איך לעשות שימוש חוזר בקופסאות קרטון ישנות לקישוט?

יש הרבה יותר אפשרויות לקישוט קופסאות קרטון ממה שאתה חושב
זה נכון, יש הרבה יותר אפשרויות לקישוט קופסאות קרטון ממה שאתה חושב!
אל תזרוק את קופסאות הקרטון שלך! עם קצת דמיון, אתה יכול לתת להם חיים שניים כקישוטים לבית שלך.

כמה פעמים זרקת קופסת קרטון ששימשה במקור לאחסון משהו? לפני שתזרוק עוד, אנחנו רוצים לתת לך כמה רעיונות מהנים כיצד תוכל לעשות שימוש חוזר בקופסאות הקרטון הישנות שלך כצורה של קישוט הבית.

בשימוש נכון, קרטון הוא אביזר עיצוב נהדר. זה גם חומר מאוד תכליתי, שניתן לעצב איתו, שאפשר לעשות איתו כל מיני דברים. זה נכון, יש הרבה יותר אפשרויות לקישוט קופסאות קרטון ממה שאתה חושב!

קופסאות קרטון לא נראות הרבה בפני עצמן, אבל לכן צריך להפעיל קצת דמיון. אתה בהחלט יכול לתת להם מראה מעניין יותר. דרך אחת היא כמובן לצבוע אותם, מה שיחיה אותם, אבל יש גם אפשרויות אחרות.

זו עדיין קופסה, אבל יש לה מראה חדש

אתה לא צריך לקחת מהם את המטרה המקורית שלהם. אתה יכול להשתמש בקופסאות הקרטון שלך כקישוט מבלי שהן יאבדו את פונקציונליות האחסון שלהן. הדבר העיקרי שאתה עושה כאן הוא לעדכן את המראה שלהם כדי שיוכלו להיות חלק מהעיצוב שלך.

  • כל קופסה יכולה להיות שימושית, בין אם גדולה או קטנה, גבוהה או נמוכה. זה לא משנה אם כתוב משהו מבחוץ, אתה הולך לכסות על זה.
  • אתה יכול להשתמש בכל דבר, החל בצבע, נייר מעוצב או בד כדי לכסות את המשטחים החיצוניים. שאריות מבגדים שאתה לא לובש יותר הם גם אפשרות מצוינת עבור זה.
  • אתה יכול גם לקשט את המשטח החדש. ההצעה היחידה שלנו היא שתעשה את זה שונה מהמראה המקורי כי המטרה היא ליצור ניגוד. פעולה זו הופכת את הקופסה להרבה יותר מעניינת.

רעיון נהדר אחד הוא להשתמש בהם כקופסאות מתנה.

רעיונות לקישוט קופסאות קרטון

אם אתם רוצים להוסיף נופך ייחודי לחלק מהחדרים בביתכם, מנורה מקרטון היא מושלמת. אני לא אתן לחדר את המגע העדין והבולט המתאים שיציג את הטעם הטוב שלך ואת הידידותיות לסביבה שלך.

  • כדאי להשתמש בקופסה מלבנית (או מרובעת). כמו כן צריך שיהיה מספיק מקום בפנים כך שנורה תתאים והאור יתפשט.
  • אתה יכול לתת לו כל מיני עיצובים שונים מבחוץ. אתה יכול אפילו פשוט להשתמש בנייר לבן כדי שהאור ירחיק יותר ולמנורה תהיה צורה מוגדרת יותר. בסופו של דבר, המטרה שלך היא שתהיה לו אסתטיקה מעניינת.
  • אפשרות נוספת היא להשתמש בקופסאות פיצה ולערום אותן זו על גבי זו, עם חור בפנים עבור הנורה. ערימתם בצורה לא אחידה יכולה ליצור מראה דינמי ואוונגרדי באמת.
אתה יכול להשתמש בקופסאות הקרטון שלך כקישוט מבלי שהן יאבדו את פונקציונליות האחסון שלהן
אתה יכול להשתמש בקופסאות הקרטון שלך כקישוט מבלי שהן יאבדו את פונקציונליות האחסון שלהן.

אבל יש המון אפשרויות, אתה רק צריך להשתמש בדמיון שלך ולזכור את כל היתרונות של שימוש בקופסאות קרטון כקישוט.

אדניות דקורטיביות

אם אתה רוצה אביזר מקורי נוסף, אתה יכול להשתמש בקופסאות שלך להכנת אדניות. הטובים ביותר לשימוש הם מלבניים, עם פתח בחלק העליון כדי שהצמחים יוכלו לצמוח כמו שצריך.

אתה יכול לקשט אותם מבחוץ בכל דרך שתרצה. זכור: זה הכל על יצירתיות! לדוגמה, אתה יכול לכסות את החלק החיצוני בנייר ולצייר עליו דוגמה או תמונה.

מחזיקי קבצים

עדיין מחפש עוד כמה רעיונות? אחת האפשרויות הפשוטות והקלות יותר היא להפוך את קופסאות הקרטון הישנות שלך למחזיקי קבצים. אם יש לך ילדים, זה גם משהו שהם יכולים לעזור בו!

  • פתחו את הקופסה ופזרו אותה כך שתוכלו לחתוך חתכים ישרים. אתה גם צריך לתכנן מידות מדויקות כך שכל החלקים יתאימו זה לזה.
  • אחרי שחתכתם את כולם, הדביקו את החלקים זה לזה והרי, יש לכם את מחזיק הקובץ שלכם, עם בסיס, כך שהוא יישאר זקוף ולא ייפול בקלות.
  • אתה יכול גם לקשט אותם בצבע או להשאיר אותם פשוטים. זה תלוי בסגנון המשרד שלך.

מדפי קרטון

זה יותר מחוץ לקופסה (ללא משחק מילים). אתה יכול להרכיב מספר קופסאות יחד כמעין מדף. כמובן שניתן לקשט את המשטחים החיצוניים ולהעניק להם מראה מעניין יותר, אך הדבר העיקרי שיש לדאוג לגביו הוא מידת החזקה שלהם. אם אתה מתכוון להשתמש בהם כמדפים, הם צריכים להיות מאוזנים כדי להחזיק את המשקל.

בחדר שינה או בסלון, לא משנה היכן תשימו אותם, הקופסאות הממוחזרות שלכם יעניקו לחלל מגע מוזר, ייחודי ובולט מאוד. הם צורה מדהימה של קישוט.