של צמח שצריך מינימום אור כדי להישאר יפה וקל לטפל בו. הוא זקוק לכמות טובה של מים, אך ללא השקיית יתר. האדמה חייבת להיות לחה כל הזמן, אבל אתה צריך להיות זהיר עם שקיעת מים. אתה יכול למצוא אותו באמזון.

זמיוקולקה

זהו צמח יוצא דופן בשל תפוצת העלים. זה דורש מעט אור, ולוח הזמנים של השקיה מושלם עבור אנשים שלא יודעים הרבה על גינון.

זה ידוע גם בניקוי החלקיקים הרעילים של חומרי ניקוי כימיים מהאוויר. מומלץ לשים אותו בעמדה המבוססת על פנג שואי מכיוון שהוא מאמין שהוא מביא מזל טוב.

אלו הם חלק מהצמחים הפנימיים שיכולים לשרוד בחדרים עם מינימום אור. בדרך כלל, רובם לא צריכים הרבה מים, וזה מושלם אם אתה חדש בעולם הגינון.

הוסף משהו ירוק לחללים השונים של הבית שלך ותראה איך המראה והתחושה משתנים. צמחים משפרים את האסתטיקה, מנקים את האוויר ומשמחים אותך.